4-MMA

Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 318 Strona 31 z 32
Rejestracja: 2015
Użytkownik nieaktywny
  • 226 / 24 / 0


Ja jestem ciekawy czy na rynku u tego co kochał chemie było wgl prawdziwe MMA, bo ja temu vendorowi nie ufam. A teraz w sprzedawcach kolejny ma 4mma wyglada tak samo jak od tego co kochał chemie i az strach ufac.
Rejestracja: 2013
Użytkownik nieaktywny
  • 791 / 12 / 0


Ja jadłam sort od kochającego, jakoś początkiem roku. Miałam sampla, 100mg o ile dobrze pamiętam i wciąż uważam, że sort był świetny. Nawet jakiś raport skrobnęłam.
Jeśli aktualny sort wygląda bardzo podobnie, tym bardziej rozważam kupno w przyszłości.

Europejski Raport Narkotykowy 2019 – najważniejsze wnioski

Europejskie Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii wypuściło coroczny raport na temat trendów narkotykowych w krajach Unii Europejskiej, Norwegii i Turcji. Oto najważniejsze wnioski.

Holandia: Znaleziono narkotyki ukryte w udkach kurczaka

Jak ujawniła prokuratura, towar miał zostać wysłany do Wielkiej Brytanii.
Rejestracja: 2014
  • 13 / / 0


4-metyloamfetamina i 4-metyloamfetamina. Naprawde dzialaja ktotko. Miales to kiedys na probke od hurtownika. Psychiczne efekty utrzymuja sie niewiele dluzej niz w przypadku ketonow.
4-MA slabe gowno
4-MMA takie sobie. Substelne powiedzialbym

Grupa metyowa zmienia metabolizm tego calkowicie.
Rejestracja: 2015
  • 498 / 13 / 25


4MMA już raz próbowałem, ale z racji, że dostałem sampla wiszę recenzję na forumie.

Najpierw z dwoma szczurami sniffneliśmy po około 40 mg. Weszło dosyć szybko, przyspieszone bicie serca, mielenie szczęką i językiem już po paru chwilach dawało o sobie znać. Poszliśmy usiąść na ławkę, ale już w drodze jeden ziomek narzekał na jakieś dziwne mrowienia i co chwile zatrzymywał nas szarpiąc za rękaw i mówił, że coraz mocniej mu wchodzi. Drugi szczur też po takiej dawce był zadowolony, obaj się cieszyli i objawy mieli podobne jak po dobrej amph. Lekkie roztrzęsienie i wyostrzony wzrok, donosili również o jakimś "innym widzeniu". Ogólnie byli bardzo zadowoleni, mnie jakoś ta dawka nie porobiła. Trochę polepszone samopoczucie i lekka stymulacja, ale żeby euforia czy coś to niekoniecznie. Później 3km drogę do domu zrobiłem w pół godziny, jakoś mocno mnie tak nie wystrzeliło, żebym musiał biec.

Później w domu na zejściu z kary na synt. kanna poszedł sniff jakieś 100 mg. Już po chwili wiedziałem, że mam do czynienia z lepszym sortem niż ostatnio. Ciarki na ciele, wyostrzone zmysły, dosyć duża choć znośna stymulacja, słowotok nawet w konwersacji ze samym sobą daje się we znaki. Ogólnie po za lekkim bólem w klatce piersiowej i może trochę zatok to bardzo przyjemnie. Libido bardzo podwyższone, zdolności intelektualne też. Można robić kilka rzeczy na raz i i tak czuć skupienie. Ogólnie duży jadłowstręt. Poszerzone źrenice też mocno widoczne przy tej dawce. Kardio było lekko czuć, ale przed testem zjadłem 2 catoprile 50, więc nie czułem tego bicia w klacie, mimo podwyższonego pulsu.

To chyba tyle.
Rejestracja: 2013
  • 348 / 17 / 0


@HaszHaszowski: ile trzymalo?
Rejestracja: 2015
  • 498 / 13 / 25


Po około trzech godzinach przepaliłem i przejadłem benzo więc ciężko powiedzieć, ale te 3 godziny były fajne.
Rejestracja: 2011
  • 355 / 3 / 0


Czuć serotonine? Jeśli tak to do jakiej substancji byś porównał 4-FMA czy 3-FA?
Rejestracja: 2015
  • 498 / 13 / 25


Czuć sero, tak pół na pół z dopa, podobne nawet do 3-FA.
Rejestracja: 2011
  • 355 / 3 / 0


To idealnie jak pół na pół
Rejestracja: 2015
  • 39 / 1 / 0


Mi dziś kolezka to przyniósł mówił ze ma dojście i okazało się chujowe może go zwalowali ale wątpię bo smakowało jak scierwo
Posty: 318 Strona 31 z 32
Wróć do „Amfetaminy”
Na czacie siedzi 59 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość