Najbardziej/najmniej ryjący B-k

Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 1-arylopropan-1-on-2-amina.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 114 Strona 12 z 12
Rejestracja: 2012
  • 1794 / 152 / 0

To weź spróbuj naćpać i poryć się tiotynonem. Zasponsoruję %-D
Rejestracja: 2016
  • 8 / / 0

Najbardziej Bk ebdp
Najmniej- większość euforyków

Dlaczego antydepresanty działają dopiero po kilku tygodniach? Oto, co wiemy o smutku w mózgu

Czy wiesz, dlaczego hipoteza serotoninowa wylądowała [?] na cmentarzysku idei naukowych? I do jakich wniosków doszli naukowcy poszukujący smutku w mózgu? Przedstawiamy fragment książki Marca Dingmana „Twój mózg bez tajemnic”.

Stróże prawa zaopatrywali dilerów

Jak informowała "la Repubblica" Giuseppe Montella, jeden z zatrzymanych karabinierów Piacenzy od 2008 miał aż jedenaście samochodów, 16 motocykli i kilkadziesiąt rabunków bankowych.
Rejestracja: 2018
  • 26 / 2 / 0

Najbardziej hex. Mam po nim najcięższe zjazdy. Sine kolana, bóle kości, nosa i gardła, przewracające się wnętrzności, dziury w mózgu ogólnie i uczucie utracenia czegoś ważnego, pustki ale to takie dogłębne, że nie wiem co ze sobą zrobić.
Najmniej chyba 3cmc ale tu nie pamiętam szczegółów.
Rejestracja: 2018
  • 25 / 9 / 0

Po 1,5rocznym detoksie od RC zawitało u mnie 5g 4cmc, 5g maczany, 5g heksenu. Ja pierdole tyle maratonów, przeżyć, wspomnień a i tak po opierdoleniu 2g 4CMC przestało klepać.. no moze ciut, ciut. Ale nie! ćpun TERONE musial dopierdolić 3dniowy maraton na 4cmc gdzie dorzutki w dużych ilościach były znikome. Podsumowując nie spałem nic, zjadłem przez te 3dni talerz zupy brokułowej, pączka, jedną mandarynkę i garść witamin no i TUTAJ REKORD wyjarałem 0,5kg tytońiu w te 3dni :O Gdy nad ranem skończyła się 4ka podziabałem tego świeżego henryka ok 30mg I NIC! Czekam tak z 20min no i może lekko pobudziło, tak więc bez namysłu ukręciłem pacha 90mg, no jak MNIE PIERDOŁO po 5min to z łydkami jak cegły, plecami tak spiętymi, że aż nie mogłem łopatkami ruszać do tego co jakiś czas ukłucia jakby mi ktoś kose wpierdalał w lędźwia, raz serce, raz plecy, raz w boku, raz w karku idac az do glowy? CO TO MOGŁO BYĆ (Fajnie byloby wiedziec) Oczywiscie nie odczulem zadnych pozytywnych efektów jak, nigdy tak nie miałem Pierwszy raz mi jeblo AZ I TYLKO po noradrenalinie ale to tak, ze nie wiedzialem co robic czy siedziec czy stac, czy chodzic, wszedzie zle MEGA NIEPOKÓJ I LĘK gdyby nie butla kropli walerianowych dzwoniłbym po erkę. Nie wiem czy mój stan był przez to, że wyjebało mi aż tak noradr czy może serio umierałem?
Posty: 114 Strona 12 z 12
Wróć do „Katynony (β-ketony)”
Na czacie siedzi 1344 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości