Opiaty - problemy z wypróżnianiem

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 117 Strona 9 z 12
Rejestracja: 2007
  • 629 / 32 / 0

oprócz oxi i tramca to jeszcze trochę tego jest. w sumie to myślę, że mój układ przetwarzający jedzenie w kupę i tak zachowywał się bardzo przyzwoicie, skoro dopiero po 16 (coooooo?) latach cpania opio wywinął mi numer w postaci nie-mocy-wyproznienia przez tyle dni.

a z resztą Twoich pytań to - jeśli cokolwiek z w/w Cię ciekawi, to zapraszam na priv, bo w tym temacie o sraniu to jest pewnie duzo policji i boję się mówic :-p

akw

Rejestracja: 2012
  • 265 / 33 / 0

O co chodzi z tym porównaniem opio-stolca do kamieni? Że niby stan skupienia? Jakoś trudno to sobie wyobrazić. Byłbym wdzięczny za wyjaśnienia. Fotografie mile widziane.

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

"Nie zadziera się z urugwajskimi celnikami". Przechwycono "rekordową" ilość kokainy

Urugwajskie służby przechwyciły niemal 6 ton kokainy, co - jak podkreślają - jest rekordową ilością w historii tego kraju. Najpierw skonfiskowano 4,4 tony narkotyków w porcie Montevideo, a kolejne 1,5 tony znaleziono później na ranczu. Urugwaj coraz częściej jest wykorzystywany jako punkt przerzutowy do transportu narkotyków z Ameryki Łacińskiej do Afryki i Europy.
Rejestracja: 2013
  • 135 / 1 / 0

Po prostu gówno jest cholernie twarde. Jarasz się takimi zdjęciami? %-D
Rejestracja: 2013
  • 723 / 1 / 0

Jak miałam problemy natury kiblastycznej to robiłam sobie silnie stężony napar z senesu %-D 20 torebek do szklanki 0,5l, zalane wrzątkiem, przykryte i odstawione na caly dzien, wieczorem wypijesz i nie ma opcji, żeby nie lecieć rano do kibla %-D pokój moim jelitom XD
Rejestracja: 2013
  • 135 / 1 / 0

Znajdzie się jeszcze jakiś desperat, który wklei swoje zdjęcie sztolca? Bo samemu tak trochę głupio XD
Rejestracja: 2013
  • 723 / 1 / 0

@Mr Psycho - jakbym miała okazję to bym zrobiła zdjęcie i wkleiła. Ale nie mam %-D
Rejestracja: 2013
  • 135 / 1 / 0

Ja się poświęcę dla dobra nauki i zaspokoję ciekawość użytkownika %-D Ale miło by było gdyby jeszcze inni użytkownicy zechcieli się podzielić swoimi sztolcami abyśmy mogli je porównać ;)
Rejestracja: 2013
  • 723 / 1 / 0

@Mr Psycho - dla dobra nauki zrobie niezdrową kupkę %-D
Rejestracja: 2013
  • 135 / 1 / 0

Dla dobra nauki, to ja dzisiaj wykupkać się nie mogę %-D Ale robię wszystko co w mojej mocy :diabolic:
Rejestracja: 2013
  • 135 / 1 / 0

@akw
Tak jak Ci przyjacielu drogi obiecałem otrzymasz wymarzoną sweet focie z kibelka. Według skali BSF jest to 3 typ stolca. Kupki nie robiłem tylko od 2 dni, ale mam nadzieję, że będzie to wystarczający okaz byś mógł sobie spokojnie sfappać :)

Tylko dla ludzi o stalowych nerwach %-D (Serio lepiej tego nie otwierajcie xD) Musiałem je 3 razy zmniejszać bo było za duże. Hajp mógłby wgrać skrypt, który automatycznie zmniejszyłby zdjęcie :wall:
Posty: 117 Strona 9 z 12
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 5 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość