Opiaty - problemy z wypróżnianiem

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 629 / 22 / 0

oprócz oxi i tramca to jeszcze trochę tego jest. w sumie to myślę, że mój układ przetwarzający jedzenie w kupę i tak zachowywał się bardzo przyzwoicie, skoro dopiero po 16 (coooooo?) latach cpania opio wywinął mi numer w postaci nie-mocy-wyproznienia przez tyle dni.

a z resztą Twoich pytań to - jeśli cokolwiek z w/w Cię ciekawi, to zapraszam na priv, bo w tym temacie o sraniu to jest pewnie duzo policji i boję się mówic :-p

akw

• 265 / 33 / 0

O co chodzi z tym porównaniem opio-stolca do kamieni? Że niby stan skupienia? Jakoś trudno to sobie wyobrazić. Byłbym wdzięczny za wyjaśnienia. Fotografie mile widziane.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Już ponad 40 proc. grup przestępczych zajmuje się narkobiznesem

W ubiegłym roku zyski z obrotu narkotykami czerpało 374 grupy przestępcze, o 38 więcej, niż w roku poprzednim - wynika z raportu CBŚP, który przeanalizowała "Rzeczpospolita".
  • 133 / 1 / 0

Po prostu gówno jest cholernie twarde. Jarasz się takimi zdjęciami? %-D
  • 723 / 1 / 0

Jak miałam problemy natury kiblastycznej to robiłam sobie silnie stężony napar z senesu %-D 20 torebek do szklanki 0,5l, zalane wrzątkiem, przykryte i odstawione na caly dzien, wieczorem wypijesz i nie ma opcji, żeby nie lecieć rano do kibla %-D pokój moim jelitom XD
  • 133 / 1 / 0

Znajdzie się jeszcze jakiś desperat, który wklei swoje zdjęcie sztolca? Bo samemu tak trochę głupio XD
  • 723 / 1 / 0

@Mr Psycho - jakbym miała okazję to bym zrobiła zdjęcie i wkleiła. Ale nie mam %-D
  • 133 / 1 / 0

Ja się poświęcę dla dobra nauki i zaspokoję ciekawość użytkownika %-D Ale miło by było gdyby jeszcze inni użytkownicy zechcieli się podzielić swoimi sztolcami abyśmy mogli je porównać ;)
  • 723 / 1 / 0

@Mr Psycho - dla dobra nauki zrobie niezdrową kupkę %-D
  • 133 / 1 / 0

Dla dobra nauki, to ja dzisiaj wykupkać się nie mogę %-D Ale robię wszystko co w mojej mocy :diabolic:
  • 133 / 1 / 0

@akw
Tak jak Ci przyjacielu drogi obiecałem otrzymasz wymarzoną sweet focie z kibelka. Według skali BSF jest to 3 typ stolca. Kupki nie robiłem tylko od 2 dni, ale mam nadzieję, że będzie to wystarczający okaz byś mógł sobie spokojnie sfappać :)

Tylko dla ludzi o stalowych nerwach %-D (Serio lepiej tego nie otwierajcie xD) Musiałem je 3 razy zmniejszać bo było za duże. Hajp mógłby wgrać skrypt, który automatycznie zmniejszyłby zdjęcie :wall:
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 52 uczestników Wejdź na czata