Oksymorfon

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

s

• 168 / / 0

ja jestem z 3miasta, u nas to wystepuje jako muchozol:)

• 438 / 8 / 0

kerouac pisze:
fiesta, popieram

hegemon, ty chyba kurwa podstawowki jeszcze nie skonczyles, z reszta historii o tym o czym piszesz i tak nie ucza w szkolach, wiec wez sie kurwa poducz na swoja reke zanim pierdolniesz jakas bzdure znowu, dzieciaku bo rece mi opadly po twoim poscie...co ty wiesz o afganistanie i afryce, wiesz chociaz jakie tam byly wojny, czym powodowane, ewentualnie m. jakimi plemionami, w ktorych krajach? watpie...
Wiem, kurwa, wyobraź sobie, że wiem dlaczego Hutu mordowali Tutsi w Rwandzie, a to powyżej to była tzw. ironia (chyba wiesz co to takiego?)

Po prostu nużą mnie już posty fiesty o tym jaki to alkohol jest zły a jakie opiaty wspaniałe. Jeden lubi się najebać, drugi lubi się nagrzać, jeden lubi ogórkową a drugi pomidorową.

Mi ręce opadają jak czytam takie pierdoły:
fiesta pisze:
PRLu około 90 proc. morderstw była bez powodu, po prostu pod wpływem wódki! A gwałty, przemoc w rodzinie, bicie dzieci, to wszystko wódka!
Ale to offtop, który najelpiej rychło zakończyć.

Farmaceutyczny gigant oskarżony o wywołanie fali śmiertelnych przedawkowań

Nad potężną rodziną Sacklerów – właścicielami amerykańskiej firmy farmaceutycznej Purdue Pharma produkującej OxyContin – zbierają się czarne chmury. Czy w końcu nadszedł czas, by zapłacili za swoją rolę w rozpętaniu i podtrzymywaniu największej epidemii uzależnień w historii USA?

SIN vs. Facebook, runda pierwsza

Ciekawe i bezprecedensowe rzeczy dzieją się w państwie Polan, a raczej na jego styku z dominium Marka Zuckerberga. Dobrze Wam znana Społeczna Inicjatywa Narkopolityki złożyła właśnie pozew przeciwko Facebookowi w związku z jego cenzorskimi zapędami.

Użytkownik nieaktywny
  • 55 / 1 / 0

fiesta to jest pewnie qrwa w Polsce z Kongresu Kupcow Opium afganistanu , mi sie zdaje ze on to nie Polak katolik , tylko jaki inno wierca.

h0b

• 114 / / 0

oj gdyby to było wprowadzone chociaż na Rpw do nas :]

• 137 / 2 / 0

oxymorfon ma fajne tylko wejscie, tak to jest chujowy. nie umywa sie do helu (nie kompotu, kurwa, tylko heroiny).

• 687 / 4 / 0

A dla mnie to właśnie odwrotnie wyglądało. Znaczy nie w porównaniu do helu bo go nie brałem tylko ogólnie. Bardziej podobała mi się sama faza a kop był już mniej przyjemny. Według mnie zbyt łagodny, prostolinijny i jakby to powiedzieć......miał tylko jedną twarz. Przy morfinie na przykład czuć pierdolnięcie w czaszce, napływ samego odurzenia i ten kop objawia się jakby na kilka sposobów, robi dobrze na kilka sposobów (choć swoją drogą kop przy morfie nie jest rewelką). Przy oxy ten był taki płytki i objawiał się jedynie jako nagły napływ fazy (nie licząc tego cielesnego ucisku który również jest obecny przy morfinie i jest spowodowany chyba histaminą).

Nof

Użytkownik nieaktywny
  • 291 / 12 / 0

Przy morfinie czy helu działanie jest stricte fizyczne, oksymorfon działanie mocno 'psychidzne' ale daje też to poczucie co hel. A mocne wejście to kwestia dużej dawki. Zresztą to czcza dyskusja bo oksy narazie nie dostanie nikt i nigdzie pewnie.

Użytkownik nieaktywny
  • 20 / / 0

nie mowice na to oksy bo oksy to tylko oksykodon bo jest bardziej latwo deostepny i popularniejszy.
A Oksymorfon hmm jak na to mowia? jak nazwa; Opana ?
CZy Hydromorfon ; dilaudid.

Dla mnie to wszystko jedno kocham wszyskie tabletki/kapsulki. czy syntetyczne, czy nie czy pol-synt.
:-D :-D :-D

• 505 / 5 / 0

;) Jebana jesień......

no1

Użytkownik nieaktywny
  • 729 / 4 / 0

u nas jesien a w kambodzy kwitna maki ...
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 58 uczestników Wejdź na czata