Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
Posty: 1 • Strona 1 z 1
  • 21 / 4 / 0
Hej
Jestem nie cały dzień po mefieniu (około 3g na 2 osoby) 8 godzin po ostatniej kresce udało mi się zasnąć z pomocą hydroksyzyny i obudziłem się z gorączką 38,4, zatkanym nosem (ale to logiczne %-D ) i okropnym bólem głowy.
Zastanawiam się,czy to możliwe,że są to obajwy zwały? Szczerze wątpię,ale nadal mam lekkie wątpliwości czy zaczynać się już faszerować lekami na przeziębienie. Narazie lecą witaminy w dużych dawkach.

EDIT. Pomyślałem, że nie będę zakładał nowego tematu,bo po co.
Jeśli okaże się, że to grypa,jak działa mj podczas takiej choroby? Mam tylko jedno wspomnienie kiedy paliłem przy gorączce i dużo bardziej zacząłem czuć "ciepło". Są jakieś przeciwwskazania do palenia przy przeziębieniu?
Posty: 1 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.