ODPOWIEDZ
Posty: 138 • Strona 14 z 14
  • 39 / 4 / 0
mi sie kojarzy dobrze bialy pharaoh
Uwaga! Użytkownik texacoco jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1 / / 0
Zielone/fioletowe heinekeny: psychodeliczna bania
Pomarańczowe Trumpy: ogolnie mocna pizda po nich
Fioletowe Givenchy (prawdopodobnie na czystym MDMA): najprzyjemniejsza z wszystkich testowanych przeze mnie piguł [w połączeniu z paroma wiadrakami i alkoholem w naprawde nie wielkich ilościach: niezły nieogar oraz przewidzenia/przesłyszenia. Wsm zawsze tak mam po połączeniu MDMA i mj (np. będąc sam nafazowany w pokoju w nocy {OGOLNIE W MIESZKANIU BYŁA JESZCZE MAMUSIA W POKOJU OBOK} skminilem że od około 5 minut MOWILEM COS do ziomka, ktorego u mnie wcale nie było. Nie powiem, gdy ogarnalem to, to poczułem lekki niepokój, ponieważ chwile wcześniej, gdy patrzyłem w monitor komputera, byłem w 1000000%, że lezy za mna na rozłożonym łożku ten wlasnie kolega, do ktorego coś niby gadałem, ciagle tak naprawde mówiąc do nikogo. Dobrze, że rodzicielka nie usłyszała i nie wbiła, bo by mogło byc niefajnie.) Lecz po tym givenchy w miksie, bania była naprawde przyjemna i w pełni wypełniająca chęć na piękna fazke.
  • 115 / 9 / 0
Niebieskie Punishery ,i szare w kształcie ciężarówki DHL (taka dzielona na 3 części)
  • 5 / 1 / 0
03 grudnia 2020Melodyne pisze:
Też najlepiej wspominam niebieskie jakieś, może to były nawet te same? Zrobiłam sobie roztwór do iv. walnęłam dwie w pompce (fajna purpurka z krwią powstała), wystrzeliło mocno, szybko, intensywnie i szybko zgasło. Piguły lepiej jednak łykać, choć tamten eksperyment zaliczam do udanych.

Jakie znacie piksy o barwie niebieskiej?
kola w kształcie słonia i mitsubischi
  • 2500 / 330 / 0
ja jadłem niebieskie piguły z logiem ni to ślimaka ni to robaka jakiegoś niezamocne spokojnie całą pixe można było zjeść. szału nie było dupy nie urywało ale pluszowo. nie ma się co sugerować kolorem.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 5 / / 0
Batmany, 2007 :) piękne czasy.
  • 965 / 81 / 0
Maserati, mitsubishi, serca, wisieńki...
www.pajacyk.pl Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj sie z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu [H]R Crew
  • 36 / 2 / 0
ZIelone Heinekeny Cztery na raz i nie wiesz gdzie jesteś xd
Panama Pink Owl (2cb najprawdopodobniej)
Prawdziwe punisherki
ODPOWIEDZ
Posty: 138 • Strona 14 z 14
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.