Morfologia, wymaz

Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

Posty: 12 Strona 1 z 2
Rejestracja: 2006
Użytkownik nieaktywny
  • 22 / / 0


Czy na dokładnej morfologii, wymazie mogą wyjsc narkotyki? tzn przykladowo lekarz bieze badania cos jest powiekszone w chuj wiec ten pan bral to i to, jest taka mozliwosc? szczegolnie przy opiatach.

 

Rejestracja: 2006
  • 204 / 1 / 0


Prawdopodobnie tak, mi lekarz powiedział kiedyś ze pale papierosy gdy spojrzał na wyniki więc się nie zdziw. Ale jest zawsze inne wytłumaczenie, taki test nie daje stuprocentowej pewności a jedynie moze wskazywac że czegoś używasz.

Antynarkotykowe reality show

Festyny, kolonie i pogadanki – tak wygląda w Polsce profilaktyka antynarkotykowa. Jerzy Afanasjew rozmawia z dr. Agnieszką Pisarską z Zakładu Zdrowia Publicznego Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

70-latkowie skazani za przemyt narkotyków o wartości miliona funtów

Brytyjska para została skazana na 8 lat więzienia za przemyt narkotyków o wartości miliona funtów. Kokainę przewozili na pokładzie luksusowego statku, w podszewce walizki.

 

Rejestracja: 2007
  • 507 / 7 / 0


Wymaz, jaki wymaz? Morfologia jest robiona z krwi.
Nie ma możliwości żeby jakikolwiek narkotyk Ci wyszedł, pod tym kątem robione są specjalne badania.
Morfologia sprawdza erytrocyty, krwinki czerwone, limfocyty, trombocyty itede, itede. Czyli coś, co nie nic z tym współnego.

Jeśli nie wierzysz: sama poszłam na pełną paletę badań (nie tylko na morfologię) po dxm i kodeinie wręcz ledwo się wlecząc - nic nie wyszło.

 

Rejestracja: 2006
  • 645 / 3 / 0


Od fajek ma się zagęszczoną krew - po tym pewnie poznał.

 

Rejestracja: 2007
  • 181 / / 0


ja miałam wczoraj pobieraną krew 4 godziny po podaniu metkatynonu i.v. i morfologia idealna, a sód, potas w górnych granicach normy %-D

a bałam się bo krew bardzo ciemna była.

 

Rejestracja: 2006
  • 17 / 1 / 0


co to za bzdury w ogole? ja swego czasu bywalem w szpitalu niemalze codziennie (na oddziale dziennym onkologicznym), przychodzilem najarany i nikt nic nigdy nie wiedzial! w morfologii nigdy nic takiego nie wyjdzie, trzeba specjalne odczynniki dodac. w morfologii automat liczy na obrazie mikroskopowym ilosc wszystkiego we krwi. lekarze lubia byc szanowani i typek pewnie zobaczyl ze zolte zeby masz, paznokcie nie takie, zimne rece albo cokolwiek i poznal ze palisz szlugi, a potem taki txt zarzucil z powietrza zeby Cie zaskoczyc

 

Rejestracja: 2007
  • 481 / 53 / 0


Na podstawie stężenia enzymów wątrobowych (ASPAT, ALAT) można wnioskować o sprawności wątroby (jak męczysz wątrobę dragami to będziesz miał je ponad normę). Poza nimi to rzadko jest związek między elementami morfotycznymi krwi a braniem.

 

Rejestracja: 2006
Użytkownik nieaktywny
  • 155 / 1 / 0


Prawda tkwi w kupie.

 

Rejestracja: 2007
  • 203 / 4 / 0


nawet w zwykłym badaniu krwi wykryją ci narkotyki! a za posiadanie narkotyków(nawet w krwi) grozi 18 lat łagru na syberii! z codzinnym biczowaniem łańcuchami zajebanim z obory od byków w ramach rozrywki

 

Rejestracja: 2006
Użytkownik nieaktywny
  • 22 / / 0


Mam pobieraną krew i robiony wymaz z nosa co 3-4 tygodnie. Morfologia NIC nie wykarze, lecz tak jak powiedzial kolega @dajmon ASPAT i ALAT mogą być ponad normy jeżeli katujemy wątrobe świństwem (i tak też u mnie było, mialem te dwa powyzej normy ;) )
Posty: 12 Strona 1 z 2
Wróć do „Minimalizacja szkód i prewencja efektów ubocznych”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości