Nauka, szybkość umysłu coś jak ALCAR

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

• 1 / / 0

Hej, robię treningi, dbam o diete itd. itd.

Uwielbiam ALCar (jedna dawka) + kofeina i 4-6h latam robie spotkania z klientami na maxa i jest to mega fenomen "na zewnątrz" natomiast nie idzie wysiedzieć po tym przy książce (ogólnie to książki bardzo mnie nudzą, wolę wiedzę w inny sposób zdobywać).
mam brain elevate od now food ale to jest mega shit i głowa mnie po tym boli na dodatek.

Raz na tydzień chciałbym po prostu na 6h przysiąść na mega dobre fazie do książek tj. tak,żeby wchłonąć z czytania jak najwięcej wiedzy i pamiętać to,zeby w praktyce testować.
Żadne nootropy raczej bo to tak doraźnie jest mi potrebne.

Brałem też cdp cholinę jedną dawką... zmulało mi głowę straszliwie jakbym kilka pyralginów łyknął.

Gdzieś na FB doradzili mi sprawdzenie tematu Alpha gpc.

Co polecacie?

Najlepiej to widziałbym to tak,że walę kofeinę + ALC(,żeby nie zamulać) i dorzucam coś do lepszego zapamiętywania.

Bardzo mile by było gdyby ta substancja metabolizowałą się tak szybko jak np. ALCar.

Nie mogę mieć po tym "zjazdu" jak po brain elevate albo jakiś minimalny.

po ALC mam ZERO zjazdu gdzie miewam momenty,że biorę 1 kaps dziennie przez 14 dni z rzędu.
  • 389 / 122 / 2

To w czym problem? Skoro szukasz substancji działającej podobnie jak ALCAR, to kupuj po prostu ALCAR w prochu.

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

13-latek kupił ciastka z marihuaną. Aresztowano 3 osoby

Trzy osoby usłyszały zarzuty po tym, jak 13-letni chłopiec nabył w Lawrence w stanie Massachusetts ciastka z marihuaną.
  • 97 / 4 / 0

jak pobierzesz dłużej alcar to pasowałoby pobudzić tarczyce
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 52 uczestników Wejdź na czata