Oksykodon - wątek ogólny

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

Posty: 2943 Strona 1 z 295
Rejestracja: 2006
  • 3530 / 18 / 0

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
(5R,9R,13S,14S)-4,5α-epoksy-14-hydroksy-3-metoksy-17-metylomorfinan-6-on
http://pl.wikipedia.org/wiki/Oksykodon

Oczywiście mam na myśli dawki i spostrzeżenia ewentualnych użytkowników.
Ostatnio zmieniony 06 lutego 2013 przez surveilled, łącznie zmieniany 2 razy.

 

Rejestracja: 2007
Użytkownik nieaktywny
  • 622 / 5 / 0

W Polsce tego nie ma, niestety, ale kiedyś był.

Jak znasz angielski to tu masz trochę informacji:
http://codeine.50g.com/info/oxycodone.html

Z tego co wiem, to na tym forum gość o xywce Antler, PISTOLET itp. (bo on często zmieniał nicki) ćpał to więc może jego zapytaj o efekty.

Część psychiatrów chce legalizacji substancji psychodelicznych

Mitów o substancjach psychodelicznych powstało w Polsce wiele, choć od zarania dziejów są one znane człowiekowi. Psychiatrzy widzą w nich szansę na leczenie depresji, traum, uzależnień.

Nikt nie ostrzega przed uzależnieniem od leków – konieczne zaostrzenie przepisów

Mimo obowiązujących przepisów dotyczących sprzedaży leków z pseudoefedryną, uzależnienie od leków, szczególnie wśród dzieci i młodzieży, ma się dobrze. Ponadto całkiem łatwy dostęp do tych środków napędza działalność przestępczą.

 

Rejestracja: 2007
  • 369 / 7 / 0

A skąd to wziąłeś? Nie wiem, czy to takie proste, bo przejście kilkuetapowe. Rzuć okiem na Rhodium.

 

Rejestracja: 2005
  • 687 / 4 / 0

mógłby ktoś to tak po "ludzkiemu"? Tzn. bez chemicznego slangu tylko krok po kroku jak w solucjach do gier.

 

Rejestracja: 2007
Użytkownik nieaktywny
  • 18 / / 0

ja kupuje zielone tabletki Oxycontin 80mg.
najlatwiejsze tabletki do przygotowania dozylnie, bo tylko jest kolor/wosk na wierzchu, a w srodku nie ma wosku w tabletce. sie rozgniecie i zalewa woda z czajnika na lyzce i 3 razy mozna wyciagnac , .

hel lepiej kopie, i szybciej . ale ja lubie lpiej to. nie ma jakis swedzenia jak przy morfie, ani czucia igiel na ciele.

 

Rejestracja: 2006
Użytkownik nieaktywny
  • 35 / / 0

Gum@: Skoro tego nie rozumiesz to znaczy że nie powinieneś się tego podejmować! Piszę o chemii jedynie w celach edukacyjnych! Produkcja oksykodonu jest nielegalna i nie powinno się tego robić! To nie jest ekstrakcja tabletek zimną wodą. Trzeba doskonale wiedzieć co się dzieje w którym momencie reakcji, znać bardzo dokładnie cały proces, możliwe inne produkty reakcji, które mogą być np. trujące, wiedzieć jak oczyścić końcowy produkt itd. Przez takie krok po kroku syntezy, gdzie nie odpowiedzialni ludzie chwalą się jak to można coś prosto zrobić lub że mają swój lepszy prostszy sposób to tylko wprowadza się ludzi w błąd i owocuje to później np. lipnym materiałem lub gorszymi konsekwencjami. Słyszałeś tą historie jak jakiś koleś w stanach chciał zrobić petydynę czy tam jakąś pochodną i nie wiedział, że często podczas syntezy tych związków powstaje MPTP, neurotoksyna, która wywołuje Parkinsona. Może i wiedział, ale źle przeprowadził syntezę czy coś mu tam nie poszło po prostu, tak czy inaczej sporo ludzi zachorowało przez tego "chemika".

 

Rejestracja: 2006
  • 3530 / 18 / 0

kaptajn, a w skali odniesienia w sferze euforycznej\fazowej do innych opiatów ??

 

Rejestracja: 2006
Użytkownik nieaktywny
  • 35 / / 0

Znaczy się oksykodon jak się ma do innych opiatów? Jak dobrze rozumiem pytanie, to jest to mocny środek, w sferze euforycznej/fazowej :) to jest bardzo efektywny, jest trochę mocniejszy od majki, a dokładnie 50% mocniejszy niż hydrokodon (poprzez grupę OH podstawioną w 14 pozycji, hydrokodon ma tam tylko wodór), który posiada siłę 3/4 majki i jest 6x mocniejszy od kody. Początkowe dawki oksykodonu to 10-20mg, bez jakiejkolwiek tolerancji 20mg moze być nawet za mocno. Są użytkownicy, którzy używają tylko oksykodonu, chociaż mogliby mieć hell, więc pewnie jest satysfakcjonujący. Nie wywołuje aż takich silnych objawów ubocznych, podobno... Tzn. swędzeń, reakcji alergicznych, zaparć i innych znanych doznań. Nie, że w ogóle nie wywołuje, tylko po prostu te efekty w porównaniu ze skutecznością analgetyczną są minimalne w porównaniu do innych środków, jak np. majka. Interesującym związkiem jest pochodna oksykodonu, a dokładnie jego ester cynamylowy w 14 pozycji, czyli 14-cynamyloksykodon. Posiada on moc około 150xMajka!!!
Ostatnio zmieniony 16 sierpnia 2007 przez kapitan_oko, łącznie zmieniany 2 razy.

 

Rejestracja: 2006
  • 3530 / 18 / 0

8-( toż to, łał zatkało mnie :cheesy: Nie wiedziałem, że mam dostęp do takiego bóstwa, ale nie... wolę kodę na razie :-/ Chyba nie ma sensu walić z grubego działa skoro 200 kody z tabletką avio mnie "przyglebia". ;-) Natomiast zaciekawiłeś mnie 14-cynamyloksykodon, co to za monstrum ?? Możliwe do wykonania dla śmiertelnika ?
Kapitanie czytało mi się ciebie jak Wołoszańskiego o bombach atomowych. Z niewiadomych przyczyn zawsze sobie kojarzyłem opiaty z tą bronią :cheesy:
A tobie gratuluję stylu i wiadomości ;-)

 

Rejestracja: 2006
Użytkownik nieaktywny
  • 35 / / 0

Dzięki :) ,cieszy mnie to, że kogoś interesuję to co piszę.

Zazwyczaj jak się czegoś nie próbowało, to się chce spróbować, ale o ile masz silną wolę i tak jak piszesz koda z avio dobrze kopie w stosunkowo niskich dawkach to lepiej poczekaj, bo może nie być odwrotu :) Tą pochodna można wykonać estryfikując oksykodon bezwodnikiem cynamylowym, który z kolei można wykonać z kwasu cynamylowego, a opis jak taki kwas zrobić jest na Rhodium. Nie jest to trudne, ale bawienie się takimi właśnie bombami jest niebezpieczne :) 150x to większa moc niż fentanyl... Nie wiadomo jak to dozować. Wyobraź sobie taki związek jak np. Etonitazene, 1000xMajka, tzn. że 1mikrogram odpowiada 1miligramowi majki. Zamiast 50mg, bierzesz 50mikrogram. Czyli 1mg rozpuszczasz na 100ml wody długo mieszając (parę godzin) i bierzesz na początek tego 1-3ml a i to jest ryzykowne.
Posty: 2943 Strona 1 z 295
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 438 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości