Opioidy - wątek ogólny działu

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 1765 / 217 / 0

[mention]Jamedris[/mention], piszę się na to! Odjebiemy akcje w stylu "Drug Store Cowboys" (polecam film, kolesie napadają na apteki i kradną narkotyczne leki %-D Tacy my, tylko kilka lat wcześniej)
  • 224 / 1 / 0

Uzywalem Tramalu jakos ze 3 - 4 razy na miesiac przez 3 miesiace, dawki od 300 - 450. Bardzo mi sie podoba jego dzialanie, zawsze przebijal kode dla mnie. Teraz po 3 tygodniach przerwy zarzucilem 2 paki antka i dosc slabo go poczulem, cos jakby sie rozkrecalo, miesnie rozluznione i dopalane mj, ale to dalej nie to. Co warto by teraz sprobowac jednorazowo i w jakiej dawce? DHC czy oxy? Planowalbym to za okolo miesiac.

Chociaz Oxy bedzie mi latwiej ogarnac pojedyncze tabletki bo DHC to raczej cala paczke od razu

Bezpieczne wkłucie po kanadyjsku

Autorzy Krytyki Politycznej odwiedzaja pokój do bezpiecznych iniekcji w Vancouver, gdzie osoby uzależnione mogą przyjąć narkotyki pod okiem personelu medycznego.

Szkocja: najwyższy wskaźnik zgonów z powodu zażywania narkotyków w UE

Według opublikowanych ostatnio oficjalnych danych, liczba zgonów związanych z zażywaniem narkotyków w Szkocji wzrosła w ubiegłym roku do 1187.
  • 312 / 22 / 0

kodeina najlepiej działa biorąc ją dość regularnie (enzymy stuff), miałem podobnie. Co do oxy czy DHC to nie powiem bo nie brałem i nie mam skąd, choć dałbym za to wiele.
  • 422 / 19 / 0

Jamedris pisze:
Moje oczka wypatrzyły coś takiego; po numerze pozwolenia dotarłam do karty charakterystyki jedynie, a interesuje mnie zawartość takich słoiczków - ile tam jest naszej ambrozji? Słoiki wyglądają dosłownie jak te od DHC.

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
To są czyste składniki leków recepturowych. Z tego robi się opłatki z kodeiny i różne preparaty morfinowe np. w płynie.
Zasadniczo to składniki takie są w każdej aptece która robi tego typu leki a dostęp do tego mają tylko farmaceuci. Miewałem czasem takie rzeczy i to jest najlepsze co może być do grzania. Czysty chlorowodorek morfiny i fosforan kodeinu, obydwa rozpuszczalne w wodzie.
Jak udało się Pani to zdobyć jeśli można w kilku ogólnych słowach. Bez detali oczywiście.
  • 223 / 8 / 0

buprę można dostać w jakim preparacie, na zwykłą receptę?
  • 1821 / 276 / 2

28 listopada 2018andrzej pisze:
Co warto by teraz sprobowac jednorazowo i w jakiej dawce? DHC czy oxy? Planowalbym to za okolo miesiac.

Chociaz Oxy bedzie mi latwiej ogarnac pojedyncze tabletki bo DHC to raczej cala paczke od razu
Tylko i wyłącznie DHC, jak poznasz najpierw oksy nie zadowolisz się w 100 % DHC. Skoro się wpierdalasz, idz po drabince krok po kroku. Na oksy przyjdzie czas, wtedy nie będziesz chciał nic innego (tak strzelam).

[mention]Stuk[/mention] A bupra na zwykłą bibułę to chyba bunondol w małej dawce, w większej na rpw, doczytaj sobie w duckduckgo.

A co do preparatów z apteki, tylko mi się smutno zrobiło że takie cuda są tak blisko, a jednocześnie tak daleko. :-(
  • 7241 / 706 / 0

Benzodiazepiny połączone z tramadolem jeszcze mnie trzymają a o 21:00 mecz. Wypiłem kawę, ale dalej mnie ciągnie w kierunku łóżka ( pozycji leżącej ) i słuchawek z ulubiona muzyka.
  • 223 / 8 / 0

Można Tramca dać do Burpy?Ja zraz zmieszam chyba z makiem Tramca.I do tego można burpe doustnie walić?
  • 1573 / 323 / 0

28 listopada 2018Mam wąsy pisze:
Jamedris pisze:
Moje oczka wypatrzyły coś takiego; po numerze pozwolenia dotarłam do karty charakterystyki jedynie, a interesuje mnie zawartość takich słoiczków - ile tam jest naszej ambrozji? Słoiki wyglądają dosłownie jak te od DHC.

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
To są czyste składniki leków recepturowych. Z tego robi się opłatki z kodeiny i różne preparaty morfinowe np. w płynie.
Zasadniczo to składniki takie są w każdej aptece która robi tego typu leki a dostęp do tego mają tylko farmaceuci. Miewałem czasem takie rzeczy i to jest najlepsze co może być do grzania. Czysty chlorowodorek morfiny i fosforan kodeinu, obydwa rozpuszczalne w wodzie.
Jak udało się Pani to zdobyć jeśli można w kilku ogólnych słowach. Bez detali oczywiście.
Dziękuję za odpowiedź, jednakże to tylko wycinek ze zdjęcia z googli na temat tych strasznych środków odurzających (Sudafed, Apselan, Thio, Acodin) które stały obok i wycięłam je, by nie psuły widoku. ;-) Gdyby były moje, numerków by nie było na tym zdjęciu i innych detali...

Mam w sumie kilka pomysłów jak coś takiego mogłoby mi wpaść w ręce, oczywiście wszystko na zasadzie snów i fikcji literackiej... Ewidencję da się przeskoczyć, żyjemy w kraju, gdzie tysiące litrów wina (czy tam wódki?) znikają bez śladu u jednego z czołowych producentów i ten przez rok o niczym nie wie.

Ale aktualnie to chyba mnie i [mention]GG Allin[/mention]a by na taczkach wywieźli, ja mam słabość do pojemników ze zużytymi lekami. %-D A plany robione bardziej na zasadzie śmieszków, no, ale kiedyś też bym się nie spodziewała, że przyśni mi się tak solidna ilość ampułek czerwonych; wtedy wrażenie robiło już 10, a było... więcej. ;-)
  • 90 / 6 / 0

Czy opioidy, a dokładniej oksykodon mają jakiś negatywny wpływ na sprawność fizyczną i siłę? Na przykład czy zmniejszają progress podczas ćwiczeń siłowych lub wydłużają regenerację mięśni?
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata