Najlepsze benzo RC

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Najlepsze benzo rc

35%
etizolam
58
13%
flubromazepam
22
6%
flubromazolam
10
3%
diklazepam
5
37%
clonazolam
60
1%
pyrazolam
1
2%
deschloro etizolam
3
3%
fenazepam
5

Liczba głosów: 164

• 1736 / 131 / 0

Musi być czuć czyl. Jak nie ma to cię wychujali.
  • 1483 / 122 / 1

Kiedyś, za czasów alfy, zamówiłem flubromazolam. Nigdy nie byłem fanem benzo jako d.o.ch. Ale się zdziwiłem po 2 dniach niepamięci, słuchając opowieści otoczenia i składając te puzzle w wątły obraz zapisu wydarzeń... %-D Straszne to było jak dla świeżaka.
(ach! czasy alfy... sentyment)

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

Jedzenie konopi bardziej niebezpieczne niż palenie?

Nowe badania wskazują, że to przede wszystkim żywność zawierająca ekstrakt z konopi powoduje większość wizyt w szpitalach związanych z objawami psychicznymi i sercowo-naczyniowymi.
  • 1 / / 0

Cześć. Szukam jakiegoś benzo-rc z działaniem typowo nasennym. Bez efektu euforii i innych pozytywnych odczuć. Jest coś co polecacie? Im mocniejsze tym lepsze. Coś podobnego działaniem do barbituranów albo nasenu. Z góry dzięki za pomoc.
  • 1525 / 301 / 0

Jak z legalnością klonazolamu więc? Siekiera, ale to na całej długości.
Czy sytuacja taka niejasna, jak to nam namataczyli w prawie?
  • 396 / 27 / 0

03 grudnia 2018Mladct pisze:
Cześć. Szukam jakiegoś benzo-rc z działaniem typowo nasennym. Bez efektu euforii i innych pozytywnych odczuć. Jest coś co polecacie? Im mocniejsze tym lepsze. Coś podobnego działaniem do barbituranów albo nasenu. Z góry dzięki za pomoc.
Flubromazolam
  • 1082 / 82 / 0

03 grudnia 2018Jamedris pisze:
Jak z legalnością klonazolamu więc? Siekiera, ale to na całej długości.
Czy sytuacja taka niejasna, jak to nam namataczyli w prawie?
Wydaję mi się, iż legalny jest
  • 281 / 26 / 0

Flubromazepam - fajne pluszowe i ekstremalnie długo działające prospołeczne benzo. Leciałem na 4mg i tolerka nie rosła, idealne na podkłady pod stimy (np. 4f-MPH).
  • 37 / 2 / 0

Witam. Cos widzę glucho w tym temacie :(((. Szkoda. Ciekaw jestem jak widzicie nowe rc benzo co sa teraz na rynku. Chodzi mi o clonazolam ,flualprazolam, flunitrazolam, flubromazolam, fluclotizolam i Norflurazepam. Jak ja ostatni raz jadlem rc benzo to byl etizolam, Flubromazepam, Dicla i tyle. Poxniej jeszcze zdazylem jeszcze zahaczyc o clonazolam ale to bylem w ciagu i ciezko mi cokolwiek o nim powiedziec. Chialbym sprobowac czegos nowego niz alpra , rolki , clony, lorafen czy midas. To moge miec na zawolanie recke ale szukam czegos nowego wsrod rc benzo i czekam na podpowiedzi. Z gory Dzieki.
Pozdrawiam Benzo- Wariatow ;)
  • 6 / / 0

Witam jakie RC bedzie najbardziej wywolywac euforie?
  • 6 / / 0

po meczeniu sie z tym alprazolem, postanowilem ze zaejebie do do nosa 1 mg i okazuje sie ze dziala, czuje sie zdecydowanie lepiej, nie rozumiem dlaczego doustnie nie działalo skoro ma niby dobrą wchłanalność.
zajebałem snifa i poszedłem do sklepu na zakupy czulem sie spokojnie, obraz wydawał sie ostrzejszy i mialem chec gadziecic z ludzmi i bylem zainteresowany o czym mowia.
a bez tego chodze z głową na dole i jak najszybciej chce wyjsc boje sie nawet stac przy kasie.
czy to mozliwe z moj żąłądek tego jakos nie wchłania a donosowo tak? nie ogarniam
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 85 uczestników Wejdź na czata