Nikotyna

Inne substancje wykazujące działanie na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Stymulanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1181 / 46 / 0

Ile godzin utrzymuje się nikotyna w organizmie? Jaki jest jej t1/2?
  • 3025 / 163 / 0

2h.

Farmaceutyczny gigant oskarżony o wywołanie fali śmiertelnych przedawkowań

Nad potężną rodziną Sacklerów – właścicielami amerykańskiej firmy farmaceutycznej Purdue Pharma produkującej OxyContin – zbierają się czarne chmury. Czy w końcu nadszedł czas, by zapłacili za swoją rolę w rozpętaniu i podtrzymywaniu największej epidemii uzależnień w historii USA?

Coraz więcej kobiet w ciąży stosuje marihuanę

W Stanach Zjednoczonych podwoiła się liczba kobiet w ciąży, używających marihuanę – wynika z badania opublikowanego we wtorek w Journal of the American Medical Association.
  • 1181 / 46 / 0

Tak krótko? Myślałem, że co najmniej kilkanaście godzin. Nie zależy to też od ilości spalonej nikotyny? To samo tyczy się również e papierosów?
  • 653 / 129 / 0

06 września 2018Stteetart pisze:
29 lipca 2018NegatywneWibracje pisze:
Smakoszy liquidów do e-papierosów żądnych wizjonerskich wizji uprzedzam, że mi osobiście pachnie to balansowaniem wokół dawek śmiertelnych.
Moja eks w 2015 r pociagnela z efajki 2 razy bazy 32mg.
Wizji nie miala- tylko belta, zawroty glowy i spalona grzalke.
Dodam tu jeszcze, że nikotynę z e-papierosa dość trudno jest poważnie przedawkować, bo w trakcie wapowania ten moment zbliżającego się nadmiaru jest zauważalny jak na dłoni. W pewnym momencie po prostu trzeba się zatrzymać ze względu na przypływ negatywnych wrażeń, no chyba, że ktoś będzie dalej próbował się zaciągać z twarzą w sedesie podczas pawiowania. W okolicach 2010-2011 w sprzedaży były dostępne bazy 36, które niejednego szaleńca, próbującego palić je bez rozcieńczenia, pozbawiły treści żołądkowej. To było lekkie igranie z ogniem: 5 dawek śmiertelnych w jednej 10 ml buteleczce.
  • 299 / 7 / 0

wziąłem pojarke od takiego sebiksa jednego. Dziwne bylo to ze ten szlug smakowal jak jakies męskie perfum czy cos takiego, czy to moglabyc mieszkanka tytoniu z dopalaczem lub coś w tym stylu?
  • 70 / 3 / 0

Podejrzewam że poprostu szlug był mega chujowy i dlatego tak smakował
  • 299 / 7 / 0

Co dziwne, już przed tym jak go odpalił czulem ten zapach perfum. Tez kawalek rozdrobnilem i niby tyton ale taki jakiś okragly kawalek byl i taki korzon duży xD wiem że może troche dziwne te moje podejrzenia, ale mam nerwice(niedużą ale jednak)
Dodam też ze lecze się ssri/neuroleptykami a one mogą blokować działanie narkotyków/dopalaczy bo ja niby normalnie sie czuje ale taka derealke mam jakby

Re:

• 1549 / 36 / 0

06 czerwca 2010Maskaradore pisze:
Palenie odstresowuje dopiero kiedy stanie się Twoim nałogiem i nawykiem. Kwestia powtarzalności i implikacji uczuć związanych z przyjemnością (pojawia się gdy zaspokajasz głód).
Nie prawda, bo ja nie jestem nałogowcem, I jedyny moment w którym mam prawdziwą chec na papierosa to jak jestem ostro wkurzony... I od razu pomaga
  • 7241 / 707 / 0

@Mondeeste
To mógł być smakowy szlug, taki z przyciskiem i smakuje jak mięta albo jak jagody.
Wróć do „Kokaina i inne stymulanty”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata