TO NIE ŁYSICZKA !!!

Dyskusja na temat grzybów halucynogennych, m.in. łysiczki lancetowatej i muchomora czerwonego.
Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 24 / 1 / 0

zrobie zdjecie i wrzuce za niedlugo. spotkalem sie z odmiana o blekitnym kolorze. gruba noga. kapelusz tez syty blekitny zjadlem dwa przy wrzucie roznicy nie poczulem, przezylem
  • 372 / 7 / 0

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Elektroniczny system śledzenia paczek papierosów nie powstał. W maju może w Polsce zabraknąć papier

To nie żadna złośliwość, raczej zwykła polska opieszałość. W drugiej połowie maja każda paczka papierosów, która opuści fabrykę powinna być śledzona przez system elektroniczny. Sęk w tym, że ten jeszcze nie powstał.
  • 42 / / 0

• 181 / / 0

@ProfesorStefan -> nie
  • 42 / / 0

To co to w takim razie moze być?
Nużki ma długie, spód ciemny, wygląda łudząco podobnie...moze po prostu mocno przejrzałe...
Można się zatruć po pomyleniu łysiczki z czymś łudząco podobnym?
:scared: 8-( %-D
  • 3935 / 210 / 878

No dla mnie też wygladają jak łyse przejrzałe... podłoże nietypowe jakby, może to jest przyczyna? Ale nie rozstrzygałbym na podstawie takiej foty, szkoda, że nie zrobiłeś takich, coby było parę okazów widać całych.
  • 5250 / 506 / 0

Przecież te grzyby ani trochę nie przypominają łysiczek... Te wyglądają jak jakieś "psiary", co to na zgniłym pniu wyrastają.
  • 3935 / 210 / 878

Mi chodziło o to, że jak masz łyse rozpostarte, o takie
P1420368.JPG
to w dużej liczbie i rozmoczone od biedy może mogłyby tak wyglądać...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Użytkownik nieaktywny
  • 9 / 2 / 0

prawda czy falsz moze mit sluchy ,mnie sie obeszly ze sa takie same grybki kosmo-halo w wygladzie ale nimi nie sa a rozroznia je sie tak ze te fake maja pelna nozke w srodku a prawdziwe halo pusta rurke nozke w srodku i tak to mozna ogarnac prawda czy falsz???
  • 3935 / 210 / 878

Bzdura. Po pierwsze nia ma takich samych grzybów, a po drugie łysiczki mają właśnie pełną nóżkę.
Wróć do „Grzyby”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata