Najlepszy sprzet IV

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 216 Strona 18 z 22
Rejestracja: 2016
  • 18 / / 0


Mało tego BD microfine, delikatny odciąg, od razu przycisniete miejsce iniekcji czysta gaza i za chwile posmarowane jakas mascia i nie ma sladu po iniekcji następnego dnia.
Uwielbiam je. Mogę walic w nadgarstki bo przeguby mam już zorane 0,7 :/
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 4 / / 0


Romed 3 -part tuberculin syringes. "Insulinówki" 1 ml z zdejmowana igłą 0,33x13mm.
Rewelacja.

Narkotyki nigdy nie miały się lepiej

Na wojnie z narkotykami bez zmian. Wygrywają narkotyki.

Park berliński wyznacza „różowe strefy” dla handlarzy narkotyków.

Fiasko wielokrotnych prób usunięcia dilerów z Görlitzer Park w Kreuzbergu poskutkowały ciekawym posunięciem ze strony zarządcy parku.
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 11 / 2 / 0


Strzykawka romed 2cm3. Igła 0,4x19.
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 10 / 4 / 0


Pisze na opakowaniu strzykawka 3 częsciowa (z gumowum tłoczkiem) 2 ml firma Zarys oraz igła 0,5 DB Microlance. Cudownie to chodzi, tak płynnie i mieciutko
Rejestracja: 2018
Użytkownik zbanowany
  • 4 / / 0


http://polfa.pl/strzykawki-trzyczesciow ... rkulinowe/
Chyba znalazłem perełkę 1 cent i do tego igła 0.45mm dołączona. Oficialnie do insuliny. Ale wydaje mi się że producent pomyślał o tych co walą iv z jednego centymetra. Wnioskuje to po tym że podziałka jednostek jest nieprecyzyjna, a igła też do insuliny za gruba.
Rejestracja: 2015
  • 136 / 2 / 0


@up Testowane i to nie jest perełka. Tłok się wygina w każdą możliwą stronę, pod wpływem lekkiego nacisku. Polfy to się kupuje jak nic innego nie ma na stanie. Na dodatek, w dość szybkim czasie ściera się miarka na kontrolce. Ogólnie odradzam, wyżej było wymieniane w co warto się zaopatrzyć ;)
Rejestracja: 2018
Użytkownik zbanowany
  • 4 / / 0


W takim razie przepraszam za wprowadzenie w błąd ponieważ od strony teorytycznej wydawało się dobre. Tania pompka z igłą 0.45mm wydawała mi się odpowiednia. A pan w poprzedniej wypowiedzi na podstawie swoich doświadczeń uznał że jednak gówno. Rzeczywiscie powinienem być sceptyczny z tego wzgledu że jednak polfa chujowym sprzętem obraca.
Rejestracja: 2015
  • 136 / 2 / 0


Jak chcesz cienką igłę i typową insulinówkę to na pewno BD micro fine(polecam z igłą 0,3x0,12mm) + i strzykawki tuberkulinowe(z igłą 0,33). Jak chcesz zwykłe pompki to mi wystarcza 5ml z jakimś zielonym tłokiem nie wiem co to za firma nawet, no i igły z reguły 0,40 albo 0,45. Jeśli ci pasuje tamta którą wymieniłeś, to używaj. Nie ma sprzętu idealnego, każdy dopasowuje jak mu wygodnie. Próbować nie żałować :)
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 4 / / 0


Strzykawka: Romed trzy częściowa z gumowym tłokiem 3cm3.
Igła: BD microlance 0,4x19mm
:heart:
Rejestracja: 2018
  • 2186 / 747 / 1


Ja tam zawsze nosiłem ze sobą etui z 2 penami insulinowymi (w jednym majka lub żadziej hel, fent, w drugim oxy). Wygląda to elegancko. Jak ktoś zobaczy co wyjmowałem to delikatnie się usuwał żeby nie przeszkadzać i dać zrobić zastrzyk. Nigdy nikt nie zapytał co w środku. Wystarcza na kilka dawek. Zawsze można mieć zapasowe naboje napełnione tym, co chcemy i wymienić na szybko. Bardzo dokładny sposób odmierzania dawki. Nierealny przy zwykłych strzykawkach, Sprawdza się doskonale przy silnych roztworach. zdejmujemy osłonkę, nakręcamy ilość substancji i gotowe. Cała akcja trwa 30 sekund.

Piękno i elegancja.

Na początku przerabiałem i napełniałem puste naboje insulinowe, potem zakupiłem z Chin za grosze karton pustych nabojów. Tego typu
http://www.diabetesinsulinpen.com/sale- ... ridge.html
Pasują do naszych penów doskonale, nic nie cieknie, banalny sposób napełniania. Zdarzało się nawet, że przy braku igieł dostawałem darmową od innego cukrzyka. LOL

Moim zdaniem to wspaniałe rozwiązanie.

Nie wspomnę o bezpieczeństwie prawnym, bo jaki policjant zakwestionuje pena cukrzycowego. No i najważniejsze. Wygoda. Robimy roztwór, nabijamy w naboje i mamy spokój na kilka dni z przygotowywaniem, kruszeniem, podgrzewaniem itd. Wyciągamy i walimy
Posty: 216 Strona 18 z 22
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 65 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Jarek1988 i 0 gości