Nietypowe zjawiska

Substancje psychoaktywne, których działanie polega na osłabieniu transmisji bodźców zewnętrznych do mózgu.
Więcej informacji: Dysocjanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 4843 / 235 / 0

Właśnie tak sobie siedzę i myślę nad tym co się działo podczas moich ciągów na MXE. Rozwaliła mi się "sama z siebie" połowa elektryki w chacie. Nie wiem jak to rozumieć, włączam zdysocjowany światło i coś tak pierdolnęło że korki wywaliło zarówno w domu jak i na klatce schodowej. Zapalam światło w kuchni i jeb, żarówka pękła a elektryka tak się spaliła że do tej pory nie mam światła w żyrandolu. Kilka razy w knajpie gasł pode mną plafon. Po prostu się wyłączał, a już najbardziej mnie rozwaliło jak szedłem sobie spacerem po ulicy nocą i wyłączyły się trzy mijane pod rząd latarnie. Aż się przestraszyłem bo to już było niewytłumaczalne. Poza tym jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się aby wystrzeliły korki gdy byłem pod wpływem czegoś innego. W pracy dwa razy wysadziło mi w kosmos elektrykę, zawsze pod wpływem. A co najlepsze multimetr pokazywał napięcie mimo że do niczego nie przykładałem przewodów, jakby powietrze wokół mnie było naelektryzowane. Weird shit.
  • 3742 / 37 / 0

Juz niedlugo posiadziesz moc "robienia kuleczek". :)

Narkotyki w paczkomacie

...czyli kilka słów o przemycie z wykorzystaniem poczty.

W 2018 Niemcy wydały ponad 70mln euro na pokrycie kosztów leczenia medyczną marihuaną

Zgodnie z nowymi danymi opublikowanymi przez niemiecką agencję ubezpieczeń zdrowotnych GKV-Spitzenverband, w 2018 r. ubezpieczyciele zdrowotni w Niemczech wydali 73,7 mln euro na pokrycie kosztów związanych z leczeniem medyczną marihuaną.
  • 38 / / 0

Ja zawsze na MXE jak jaram fajkę na zewnątrz to słyszę dźwięk otwieranej windy, ale tylko na dysocjantach tak mam. Gasnące latarnie też się zdarzają ale to przypadek raczej.
  • 15 / / 0

Ładne wkręty, heh, co to dysocjanty robią z ludźmi... Jedyne nietypowe zjawiska jakie mnie spotkały, to ciągłe analizowanie swojego życia :D
  • 626 / 38 / 13

Też miałem motywy z gasnącymi pod rząd latarniami i owszem było to dziwne, ale jakoś się tym nie przejmowałem # DXM %-D
Użytkownik zbanowany
  • 1189 / 52 / 0

Szczerze mówiąc to na te gasnące latarnie nawet nie zwracam już szczególnej uwagi. Przyzwyczaiłem się.
Wróć do „Dysocjanty”
Na czacie siedzi 69 uczestników Wejdź na czata