Morfologia, wymaz

Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

Posty: 12 Strona 1 z 2
Rejestracja: 2006
Użytkownik nieaktywny
  • 22 / / 0


Czy na dokładnej morfologii, wymazie mogą wyjsc narkotyki? tzn przykladowo lekarz bieze badania cos jest powiekszone w chuj wiec ten pan bral to i to, jest taka mozliwosc? szczegolnie przy opiatach.

 

Rejestracja: 2006
  • 204 / 1 / 0


Prawdopodobnie tak, mi lekarz powiedział kiedyś ze pale papierosy gdy spojrzał na wyniki więc się nie zdziw. Ale jest zawsze inne wytłumaczenie, taki test nie daje stuprocentowej pewności a jedynie moze wskazywac że czegoś używasz.

Gdzie jesteśmy po dziesięciu latach wojowania z narkotykami?

ONZ powoli orientuje się, że „świat wolny od narkotyków” nie istnieje. Chciałoby się to skomentować słowami: dlaczego tak późno? Ale to w zasadzie wiemy.

Alkohol na lotnisku tylko dla lecących poza Polskę

Osoba, która podróżuje po kraju, może mieć problemy z zakupem alkoholu w sklepie wolnocłowym. Nawet tego droższego, z wliczoną akcyzą.

 

Rejestracja: 2007
  • 507 / 7 / 0


Wymaz, jaki wymaz? Morfologia jest robiona z krwi.
Nie ma możliwości żeby jakikolwiek narkotyk Ci wyszedł, pod tym kątem robione są specjalne badania.
Morfologia sprawdza erytrocyty, krwinki czerwone, limfocyty, trombocyty itede, itede. Czyli coś, co nie nic z tym współnego.

Jeśli nie wierzysz: sama poszłam na pełną paletę badań (nie tylko na morfologię) po dxm i kodeinie wręcz ledwo się wlecząc - nic nie wyszło.

 

Rejestracja: 2006
  • 645 / 2 / 0


Od fajek ma się zagęszczoną krew - po tym pewnie poznał.

 

Rejestracja: 2007
  • 181 / / 0


ja miałam wczoraj pobieraną krew 4 godziny po podaniu metkatynonu i.v. i morfologia idealna, a sód, potas w górnych granicach normy %-D

a bałam się bo krew bardzo ciemna była.

 

Rejestracja: 2006
  • 17 / 1 / 0


co to za bzdury w ogole? ja swego czasu bywalem w szpitalu niemalze codziennie (na oddziale dziennym onkologicznym), przychodzilem najarany i nikt nic nigdy nie wiedzial! w morfologii nigdy nic takiego nie wyjdzie, trzeba specjalne odczynniki dodac. w morfologii automat liczy na obrazie mikroskopowym ilosc wszystkiego we krwi. lekarze lubia byc szanowani i typek pewnie zobaczyl ze zolte zeby masz, paznokcie nie takie, zimne rece albo cokolwiek i poznal ze palisz szlugi, a potem taki txt zarzucil z powietrza zeby Cie zaskoczyc

 

Rejestracja: 2007
  • 423 / 29 / 0


Na podstawie stężenia enzymów wątrobowych (ASPAT, ALAT) można wnioskować o sprawności wątroby (jak męczysz wątrobę dragami to będziesz miał je ponad normę). Poza nimi to rzadko jest związek między elementami morfotycznymi krwi a braniem.

 

Rejestracja: 2006
Użytkownik nieaktywny
  • 155 / / 0


Prawda tkwi w kupie.

 

Rejestracja: 2007
  • 203 / 4 / 0


nawet w zwykłym badaniu krwi wykryją ci narkotyki! a za posiadanie narkotyków(nawet w krwi) grozi 18 lat łagru na syberii! z codzinnym biczowaniem łańcuchami zajebanim z obory od byków w ramach rozrywki

 

Rejestracja: 2006
Użytkownik nieaktywny
  • 22 / / 0


Mam pobieraną krew i robiony wymaz z nosa co 3-4 tygodnie. Morfologia NIC nie wykarze, lecz tak jak powiedzial kolega @dajmon ASPAT i ALAT mogą być ponad normy jeżeli katujemy wątrobe świństwem (i tak też u mnie było, mialem te dwa powyzej normy ;) )
Posty: 12 Strona 1 z 2
Wróć do „Minimalizacja szkód i prewencja efektów ubocznych”
Na czacie siedzi 73 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość