Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 41 • Strona 1 z 5
  • 5 / 1 / 0
Wiatam może ktos podzieli sie jakimiś radami? Można popalać mj po OZT?
Jakie przyjemnosci nam pozostały? co odpada? na 100% wiadomo że alko.
Ja dopiero 2 tygodnie w domu, 3 byłem w szpitalu to była masakra :(
  • 1181 / 5 / 0
Napisz ile potrzebowałeś chlania żeby takie OZT sie pojawiło? bo domyślam sie, że problem pojawił sie od nadmiaru %,
  • 5 / 1 / 0
Chlanie długo jakis rok prawie codziennie glównie 40%, czasem parodniowe przerwy plus przed atakiem duzo fugi, no i jedzenie niezdrowe. A tak ogólnie to chyba zacząłem chlac z 2-3 lata temu.
bralem tez xanax i leki nasenne to wszystko zmasakrowało moją trzuche.

Ortografia, zadbaj o nią - Berig
  • 1181 / 5 / 0
Napisz coś więcej jak to wyglądało. Wszystko dobrze i nagle pyk ostry ból?

OZT mnie trochę interesuje, bo niedaleko mnie mieszka taka osoba, co ma problemy z trzustką i cheleje, ale robi przerwy co jakiś czas jak mu się pogorszy.
  • 84 / / 0
Ja miałem ostre zapalenie 3 lata temu, też od alko. Po wyjściu nie piłem rok, z resztą używek po staremu (nawet więcej tych innych używek było na początku, próbowałem jakoś odnaleźć się bez alkoholu). Teraz piję maksymalnie raz na tydzień, rozsądne ilości. Po przerwie nawyki nie wracają póki co, nie mam ciągotek.
Masz całą trzustkę? U mnie na szczęście obyło się bez uszczerbku.

up@ nie do mnie pytanie, ale u mnie było git, ostry cug wszystko w dupie, pewnego dnia obudziło mnie kłucie. W ciągu kilku godzin ból stał się nie do zniesienia, a ja jeszcze niepotrzebnie następną dobę się męczyłem w domu sądząc że jakoś przeczekam, że to "zwykłe" zapalenie żołądka.
dedhed u Ciebie tak samo?
  • 5 / 1 / 0
U Mnie było tak, siedzialem naszurany, z rana tylko jakis klin w postaci dwusetki i nagle wzielo mnie w nocy na wymioty, po zwymiotowaniu odrazu ostry bol do rana prztrzymałem, puzniej karetka ale jakies lipne tabletki Mi przepisali odrazu do apteki i łyk te tabsy, nic niepomoglo to na pogotowie odrazu skierowanie do szpitala, trzustki raczej całej niemam. Mnie chcieli juz na oiom brac ale jakos sie wylizałem. Niepolecam picia nasłuchałem sie od pielengniarek o ludziach co wracali do szpitala po OZT, bo skusili sie na drina i niestety niektórzy nieprzezyli. Raz sie uda, drugi ale niewiesz ile sie pofarci, po OZT picie jest do czasu... Ja sie boje zapalic mj heh a co dopiero % fajki tez zuciłem.
  • 5 / 1 / 0
To wie ktoś jak to jest z paleniem mj? Bo troche sie obawiam, a zajarał bym.
  • 84 / / 0
Jarałem oporowo po wyjściu i nic się nie działo. mj spoko, nigdy nie zauważyłem wpływu na żołądek itp. tytoniu bym się wystrzegał na początku. Przede wszystkim nie pal na pusty żołądek.

Na Twoim miejscu zorientowałbym się w jakim stanie jest trzustka po tym wszystkim, myślę że to ma znaczenie. W moim przypadku (nienaruszona), gdy zapytałem lekarza o alkohol, powiedział że "najlepiej było by w ogóle odstawić" - wiedział że skoro wylądowałem na trzustkę to musiałem ostro smarować, natomiast nie zabronił mi kategorycznie - zalecił przerwę dwuletnią (btw tyle trwa teoretycznie odzwyczajenie od nałogu, chociaż jak ktoś jest konkret alkoman to mówi się że do końca życia). Tak czy inaczej odradzam, nigdy nie wiadomo kiedy człeka po przejściach załapie.
Badaj się regularnie (zwykłe badania krwi wystarczą), spora część dragów myślę że jest dozwolona po kilkumiesięcznej rekonwalescencji, alko najgorzej ryje bebechy.
  • 39 / 1 / 0
Znajomy dostał po świątecznym miksie Tramala z innymi świątecznymi daniami. Z początku po wyjściu ze szpitala wiadomo mocne postanowienie poprawy lecz po jakimś czasie zaczął walić tak jak dawniej. Nie mam z nim już pół roku kontaktu ale wtedy pomimo łamania zakazów trzymał się całkiem nieźle. Ciekawe tylko jak długo %-D
  • 13 / / 0
Predose pisze:
Znajomy dostał po świątecznym miksie Tramala z innymi świątecznymi daniami. Z początku po wyjściu ze szpitala wiadomo mocne postanowienie poprawy lecz po jakimś czasie zaczął walić tak jak dawniej. Nie mam z nim już pół roku kontaktu ale wtedy pomimo łamania zakazów trzymał się całkiem nieźle. Ciekawe tylko jak długo %-D
dedhed pisze:
To wie ktoś jak to jest z paleniem MJ? Bo troche sie obawiam, a zajarał bym.
Wiem, że troszkę odkopywanie, ale akurat dziś swój poradnik o nowe doświadczenie zaktualizowałem i również dziś znalazłem wyżej podane posty. Specjalnie zawieram cytaty, aby ci użytkownicy zostali po tak długim czasie poinformowani na mailu o odpowiedzi.

Update moich doświadczeń z trzustką:
PORADNIK UŻYTKOWANIA ZMIENIACZY ŚWIADOMOŚCI
DLA OSOBNIKA Z CHOROBAMI TRZUSTKI

opisany link /w3ird
Uwaga! Użytkownik KiRiTsu nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 41 • Strona 1 z 5
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.