Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 1 • Strona 1 z 1
  • 2 / / 0
Przepis wymyśliłem taki:
Potrzeba:
- litr wódki 40%
- 10 średnich suszonych (przez miesiąc) kapeluszy dojrzałego Muchomora czerwonego pociętego na kawałki
- ok 5-10g suszu trawy odmiany Indica
- kilka kiści winogron czarnych
- garść goździków
- 2 łyżeczki cukru
Sposób przyrządzenia:
Wszystko wlać do butelki szklanej lub słoja 1,5l, szczelnie zamknąć i trzymać w pokoju w ciemnym miejscu, potrząsać raz na 3dni. Można też zakopać butle w ziemi na 2-3 miesiące (ale pod ziemią nie w kopcu).
Nie wiem jaka moc tego będzie i jak to dawkować, więc albo rozcieńczyć to z wodą, albo pić czystą, ale odliczając dosłownie kropelki pipetą. Natomiast topki marychy można by wyjąć i wysuszyć raz jeszcze i spalić, ciekawe jaki będzie efekt. Ktoś ma doświadczenia z podobnymi rzeczami?
Posty: 1 • Strona 1 z 1
HyperTuba dodaj film
Artykuły
Newsy
[img]
USA: Przedawkowane narkotyki zabiły mniej osób w 2024 roku

Liczba ofiar śmiertelnych związanych z przedawkowaniem narkotyków w Stanach Zjednoczonych znacząco spadła w 2024 roku, osiągając najniższy poziom od czasów sprzed pandemii COVID-19 – wynika z najnowszych, wstępnych danych opublikowanych 14 maja przez Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC).

[img]
"Bardzo lubiłem amfetaminę". Znany muzyk o narkotykach

Kazik Staszewski opowiedział o swoim doświadczeniu z narkotykami. Muzyk sporo eksperymentował z używkami.

[img]
Medyczna marihuana długoterminowo poprawia jakość życia pacjentów

Australijscy medycy mówią, że pacjenci, którym przepisano medyczną marihuanę, mogli liczyć na poprawę ogólnej jakości życia związanej ze zdrowiem, a także zmniejszenie zmęczenia i zaburzeń snu przez okres jednego roku. Lęk, depresja, bezsenność i ból również ulegały osłabieniu.