Podchodne tryptaminy, które nie zostały rozbudowane przy pierścieniu – np. DMT, DPT, lub AMT
ODPOWIEDZ
Posty: 23 • Strona 1 z 3
  • 219 / 4 / 0
mipt.gif
N-izopropylo-N-metylotryptamina; N-[2-(1H-indol-3-ilo)etylo]-N-metylopropano-2-amina
Opis w książce Tryptamines I Have Known and Loved (EN)
http://pl.wikipedia.org/wiki/MiPT

Jeszcze raz podkreślam, że ten wątek nie dotyczy miprocyny(4-ho-mipt) ani moxy (5-meo-mipt). Po prostu MIPT, kiedyś i przez chwilę znany bodajże w Łodzi jako 'Hong Kong' -dzięki Kreatywnemu Magazynierowi :D

Bardzo mało w internecie informacji o tym, ale z tych strzępów które gdzieś tam wpadły mi w ręce wnioskuję, że to interesująca substancja i zasługuje na uwagę. Ktoś z was miał z tym bliższe spotkanie? Warto się w to zaopatrzyć? Wprowadza 'swoją jakość' czy jest bardzo podobna do jakiejś innej tryptaminy?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 3206 / 172 / 0
Miałem do tego kiedyś dojście, ale ostatecznie się nie zdecydowałem.

Tryptaminy bez podstawników, należy pamiętać, mają wyższe dawkowanie (zakres 50-150mg najczęściej).

Dowiedziałem się jedynie type, iż może tworzyć halucynacje słuchowe. Dziwię się, że nie było jeszcze tematu o tej tryptaminie... Czyżby była nielegalna? Jeśli nie, to znaczyłoby to, że jedynie DMT jest nielegalna, co w takim razie powodowałoby niechęć sprzedawców RC do syntezy/importu podstawowych tryptamin?
Uwaga! Użytkownik ItvH2erPPPWR nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3129 / 21 / 0
Niskie zainteresowanie, słaba przebitka (ze względu na wysokie dawkowanie bez inhibitorów MAO).
High, how are you?
  • 219 / 4 / 0
DET też jest nielegalna w Polsce. Za to DIPT i MIPT są legalne i można bezproblemowo kupić (w formie chlorowodorku).

Na zagranicznych forach padały porównania do DIPT (swoją drogą to wręcz unikatowa substancja, chyba też należy jej się osobny wątek) - właśnie odnośnie działania na ośrodek słuchowy. Wizyjnie ponoć słabe (w domyśle: OEV) ale to już nie był absolutny brak jak przy DIPT. Dawkowanie o ile dobrze pamiętam w przedziale 20-100mg, raczej nie było negatywnych opinii.
  • 1474 / 15 / 0
MiPT mi tam ani troche DiPT'a nie przypominał... To drugie wpływało generalnie ciężej na ciało, wizualnie kiepsko puki się nie doszło do około 200'u mg dopiero, a główny atut to wpływ na słuch (4-aco-dipt może się schować), a za to hong kong (przy 100mg nie ma co liczyć na mocne oevy) owszem na słuch wpływa, lecz o wiele słabiej niż DipT, jest lżejszy dla ciała, i daje więcej frajdy z mentalnego/psychicznego punktu tripa ( +/- 150 mg )...
W każdym razie godne stestowania bo gdyby nie te wysokie dawkowanie to myśle, że więkoszość z Was wolała by te tryptaminiki niż ich 4'o-podstawione...
Ostatnio zmieniony 17 listopada 2011 przez Qlim, łącznie zmieniany 3 razy.
  • 1876 / 21 / 0
Na mnie czeka cały czas 30 mg i już tak sobie leży pół roku i nie mam kiedy spróbować . Qlimax coś pojebałeś 200 mg MiPTa? Z tego co słyszałem już 30 mg jest wystarczające . Wiem że MET/DIPT się bierze do 200 mg . No i dawkowanie w TIHKAL też jest podane dla niskich wartości ale nigdy nie wnikałem w dawkowanie tej tryptaminy więc pewnie się mylę , jeśli tak to widzę ze bez inhibitorów się nie obędzie :-D
  • 1474 / 15 / 0
Całkiem możliwe, że popierdoliłem;p Opisałem dozowanie MET'a hehe.
Ale to wina tego, że dostałem już rozpuszczonego w wódce, że tak powiem 'jedną porcje' dla poczęstunku, więc już sam kurna zgłupiałem bo to było troche ponad rok temu i to co napisałem o ilości to było w tej chwili wywnioskowane... Niestety nie mam jak już tej osoby zapytać bo może by pamiętał.
W każdym razie co do dipta to już tego jestem pewien...

Dzięki za wyprowadzenie z błędu, sam troszke poczytałem i faktycznie już coś konkretnego pojawia się przy 30-40mg i poprzez trip raporty strzelam iż test przeprowadzony na mnie był za pomocą maks 25mg bo wyczułem nadchodzący potencjał w ciut wyższych dawkach :-D
Dołuje mnie to, że nie wiem i nie moge się już tego dowiedzieć ile to wtedy było, no ale się mówi trudno, testnij Kapo któregoś razu, (albo podeślij ja testne %-D ) bo efekty były serio ciekawe, a że m.in co do tej trypty miałem plany tak niższe dawkowanie niż się tego wcześniej spodziewał jest jak najbardziej na ręke...
  • 858 / 49 / 0
Skoro to pierwsza strona tematu, niech doświadczeni użytkownicy napiszą np
10mg - nic
20mg - cośtam
30mg - łojezu ale pizda

Żeby potem nie było pytań na każdej stronie :)
  • 343 / 7 / 0
Należy ona do fajniejszych tryptamin jakie jadłem. Nikt tego nie łyka??

Jeden z Naszych vendorków miał to jakiś czas temu ściągać i ściągnął w końcu?? Mowa o tym od psychodelików only ;p
  • 451 / 12 / 0
na razie nie ma , gadał że jak będzie okazja to ściągnie to , załatwił DIPTa , może sprowadzi 5-meo-dipt , 2c-c , 2c-p .
a tak w ogóle to które DIPT czy MiPT mocniej wpływają na odczucia dźwięku i stronę mentalną ? , może ktoś porównać ?
Kontakt: cardomar15@tutanota.com
%-D
ODPOWIEDZ
Posty: 23 • Strona 1 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.