NeuroGroove

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

DVS

• 67 / / 0

Czy raport który napisałem i nie został zopublikowany, ani nie ma go w odrzuconych, powinien być widoczny dla mnie? Napisałem ostatnio TR z 2C-P pod nickiem TheVS i nie wiem co się z nim stało.
  • 808 / 7 / 112

hej, czeka w kolejce na moderację.

niestety w wakacje mamy małe opóźnienia, bo modzi podróżują.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Kokaina na statku w Meksyku. Oświadczenie MSZ po zatrzymaniu polskich marynarzy

"Polska służba dyplomatyczno-konsularna z najwyższym zaangażowaniem podejmuje działania na rzecz polskich obywateli, zaangażowanych w sprawę dotyczącą wprowadzenia do obrotu narkotyków o łącznej wadze 224 kg 789 g i 400 mg" .
Użytkownik nieaktywny
  • 408 / 2 / 0

london5 pisze:
Dobrze by było, gdyby ktoś pouzupełniał te wszystkie luki w opisach substancji. Razi to trochę w oczy. Nowe NG ma już 2 lata a jeszcze nikt nie wykazał się inicjatywą.
Również w wolnych chwilach mógłbym pomóc. W najbliższym czasie zagłębię się w fraktalne struktury NG ;]

Mam zastrzeżenie, nie tyle techniczne a merytoryczne: widząc tytuł TR-a 'deliryczna faza na podjebanym babcinym leku' zastanawiam się, czy zabić siebie czy jego autora. Rozumiem, że gość miał coś ważnego do przekazania i chciałto obwieścić całemu światu przy okazji żrąc bromoważkę, oksybutyninę i wciągając klona w kinola, ale wydaje mi się że serwis przez takie raporty traci - może nie tyle na wiarygodności - co raczej lekko rozmija się z istotą jego istnienia.

Osobiście widziałbym bym NG jako serwis w większości (a najlepiej tylko) poświęcony TR-om po psychodelikach, dysocjantach, deliriantach i pochodnych. Naprawdę boli mnie, że na takiej stronie mieszają się odległe podróże po ayahuasce z trip-raportami (o ile to można tak nazwać, lol) nastolatków, którzy uciekli z lekcji i wymieszali paczkę acodinu z 3 piwami.

I tak - wiem, że ja tu nie rządzę i że jest to tylko i wyłącznie moja opinia, którą mam prawo wyrazić, co też czynię ;) Jednak prosiłbym się zastanowić nad tym co napisałem i ewentualnie wyciągnąć jakieś wnioski.

Pozdrawiam ;)
  • 357 / 1 / 0

Nie mogę założyć konta na NG. Niby rejestracja zakończona, ale nie dostaje żadnego emaila z serwisu ( mam Gmail'a i pusto w spamie).

Miał ktoś jeszcze podobny problem?
  • 372 / 7 / 0

mam dokładnie to samo, wczoraj probowałem założyc konto - bez skutku, nie dostaje żadnych mejli (spam sprawdzony) :wall:
  • 808 / 7 / 112

hej! strasznie przepraszamy za problemy, po prostu zaciął się serwer pocztowy. właśnie go odblokowałem i zaraz powinny dojść wszystkie zaległe maile.

DVS

• 67 / / 0

Jest możliwość zmiany maila na NG?
  • 808 / 7 / 112

Maila można zmienić w ustawieniach konta neuro?

DVS

• 67 / / 0

Dobra mój błąd, nie poszukałem wystarczająco dobrze.
  • 808 / 7 / 112

Ten wątek dotyczy spraw związanych z działaniem serwisu NeuroGroove
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 51 uczestników Wejdź na czata