Organiczne związki chemiczne oddziałujące na receptory kannabinoidowe w mózgu.
Więcej informacji: Kannabinoidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 20 • Strona 1 z 2
  • 1253 / 4 / 0
Witajcie,
Miałem ostatnio okazję zakupić legalny fakehash od jednego z vendorów.
Kleiło się to do rąk niemiłosiernie, brudziło, okropnie śmierdziało, miało tragiczną, bardzo plastyczną, rozpadającą się konsystencję.
Reasumując - porażka.

Pomijając już szkodliwość samych syntetycznych kannabinoidów, w tym substracie mogło być dosłownie wszystko.
Chciałbym zrobić na własny użytek jakąś niewielką kosteczkę, którą mógłbym sobie na co dzień palić i nie przekręcić się po tygodniu.

Tu pojawia się pytanie - jakie gotowe bazy do fakehahu polecacie?
  • 310 / 5 / 0
Apeluje o to od dawna fahe haszów powinno sie ZABRONIC podkładem 50 % jest szare mydło, :kotz: 30 % vikol+coś, :kotz: 10% polimery(guma do żucia) :kotz: 10% to może jakieś mieszanki ziołowych eksperymentów lepsze lub gorsze (ja spotykam sie raczej z tymi gorszymi).
Ostanio zdobyłem całkiem przyzwoity haszyk na bazie czekolady ale aż strach pomyśleć jakie były produkty spalania tego :kotz:


I Pytanie brzmi PO CO? jedynym powodem jest chyba opychanie tego gówna nie obeznanym jako kość, za co powinna byc kara wieżienia :#:

FAKEHASHOM MÓWIMY STANOWCZE NIE!! WAPORYZACJA to przyszłość :heart:
  • 142 / 1 / 0
Takie same wrażenia !!! A miało być cacy a nawet ładnie wyglądało ale to totalny kibel-jak pojawi się coś godnego uwagi i ogarniecie to dajcie znać.
Doświadczenie powiększa naszą mądrość, nie zmniejsza jednak naszej głupoty.
Uwaga! Z decyzją poczekaj na radę bardziej doświadczonych.
  • 61 / / 0
współczuje wam takich haszy ja pale fake hasz zrobiony z konopi włóknistej i jest kozak maczanki zresztą też pale na konopi zrobione
  • 142 / 1 / 0
Dobry fake się pojawił do sprawdzenia w dziale Sprzedawcy, baza właściwie neutralna w smaku i zapachu nie klei się, dobrze się spala. Można spytać o samą bazę bo osobiście to kana bym zmienił.
Polecam
Doświadczenie powiększa naszą mądrość, nie zmniejsza jednak naszej głupoty.
Uwaga! Z decyzją poczekaj na radę bardziej doświadczonych.
  • 3 / 1 / 0
siema. jak poprawic smak fake hashu?
  • 3 / / 0
a ja słyszałem o robieniu fakehashu z żywicy. żywice się mieszało z kannem i wiem że później się prasowało i wychodziło jak hash
  • 44 / 2 / 0
kondzioooo23 z jakiej żywicy.To raczej niemądre palić żywice chyba że mówisz o żywicy z huj wi jakiego drzewa ;) Z Żywicy sie robi kalafonie do lutowania więc prędzej byś się udusił niż zjarał.
  • 1428 / 73 / 0
Wie ktos z czego oprócz szarego mydła (sic) robi sie bazy fake hash'u?

Czego używa się jako spoiwo?
  • 1923 / 93 / 127
up, Wosk pszczeli.
wolna molekula
#mops
ODPOWIEDZ
Posty: 20 • Strona 1 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.