Owoc Mango wzmacnia trip?

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 632 / 48 / 0

Nie do końca na temat mango, ale ogólnie owoców. Jak dla mnie przepyszne są jabłka gdy jestem / byłem pod wpływem mj tudzież kanna. Właśnie smakują jak jakiś rajski owoc choć zwykle ich nie jadam, nie lubię.
  • 505 / 46 / 0

A sorbet mango w formie lodów?

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

Problematyczne opodatkowanie VAT sprzedaży marihuany

Handel marihuaną ma różne aspekty podatkowe, jak choćby to, czy sprzedaż nielegalnej marihuany podlega VAT, albo to z jaką stawką sprzedawać legalną, leczniczą marihuanę. Pojawiają się już pierwsze interpretacje i wyroki w tym zakresie.
  • 1490 / 150 / 0

Napewno smaczny dodatek, na fazie smakuje świetnie.
Jak mango działa, to i to powinno
  • 505 / 46 / 0

OdwiertKorzenny pisze:
Napewno smaczny dodatek, na fazie smakuje świetnie.
Jak mango działa, to i to powinno
Wrecz cuownie!
  • 6 / / 0

ide kupić mango hahaha
Użytkownik nieaktywny
  • 89 / 17 / 0

Och kurwa naprawdę działa!
Użytkownik nieaktywny
  • 5 / 1 / 0

Właśnie zjadłem dwa bardzo dojrzałe owoce mango, mam stuff coś typu "Afrykański poskramiacz" (z wyglądu nie powala, ale nie jednego zwali z nóg) teraz czekam 40min i lecę na księżyc. Jak wyląduję to dam znać czy podróż przebiegła pomyślnie :diabolic:
  • 8 / / 0

12 lutego 2018Gibi420 pisze:
Właśnie zjadłem dwa bardzo dojrzałe owoce mango, mam stuff coś typu "Afrykański poskramiacz" (z wyglądu nie powala, ale nie jednego zwali z nóg) teraz czekam 40min i lecę na księżyc. Jak wyląduję to dam znać czy podróż przebiegła pomyślnie :diabolic:
I co stary, chyba nie wylądowałeś pomyślnie :/
  • 172 / 18 / 0

Potwierdzam mango działa.Jarałem przez baardzo dłuższy okres codziennie.I dzisiaj zjadłem mango po czym 1h po zjedzeniu zajarałem 2 lufy.I efekt jest kolosalny naprawdę :liść:
  • 145 / 47 / 0

Mango działa, spoko. Tylko niestety psuje tolerancję i jutro bez tego mango będziesz musiał spalić dwa razy więcej żeby poczuć się tak samo.
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata