Opioidy - wątek ogólny działu

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 1752 / 214 / 0

[mention]Jamedris[/mention], piszę się na to! Odjebiemy akcje w stylu "Drug Store Cowboys" (polecam film, kolesie napadają na apteki i kradną narkotyczne leki %-D Tacy my, tylko kilka lat wcześniej)
  • 223 / 1 / 0

Uzywalem Tramalu jakos ze 3 - 4 razy na miesiac przez 3 miesiace, dawki od 300 - 450. Bardzo mi sie podoba jego dzialanie, zawsze przebijal kode dla mnie. Teraz po 3 tygodniach przerwy zarzucilem 2 paki antka i dosc slabo go poczulem, cos jakby sie rozkrecalo, miesnie rozluznione i dopalane mj, ale to dalej nie to. Co warto by teraz sprobowac jednorazowo i w jakiej dawce? DHC czy oxy? Planowalbym to za okolo miesiac.

Chociaz Oxy bedzie mi latwiej ogarnac pojedyncze tabletki bo DHC to raczej cala paczke od razu

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Mniej silnych leków przeciwbólowych. Holandia chce walczyć z uzależnieniem

Liczba osób zażywających opioidy gwałtownie wzrosła w ciągu ostatnich 10 lat. Minister opieki zdrowotnej Bruno Bruin chce ograniczyć ich stosowanie w kraju.
  • 251 / 14 / 0

kodeina najlepiej działa biorąc ją dość regularnie (enzymy stuff), miałem podobnie. Co do oxy czy DHC to nie powiem bo nie brałem i nie mam skąd, choć dałbym za to wiele.
  • 422 / 16 / 0

Jamedris pisze:
Moje oczka wypatrzyły coś takiego; po numerze pozwolenia dotarłam do karty charakterystyki jedynie, a interesuje mnie zawartość takich słoiczków - ile tam jest naszej ambrozji? Słoiki wyglądają dosłownie jak te od DHC.

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
To są czyste składniki leków recepturowych. Z tego robi się opłatki z kodeiny i różne preparaty morfinowe np. w płynie.
Zasadniczo to składniki takie są w każdej aptece która robi tego typu leki a dostęp do tego mają tylko farmaceuci. Miewałem czasem takie rzeczy i to jest najlepsze co może być do grzania. Czysty chlorowodorek morfiny i fosforan kodeinu, obydwa rozpuszczalne w wodzie.
Jak udało się Pani to zdobyć jeśli można w kilku ogólnych słowach. Bez detali oczywiście.
  • 223 / 8 / 0

buprę można dostać w jakim preparacie, na zwykłą receptę?
  • 1628 / 217 / 2

28 listopada 2018andrzej pisze:
Co warto by teraz sprobowac jednorazowo i w jakiej dawce? DHC czy oxy? Planowalbym to za okolo miesiac.

Chociaz Oxy bedzie mi latwiej ogarnac pojedyncze tabletki bo DHC to raczej cala paczke od razu
Tylko i wyłącznie DHC, jak poznasz najpierw oksy nie zadowolisz się w 100 % DHC. Skoro się wpierdalasz, idz po drabince krok po kroku. Na oksy przyjdzie czas, wtedy nie będziesz chciał nic innego (tak strzelam).

[mention]Stuk[/mention] A bupra na zwykłą bibułę to chyba bunondol w małej dawce, w większej na rpw, doczytaj sobie w duckduckgo.

A co do preparatów z apteki, tylko mi się smutno zrobiło że takie cuda są tak blisko, a jednocześnie tak daleko. :-(
  • 5649 / 435 / 0

Benzodiazepiny połączone z tramadolem jeszcze mnie trzymają a o 21:00 mecz. Wypiłem kawę, ale dalej mnie ciągnie w kierunku łóżka ( pozycji leżącej ) i słuchawek z ulubiona muzyka.
  • 223 / 8 / 0

Można Tramca dać do Burpy?Ja zraz zmieszam chyba z makiem Tramca.I do tego można burpe doustnie walić?
  • 1477 / 275 / 0

28 listopada 2018Mam wąsy pisze:
Jamedris pisze:
Moje oczka wypatrzyły coś takiego; po numerze pozwolenia dotarłam do karty charakterystyki jedynie, a interesuje mnie zawartość takich słoiczków - ile tam jest naszej ambrozji? Słoiki wyglądają dosłownie jak te od DHC.

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
To są czyste składniki leków recepturowych. Z tego robi się opłatki z kodeiny i różne preparaty morfinowe np. w płynie.
Zasadniczo to składniki takie są w każdej aptece która robi tego typu leki a dostęp do tego mają tylko farmaceuci. Miewałem czasem takie rzeczy i to jest najlepsze co może być do grzania. Czysty chlorowodorek morfiny i fosforan kodeinu, obydwa rozpuszczalne w wodzie.
Jak udało się Pani to zdobyć jeśli można w kilku ogólnych słowach. Bez detali oczywiście.
Dziękuję za odpowiedź, jednakże to tylko wycinek ze zdjęcia z googli na temat tych strasznych środków odurzających (Sudafed, Apselan, Thio, Acodin) które stały obok i wycięłam je, by nie psuły widoku. ;-) Gdyby były moje, numerków by nie było na tym zdjęciu i innych detali...

Mam w sumie kilka pomysłów jak coś takiego mogłoby mi wpaść w ręce, oczywiście wszystko na zasadzie snów i fikcji literackiej... Ewidencję da się przeskoczyć, żyjemy w kraju, gdzie tysiące litrów wina (czy tam wódki?) znikają bez śladu u jednego z czołowych producentów i ten przez rok o niczym nie wie.

Ale aktualnie to chyba mnie i [mention]GG Allin[/mention]a by na taczkach wywieźli, ja mam słabość do pojemników ze zużytymi lekami. %-D A plany robione bardziej na zasadzie śmieszków, no, ale kiedyś też bym się nie spodziewała, że przyśni mi się tak solidna ilość ampułek czerwonych; wtedy wrażenie robiło już 10, a było... więcej. ;-)
  • 87 / 6 / 0

Czy opioidy, a dokładniej oksykodon mają jakiś negatywny wpływ na sprawność fizyczną i siłę? Na przykład czy zmniejszają progress podczas ćwiczeń siłowych lub wydłużają regenerację mięśni?
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata