Modafinil

Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 305 Strona 21 z 31
Rejestracja: 2018
  • 2 / / 0

Obecnie mieszkam w UK, nie orientujecie się czy ten z neta , normalnie na stronce jest dobry? cos 30 tabs /100mg za 40F. I to dawkować na początek po 100 czy 200?
Rejestracja: 2018
  • 1 / / 0

Mam pytanie do osób doświadczonych o możliwość zażywania modafinilu przy jednoczesnym zażywaniu oxy w dawce dobowej 160 mg doustnie. Czy są ku temu jakieś przeciwwskazania wynikające z ewentualnego niekorzystnego oddzialywania owych substancji na siebie ?

A jednak wolno palić marihuanę?

O jednolitości orzecznictwa, zapomnianej wyjaśnionej już rozbieżności i o tym, jak nie pisać kasacji…

Gubernator Illinois ułaskawił ponad 11 tysięcy osób skazanych za posiadanie marihuany

Gubernator J.B. Pritzker ułaskawił ponad 11 tysięcy osób skazanych za posiadanie niewielkiej ilości marihuany. Dokumenty podpisał na dzień przed legalizacją w Illinois marihuany rekreacyjnej.
Rejestracja: 2018
  • 372 / 42 / 0

@karwal3 trudno powiedzieć niestety Modafinil to często podróbki.
@up nie tyle niekorzystne co raczej przeciwstawne, myślę że chcesz zniwelować senność bądź nadmierną sedację ? Jeśli tak to nie lepiej po prostu zmniejszyć dawkę ? Mix bezpieczny tylko trochę dziwny, bo i na jedno i na drugie szybko rośnie tolerka.
Rejestracja: 2018
  • 1 / 1 / 0

Krótka historia:
Jak zwykle, wstałem,byłem zmęczony samym wstaniem , znudzony ogarniałem insta przez x czasu jeszcze w łóżku, czas mi mijał na zupełnym robieniu niczego jak zwykle a wykłady dopiero na 14:00. Prysznic , zazwyczaj rankiem pijam kawkę z 3 łyżeczek bez cukru ( ale dzisiaj wiedziałem że zawita do mnie kurier DPD) więc siedziałem rozwalony na kanapie czytając grupowy czat gdzie każdy zestresowany kolokwium (które będzie dopiero za tydz.) straszy się nawzajem że to będzie, tego nie będzie , ten surowo ocenia ,ten nie i tak jak to bywa na studiach prawniczych. Koło godziny 12 czyli przed moim wyjściem zawitał kurier z czeską paczką Modaalertu ( 5 tab.). Śmieszna sprawa bo podszedłem sceptycznie do tematu , w końcu wyczaiłem filmik między śmiesznymi filmikami o pieskach i kotkach na fb jak gościu zachwala ten lek mówiąc o cudownym dopalaczu. Ulegając jego reklamie , praktycznie bez chwili zastanowienia, odpaliłem duckduckgo wpisałem Modafinil sklep , kliknąłem pierwszą lepszą stronkę która wyglądała najbardziej atrakcyjnie i zamówiłem jakąś pochodną tego z Czech Modaalert. Po zamówieniu, wsiąkłem tak w temat że cała noc czytałem praktycznie wszystko co było możliwe aby dowiedzieć się więcej o modaalercie/modafinilu.
Wszystko dokładnie starałem się rejestrować>
Oto mój pierwszy dzień i pierwszy raz z modaalartem:
14:00 zaczynają się ćwiczenia ze prawa Rzymskiego .
Czekając w sali na prowadzącą , rozważałem czy wziąć pół czy całość.
14:05 - prowadzącej nie ma, odpakowywuje pierwszą tabletke, biorę sekretnie całą żeby nikt nie widział.
14:10 zaczynają się wykłady, ja i mój mózg który naczytał się jak to świetnie działa schizuje i myśli że tabletka już zaczęła działać. (na szczęście to samo miałem z pierwszym MDMA więc wiem że potrzeba 15-20 min)
nuda nuda nuda piszę notatki ale nic nie czuję
babka prowadzi , nagle przerywa I WTEDY POCZUŁEM WŁAŚNIE TO ALE NIE TEGO OCZEKIWAŁEM. Zaczęła pierdolić o jakiś kotach ,poczułem się strasznie zirytowany , wcześniej wręcz się cieszyłem jak było rozluznienie ale tym razem byłem zły , co sekundę sprawdzałem zegarek i stawałem się coraz bardziej rozdrażniony słysząc kontynuacje jej gównianej historii jak znalazła kota sąsiadki w ogródku, nagle pierwszy raz w życiu w szkolę ogarnąłem myśl: kurwa tyle można przerobić jeszcze a ja tracę czas na jej sraniu o niczym. Lecimy dalej , prowadzi lekcje, czuję się strasznie wkręcony w temat , sprawdzam podręcznik kolegi z definicjami , czuję że podoba mi się to, tak gdy zawsze milczałem, nagle zaczynam odpowiadać na lekcjach , wyrywam się , poprawiam ludzi, nagle czuję łatwość zrozumienia tego czego się uczę.
15 koniec zajęć , wychodzę uśmiechnięty do kiosku po papieroski , jakieś dwie dziewczyny rozmawiały o black friday (ja jak nigdy włączam się do tematu , kompletnie nieznane mi dziewczyny nagle się do mnie uśmiechają, nagle sam czuję że mam je w garści tak jak wszystkich wokół mnie) , zazwyczaj mam problem z wyborem papierosów zawsze dylemat między lm a camel ale dzisiaj poczułem że po prostu mam ochotę na czerwone marlboro. Palę papierosa z kolegami , uczucie jak wilk z wall street, pewność , konkret i jazda, odpalam swoją gadkę ale jestem jej tak pewny że przez 10 min oni po prostu wysłuchiwali mnie jak rabina Żydzi. Zaczynają się wykłady z historii państwa , skoncentrowany i zaciekawiony tym jak ja pierdole , pytam , chcę wiedzieć o przyczynach ,o kurwa wszystkim.Przerwa ,odpalam internet sprawdzam jaki ma tytuł mój wykładowca(Przez 2 tyg bałem się podejść , nawet nie wiedziałem jak go nazwać z tego tytułu czy pan czy profesor o tak śmieszną sprawę że śmieję się to pisząc.)Podchodzę,wołam panie profesorze z uśmiechem i pewnością tego co chcę powiedzieć , pytam się czy mogę zaliczyć ustrój Francji na ćwiczeniach żeby mieć to z głowy podczas końcowego egzaminu( oczywiście że mogę jeszcze się uśmiechnął że angażuję się w temat).
Godzina 18,poszedłem na papierosa, spózniłem się może 2 minutki po przerwie , pojawiło się pierwsze ziewnięcie , poczułem że straciłem moje moce , było fajnie ale już nie tak. Byłem rozdrażniony, wkurzało mnie to że kumpel gra w jakieś chujowe kamyczki , nie byłem ospały ,czułem się jak po dobrej kawce ale zacząłem czuć że już mi się ten wykład się nie podoba , wybiłem się z rytmu. Po wykładach , już nie byłem tym co prowadzi temat w grupie , jakoś odsunąłem się nie chciałem ich słuchać. Przyjechałem do domu , zjadłem , posprzątałem w pokoju , zasiadłem ,otworzyłem książkę z historii , mam 254 strony do ogarnięcia na środę , kompletnie się tym nie przejmuję , ale nie nie ciągnie mnie do książki tylko do wszystkiego innego. Siedzę przy laptopie od godziny 19_30 , zdążyłem przeczytać o wszystkie 351 stron o dopingu mózgu vol.2 , a teraz siedzę tu i piszę to moją dzisiejszą przygodę kończąc ją o 23 ( teraz pierwszy raz spojrzałem od 19:34 na zegarek ). A teraz właśnie mam ochotę zasiąść do książki , ale podoba mi się , straciłem poczucie czasu, jestem zafascynowany wszystkim.To nie jest tak że jestem w 100 % skupiony , po prostu jestem ciekawy , zaczynam się interesować tematami które wcześniej były dla mnie nudne.
Co więcej poczułem przez pierwsze po zażyciu 2 godziny tą niesamowitą pewność siebie , praktycznie w moment straciłem wszystkie swoje kompleksy , poczułem się lepszy i wyższy od wszystkich. Wspaniałe uczucie ale niestety w moim przypadku bardzo krótkotrwałe+lekki ból głowy po powrocie do domu ( nie wiem czy spowodowany tym czy przeziębieniem)mam ochotę na więcej ale mam głowę na karku i nie mam zamiaru zbytnio ryzykować, jednak z pewnością zamówię mały zapas przed egzaminami , przed kolosami , przed każdym wydarzeniem które naraża mój organizm na straszny stress. Pozdrawiam
Rejestracja: 2018
  • 1 / 1 / 0

Cześć,

Podzielę się swoją opinią, bo baardzo mało znalazłem na ten temat.
Dzisiaj pierwszy raz spróbowałem. Dawka 100mg brana na pusty żołądek, połączona z innymi związkami, reklamowana jako NZT, czyli ten cudowny lek w pewnym filmie ;) Zaczął działać powoli po 20min, za to po kolejnych 10min, już było dość mocno, dało się go odczuć.

Jakie efekty?

- Wyostrzony słuch (myślałem, że jakaś kobietka za mną idzie, a mi po prostu w środku torby obijały się szachy xd), kolory bardziej wyraziste (jakby zwiększony kontrast, bardzo piękny jest wtedy zachód słońca), tak samo z węchem (to akurat, nie jest fajne).

Strasznie podwyższone ciśnienie, w pomieszczeniach strasznie Ci gorąco. Stan: intense Focused. Skupiony na jednej rzeczy, wszystko co robisz jesteś skupiony na czymś konkretnym. Np. Wzrok, nie dostrzega obok dziejących się rzeczy, jest skupiony cały czas w jeden punkt.

Co mnie rozczarowało, to brak podwyższonych efektów analitycznych :(

Dodatkowo;

O dziwo lekkie rozluźnienie jak po kieliszku wódki.

Ciężej jest kontrolować czas. Jakby szybciej leciał.

Delikatna migrena + dodatkowo z tyłu głowy, też odczuwasz, jakby ktoś Cię tam dotknął.

Delikatne Gastro. Nie takie jakie znamy ;) Ale jest zwiększony apetyt.

Stan da się porównać, do stanu, który podobny miałem, jak codziennie po 3x miesiącach zażywałem; omega-3 + kompleksowy żeń szeń + sesja + energetyk + kawa + kieliszek wódki. Ale to dopiero, po 3mc, codziennej takiej dawki, miałem podobny efekt, czyli intense Focused.

Ewentualnie, taki stan od razu miałem przy; Gałka muszkatołowa + kawa/energetyk + zapalić sobie dobrą mocną herbatkę, też intense Focused.

Dziwne, nie? Ale tak jest xD

Czy polecam?

I tak i nie. Strasznie drogo, bo ponad 200zł (bo jeszcze przesyłka), w dodatku brak podwyższonych efektów analitycznych. Smutek jest też taki, że po ponad 2h, już prawie nie czujesz efektów. Najsilniejszy efekt czuć po 30 min i trwa przez kolejną godzinę czasu.

Plusy?
Wprawdzie nie masz umysłu jak brzytwa, jak to wyraził się pewien komentator na temat tego specyfiku, ale jak brakuję Ci motywacji, męczy Cię prokastynacja i po 5min masz dosyć nauki, to ten specyfik, pozwala Ci się baardzo dobrze się skupić na jednej rzeczy i nawet nie wiesz, kiedy Ci uleciały te kilka godzin z życia, siedząc przy jednej rzeczy.

Może przy większych dawkach lepiej by na mnie podziałał, ale się trochę boje, bo już przy 100mg ciśnienie rośnie Ci naprawdę wysoko. Zobaczymy jak będzie w kolejnych dniach, jak coś będę dawał znać.

P.s.
Po namyślę, uważam, że o wiele, wiele taniej można ten sam efekt dostać. Chyba drugi raz, już się nie skuszę na ten produkt...
Rejestracja: 2018
  • 1 / 1 / 0

chciałbym zamówić większy zapas modvigilu. czy ktoś orientuje się jakie są teraz przeszkody z urzędem celnym? nadal obowiązuje ograniczenie do 50szt. jak było napisane wcześniej?
Rejestracja: 2017
  • 1 / / 0

Nie jestem weteranem ani znawca srodkow pobudzajacych. Dlatego potrzebna mi Wasza pomoc. Ciagle jestem ospala, moge przespac trzy doby przewrocic sie na drugi bok i spac dalej. Wyniki mam w normie, zadnych dolegliwosci cisnienie "jak u noworodka". Tylko ze to strasznie komplikuje mi zycie. Lekarz nic nie stwietdzil moze tylko w myslach- leniwa baba. Nie potrzebna mi euforia ani specjalny kop. Co polecacie od czego zaczac? Rady typu wiecej witamin itp. darujcie sobie pol pensji juz na to wydaje i jedno wielkie g...
Rejestracja: 2018
  • 49 / 6 / 0

Może zrób badania hormonów. Kortyzol jest od wybudzania organizmu podobno. Ja zażywam pregnenolon, może ci tez pomoże. Poczytaj o nim i nie bierz całej dawki (mnie 50mg za mocno "trzepie") :D

Żeby nie było offtopu Modafinil też ci może pomóc (przynajmniej się wybudzić), bo powinien działać na dopaminę, więc na motywację i chęci, ale ja nie brałem :)
Rejestracja: 2018
  • 1 / / 0

Jeśli chodzi o moje doświadczenia z modafinilem, to są bardzo przyjemne. Mówiąc dokładniej, Modvigil 200. Pierwsza tabletka była eksperymentem, zażyłam godzinę przed planowaną nauką. Przez kilka następnych godzin nic nie interesowało mnie bardziej niż Szczególna i Ogólna Teoria Względności, biografia Alberta Einsteina, działanie tranzystora itd. Oprócz wewnętrznego pragnienia zdobywania wiedzy, tabletka ta pozwoliła mi się w pełni skoncentrować na nauce, nic nie było w stanie mnie rozproszyć. Głód? Nie czułam go do następnego dnia, mało tego, nie miałam ochoty się na nie rzucić, gdy już doszło do konsumpcji. Z każdą kolejną tabletką działanie pozostawało takie same.

Oprócz sporadycznych, lekkich bólów głowy nie mam nic do zarzucenia. Zalecam jeden dzień przerwy po dwóch dniach zażywania oraz jedną godzinę na "wchłonięcie" :)

P.S Polecam do nauki przedmiotów, które są dla Was najtrudniejsze, bądź od zawsze były stopą achillesową, ale chcieliście w jakiś sposób się ich nauczyć.
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0

Witam.
Mam pytanko szukałem modalertu w necie i znalazłem NZT jakiś spory miks i się zastanawiam czy kupić. Ktoś to może testował ? I się zastanawiam że mniej więcej taka sama cena a mix, mam tylko nadzieje że oryginał i nie mieszany w wiadrze.
Posty: 305 Strona 21 z 31
Wróć do „Leki nootropowe”
Na czacie siedzi 625 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość