Nitrazolam (RC) - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 33 Strona 4 z 4
Rejestracja: 2018
  • 163 / 22 / 0


Nie polecam. To benzo to jakaś pomylka
Rejestracja: 2014
  • 2661 / 304 / 0


11 maja 2018pampuk pisze:
mówiłem Ci mieszaj to w glikolu a w alco to masakra jakaś. Dziwisz się, że takie działanie...
A w czym jest różnica między rozpuszczeniem prochu w alko czy glikolu ? Bo to ciekawe co piszesz. Te nitra w glikolu bym dla mnie zajebisty, ciekawe czy tak samo by działał rozpuszczony w wódce , hmm.

Amerykański sen, opioidowy koszmar

Wypisywane w Polsce drżącą ręką opioidy, w USA przez co najmniej ostatnie dziesięciolecie leczyły bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, przeciążone kolana, a nawet dolegliwości związane z wyrzynaniem się zębów mądrości. To nie mogło się skończyć dobrze.

Kolumbia traci kokainowy monopol

Kolumbijskie gangi coraz częściej wysyłają do Meksyku nisko przetworzoną i tanią pastę z koki — powiedział generał Luiz Ramirez, szef policji antynarkotykowej.
Rejestracja: 2017
  • 838 / 68 / 0


Mieszałem kiedyś jedno benzo w wódce i po paru dniach na ściankach osadzał się zrekrystalizowany (?) nalot, który ewidentnie był substancją czynną. etizolam czy flunitrazolam rozpuszczały się w wódce b.dobrze.

Nitrazolamu niestety nie miałem okazji dłużej potestować, ale pewnie wszyscy mówicie o tym zółtym. nitrazepam w dużych dawkach był całkiem OK więc może i to byłoby spoko, gdyby się tym pobawić.
Posty: 33 Strona 4 z 4
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: CC1992 i 2 gości