Nikotyna

Inne substancje wykazujące działanie na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Stymulanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1174 / 46 / 0

Ile godzin utrzymuje się nikotyna w organizmie? Jaki jest jej t1/2?
  • 2970 / 127 / 0

2h.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Nowy Jork: Szprycował pieski heroiną i przemycał ją do Stanów Zjednoczonych. Dostał za to sześć lat

Weterynarz z Kolumbii przemycał heroinę do Stanów Zjednoczonych umieszczając ją w ciele psów. Skazano go za to na sześć lat więzienia.
  • 1174 / 46 / 0

Tak krótko? Myślałem, że co najmniej kilkanaście godzin. Nie zależy to też od ilości spalonej nikotyny? To samo tyczy się również e papierosów?
  • 588 / 89 / 0

06 września 2018Stteetart pisze:
29 lipca 2018NegatywneWibracje pisze:
Smakoszy liquidów do e-papierosów żądnych wizjonerskich wizji uprzedzam, że mi osobiście pachnie to balansowaniem wokół dawek śmiertelnych.
Moja eks w 2015 r pociagnela z efajki 2 razy bazy 32mg.
Wizji nie miala- tylko belta, zawroty glowy i spalona grzalke.
Dodam tu jeszcze, że nikotynę z e-papierosa dość trudno jest poważnie przedawkować, bo w trakcie wapowania ten moment zbliżającego się nadmiaru jest zauważalny jak na dłoni. W pewnym momencie po prostu trzeba się zatrzymać ze względu na przypływ negatywnych wrażeń, no chyba, że ktoś będzie dalej próbował się zaciągać z twarzą w sedesie podczas pawiowania. W okolicach 2010-2011 w sprzedaży były dostępne bazy 36, które niejednego szaleńca, próbującego palić je bez rozcieńczenia, pozbawiły treści żołądkowej. To było lekkie igranie z ogniem: 5 dawek śmiertelnych w jednej 10 ml buteleczce.
  • 188 / 1 / 0

wziąłem pojarke od takiego sebiksa jednego. Dziwne bylo to ze ten szlug smakowal jak jakies męskie perfum czy cos takiego, czy to moglabyc mieszkanka tytoniu z dopalaczem lub coś w tym stylu?
  • 56 / 2 / 0

Podejrzewam że poprostu szlug był mega chujowy i dlatego tak smakował
  • 188 / 1 / 0

Co dziwne, już przed tym jak go odpalił czulem ten zapach perfum. Tez kawalek rozdrobnilem i niby tyton ale taki jakiś okragly kawalek byl i taki korzon duży xD wiem że może troche dziwne te moje podejrzenia, ale mam nerwice(niedużą ale jednak)
Dodam też ze lecze się ssri/neuroleptykami a one mogą blokować działanie narkotyków/dopalaczy bo ja niby normalnie sie czuje ale taka derealke mam jakby
Wróć do „Kokaina i inne stymulanty”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata