Najlepsze benzo RC

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Najlepsze benzo rc

36%
etizolam
60
14%
flubromazepam
23
7%
flubromazolam
11
3%
diklazepam
5
36%
clonazolam
61
1%
pyrazolam
1
2%
deschloro etizolam
3
3%
fenazepam
5

Liczba głosów: 169

• 1774 / 139 / 0

Musi być czuć czyl. Jak nie ma to cię wychujali.
  • 1813 / 186 / 1

Kiedyś, za czasów alfy, zamówiłem flubromazolam. Nigdy nie byłem fanem benzo jako d.o.ch. Ale się zdziwiłem po 2 dniach niepamięci, słuchając opowieści otoczenia i składając te puzzle w wątły obraz zapisu wydarzeń... %-D Straszne to było jak dla świeżaka.
(ach! czasy alfy... sentyment)

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Kokaina warta 165 mln dolarów na pokładzie. Służby przejęły narkotykową łódź podwodną

Amerykańska straż wybrzeża przejęła łódź podwodną, która przewoziła ponad pięć ton kokainy wartej ok. 165 milionów dolarów – podaje CNN.
  • 1 / / 0

Cześć. Szukam jakiegoś benzo-rc z działaniem typowo nasennym. Bez efektu euforii i innych pozytywnych odczuć. Jest coś co polecacie? Im mocniejsze tym lepsze. Coś podobnego działaniem do barbituranów albo nasenu. Z góry dzięki za pomoc.
  • 1726 / 393 / 0

Jak z legalnością klonazolamu więc? Siekiera, ale to na całej długości.
Czy sytuacja taka niejasna, jak to nam namataczyli w prawie?
  • 396 / 28 / 0

03 grudnia 2018Mladct pisze:
Cześć. Szukam jakiegoś benzo-rc z działaniem typowo nasennym. Bez efektu euforii i innych pozytywnych odczuć. Jest coś co polecacie? Im mocniejsze tym lepsze. Coś podobnego działaniem do barbituranów albo nasenu. Z góry dzięki za pomoc.
Flubromazolam
  • 1152 / 97 / 0

03 grudnia 2018Jamedris pisze:
Jak z legalnością klonazolamu więc? Siekiera, ale to na całej długości.
Czy sytuacja taka niejasna, jak to nam namataczyli w prawie?
Wydaję mi się, iż legalny jest
  • 461 / 50 / 0

Flubromazepam - fajne pluszowe i ekstremalnie długo działające prospołeczne benzo. Leciałem na 4mg i tolerka nie rosła, idealne na podkłady pod stimy (np. 4f-MPH).
  • 43 / 2 / 0

Witam. Cos widzę glucho w tym temacie :(((. Szkoda. Ciekaw jestem jak widzicie nowe rc benzo co sa teraz na rynku. Chodzi mi o clonazolam ,flualprazolam, flunitrazolam, flubromazolam, fluclotizolam i Norflurazepam. Jak ja ostatni raz jadlem rc benzo to byl etizolam, Flubromazepam, Dicla i tyle. Poxniej jeszcze zdazylem jeszcze zahaczyc o clonazolam ale to bylem w ciagu i ciezko mi cokolwiek o nim powiedziec. Chialbym sprobowac czegos nowego niz alpra , rolki , clony, lorafen czy midas. To moge miec na zawolanie recke ale szukam czegos nowego wsrod rc benzo i czekam na podpowiedzi. Z gory Dzieki.
Pozdrawiam Benzo- Wariatow ;)
  • 6 / / 0

Witam jakie RC bedzie najbardziej wywolywac euforie?
  • 6 / / 0

po meczeniu sie z tym alprazolem, postanowilem ze zaejebie do do nosa 1 mg i okazuje sie ze dziala, czuje sie zdecydowanie lepiej, nie rozumiem dlaczego doustnie nie działalo skoro ma niby dobrą wchłanalność.
zajebałem snifa i poszedłem do sklepu na zakupy czulem sie spokojnie, obraz wydawał sie ostrzejszy i mialem chec gadziecic z ludzmi i bylem zainteresowany o czym mowia.
a bez tego chodze z głową na dole i jak najszybciej chce wyjsc boje sie nawet stac przy kasie.
czy to mozliwe z moj żąłądek tego jakos nie wchłania a donosowo tak? nie ogarniam
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata