najsilniejsza? najsłabsza? sprawdź! ogólna charakterystyka odmian
ODPOWIEDZ
Posty: 553 • Strona 56 z 56
  • 12452 / 2421 / 0
A to tego już nie wiedziałem. W takim razie warto zaryzykować moim zdaniem. Jeśli topy nie mają zbyt zwartej struktury, to może wyrosnąć z tego zajebiste palenie.
Ja wiem, że to nie to samo, ale miałem w zeszłym sezonie auto Afghan Haze. Roślinka mała i niestety skupiła się na głównej pale, która była cholernie zbita i wiadomo, jak to się musiało skończyć. To co powycinałem i odratowałem jest zajebiste. Szkoda, że łącznie może 5g...
To samo miałem z Jackiem H - wszystko pięknie, ale w decydującym momencie przyszedł gorszy tydzień.... tu udało się zebrać 2 200 ml słoiczki. W piątek walnąłem sobie bongo z pojedynczych kielichów (nic się nie marnuje) i to serio w moim odczuciu było lepsze, niż sativa 20% z apteki (Jean Guy).
  • 494 / 102 / 0
A po tym Afgan Hejzie to jaka bombeczka była? Nie pamiętam czy pytałem już, sorry.
  • 12452 / 2421 / 0
Miałem wrzucić "recenzję", ale zapomniałem : ) Generalnie dość przewidywalnie - na początku pobudzenie, a potem powieki opadają. Zaskakująco mocne działanie (i równie zaskakująco smaczne, zważywszy na sposób suszenia (na papierze wyschło w 2 doby i wciąż smakuje lepiej, niż to z apteki, które próbowałem.
Bardzo podobne do Trainwreck.
ODPOWIEDZ
Posty: 553 • Strona 56 z 56
Artykuły
Newsy
[img]
CBŚP i ukraińska Służba Bezpieczeństwa rozbiły grupę przestępczą produkującą metamfetaminę

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji z Zarządu w Poznaniu, we współpracy z jednostką śledczą Służby Bezpieczeństwa Ukrainy z obwodu zaporoskiego, pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Poznaniu oraz prokuratury ukraińskiej, przeprowadzili skoordynowaną operację wymierzoną w zorganizowaną grupę przestępczą, która zajmowała się nielegalnym wywozem z Polski do Ukrainy leków zawierających pseudoefedrynę, które następnie były wykorzystywane do produkcji metamfetaminy.

[img]
W sieci znaleźli ogłoszenia, zatrzymali 22-latka. Po raz kolejny za narkotyki

Policjanci zatrzymali 22-latka podejrzanego o posiadanie i udzielanie znacznej ilości narkotyków. Mężczyzna miał docierać do klientów w sieci i oferować im sprzedaż marihuany i 4CMC. W przeszłości był już zatrzymywany w związku z podobną sprawą.

[img]
Nie mógł pogodzić się z rozstaniem, rozsypał "biały proszek" na dachu auta byłej partnerki

36-latek dobijał się w gminie Giby (Podlaskie) do drzwi swojej byłej partnerki. Awanturował się i krzyczał, a na koniec rozsypał na dachu jej samochodu amfetaminę. Został zatrzymany przez policję. Był tak pijany, że nie był w stanie dmuchnąć w alkomat.