NeuroGroove

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

Posty: 146 Strona 13 z 15

DVS

Rejestracja: 2011
  • 67 / / 0

Czy raport który napisałem i nie został zopublikowany, ani nie ma go w odrzuconych, powinien być widoczny dla mnie? Napisałem ostatnio TR z 2C-P pod nickiem TheVS i nie wiem co się z nim stało.
Rejestracja: 2001
  • 828 / 7 / 112

hej, czeka w kolejce na moderację.

niestety w wakacje mamy małe opóźnienia, bo modzi podróżują.

Dlaczego tytoń jest legalny, a konopie nie?

Tytoń oprócz tego, że bardzo źle wpływa na organizm człowieka, to mocno zanieczyszcza również środowisko. Konopie wręcz odwrotnie. W tym artykule przedstawiam różnice między tymi dwoma roślinami.

Kielczanie nie spodziewali się hiszpańskiej policji!

Policja z Hiszpanii - dzięki informacjom przekazanym od kieleckich kolegów po fachu - zatrzymała 18 osób, kilkadziesiąt kilogramów marihuany i 127 tysięcy euro. Grupa trudniła się handlem ziołem na międzynarodową skalę, w jej skład wchodziło 15 Polaków, w tym sześciu mieszkańców Świętokrzyskiego.
Rejestracja: 2013
Użytkownik nieaktywny
  • 408 / 2 / 0

london5 pisze:
Dobrze by było, gdyby ktoś pouzupełniał te wszystkie luki w opisach substancji. Razi to trochę w oczy. Nowe NG ma już 2 lata a jeszcze nikt nie wykazał się inicjatywą.
Również w wolnych chwilach mógłbym pomóc. W najbliższym czasie zagłębię się w fraktalne struktury NG ;]

Mam zastrzeżenie, nie tyle techniczne a merytoryczne: widząc tytuł TR-a 'deliryczna faza na podjebanym babcinym leku' zastanawiam się, czy zabić siebie czy jego autora. Rozumiem, że gość miał coś ważnego do przekazania i chciałto obwieścić całemu światu przy okazji żrąc bromoważkę, oksybutyninę i wciągając klona w kinola, ale wydaje mi się że serwis przez takie raporty traci - może nie tyle na wiarygodności - co raczej lekko rozmija się z istotą jego istnienia.

Osobiście widziałbym bym NG jako serwis w większości (a najlepiej tylko) poświęcony TR-om po psychodelikach, dysocjantach, deliriantach i pochodnych. Naprawdę boli mnie, że na takiej stronie mieszają się odległe podróże po ayahuasce z trip-raportami (o ile to można tak nazwać, lol) nastolatków, którzy uciekli z lekcji i wymieszali paczkę acodinu z 3 piwami.

I tak - wiem, że ja tu nie rządzę i że jest to tylko i wyłącznie moja opinia, którą mam prawo wyrazić, co też czynię ;) Jednak prosiłbym się zastanowić nad tym co napisałem i ewentualnie wyciągnąć jakieś wnioski.

Pozdrawiam ;)
Rejestracja: 2012
  • 357 / 2 / 0

Nie mogę założyć konta na NG. Niby rejestracja zakończona, ale nie dostaje żadnego emaila z serwisu ( mam Gmail'a i pusto w spamie).


Miał ktoś jeszcze podobny problem?
Rejestracja: 2013
  • 372 / 7 / 0

mam dokładnie to samo, wczoraj probowałem założyc konto - bez skutku, nie dostaje żadnych mejli (spam sprawdzony) :wall:
Rejestracja: 2001
  • 828 / 7 / 112

hej! strasznie przepraszamy za problemy, po prostu zaciął się serwer pocztowy. właśnie go odblokowałem i zaraz powinny dojść wszystkie zaległe maile.

DVS

Rejestracja: 2011
  • 67 / / 0

Jest możliwość zmiany maila na NG?
Rejestracja: 2001
  • 828 / 7 / 112

Maila można zmienić w ustawieniach konta neuro?

DVS

Rejestracja: 2011
  • 67 / / 0

Dobra mój błąd, nie poszukałem wystarczająco dobrze.
Rejestracja: 2001
  • 828 / 7 / 112

Ten wątek dotyczy spraw związanych z działaniem serwisu NeuroGroove
Posty: 146 Strona 13 z 15
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 1512 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości