Niacyna (Witamina PP)

Reszta nie pasująca do powyższych

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 27 / 5 / 0

Biorę niacynę w dawkach po ~40mg parę razy dziennie. Efekt flush wystąpił u mnie i nie jest on niczym strasznym, jednak uniemożliwia funkcjonowanie w społeczeństwie z burakiem na twarzy. Początkowo dołączyłem ją do codziennej suplementacji w celu przetestowania wpływu na gospodarkę serotoninową i zauważyłem u siebie poprawę nastroju, to też zostałem z nią na dłużej.
  • 4771 / 641 / 0

Jeszcze raz- pojedyncza Wit z gr b niewiele da
Wit z gr b (wszystkie) + Wit D + aminokwasy+ mineraly

Stworzył program badania mikrodawkowania psychodelików

Dr James Fadiman jest psychologiem, który od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniem oddziaływania psychodelików na ludzki potencjał. Wywiad z uczonym, który prezentujemy pochodzi z książki "Czy psychodeliki uratują świat", Macieja Lorenca, wyd. Krytyka Polityczna

Dla kobiet w ciąży nie ma bezpiecznego poziomu spożycia alkoholu

Uczeni, których praca ukazała się w piśmie "Chaos", wykorzystali teorię chaosu do zbadania długoterminowych następstw spożywania alkoholu przez ciężarną kobietę.
  • 326 / 49 / 0

@up np jakie aminokwasy? są na form jakieś opracowania w zbiorze o amino ?
  • 4771 / 641 / 0

Yyyy każdy jest istotny.
Każda witamina/aminokwas/składnik jest częścią pewnych istotnych reakcji chemicznych.
Jedne indukcja coś co niezbedne jest do syntezy serotoniny, ale żeby to działało potrzebny jest koenzym który np wrzuci w organizm substrat niezbędny do utrzymania równowagi przekaźników itd.

Ps grafika na dole np nie pokazuje cynku który jest istotny czy kw foliowego bez którego nie ma metylacji-> nie ma serotoniny.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wróć do „Pozostałe”
Na czacie siedzi 61 uczestników Wejdź na czata