Podchodne tryptaminy, które nie zostały rozbudowane przy pierścieniu – np. DMT, DPT, lub AMT
ODPOWIEDZ
Posty: 23 • Strona 1 z 3
  • 219 / 4 / 0
mipt.gif
N-izopropylo-N-metylotryptamina; N-[2-(1H-indol-3-ilo)etylo]-N-metylopropano-2-amina
Opis w książce Tryptamines I Have Known and Loved (EN)
http://pl.wikipedia.org/wiki/MiPT

Jeszcze raz podkreślam, że ten wątek nie dotyczy miprocyny(4-ho-mipt) ani moxy (5-meo-mipt). Po prostu MIPT, kiedyś i przez chwilę znany bodajże w Łodzi jako 'Hong Kong' -dzięki Kreatywnemu Magazynierowi :D

Bardzo mało w internecie informacji o tym, ale z tych strzępów które gdzieś tam wpadły mi w ręce wnioskuję, że to interesująca substancja i zasługuje na uwagę. Ktoś z was miał z tym bliższe spotkanie? Warto się w to zaopatrzyć? Wprowadza 'swoją jakość' czy jest bardzo podobna do jakiejś innej tryptaminy?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 3206 / 175 / 0
Miałem do tego kiedyś dojście, ale ostatecznie się nie zdecydowałem.

Tryptaminy bez podstawników, należy pamiętać, mają wyższe dawkowanie (zakres 50-150mg najczęściej).

Dowiedziałem się jedynie type, iż może tworzyć halucynacje słuchowe. Dziwię się, że nie było jeszcze tematu o tej tryptaminie... Czyżby była nielegalna? Jeśli nie, to znaczyłoby to, że jedynie DMT jest nielegalna, co w takim razie powodowałoby niechęć sprzedawców RC do syntezy/importu podstawowych tryptamin?
Uwaga! Użytkownik ItvH2erPPPWR nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3129 / 26 / 0
Niskie zainteresowanie, słaba przebitka (ze względu na wysokie dawkowanie bez inhibitorów MAO).
High, how are you?
  • 219 / 4 / 0
DET też jest nielegalna w Polsce. Za to DIPT i MIPT są legalne i można bezproblemowo kupić (w formie chlorowodorku).

Na zagranicznych forach padały porównania do DIPT (swoją drogą to wręcz unikatowa substancja, chyba też należy jej się osobny wątek) - właśnie odnośnie działania na ośrodek słuchowy. Wizyjnie ponoć słabe (w domyśle: OEV) ale to już nie był absolutny brak jak przy DIPT. Dawkowanie o ile dobrze pamiętam w przedziale 20-100mg, raczej nie było negatywnych opinii.
  • 1474 / 15 / 0
MiPT mi tam ani troche DiPT'a nie przypominał... To drugie wpływało generalnie ciężej na ciało, wizualnie kiepsko puki się nie doszło do około 200'u mg dopiero, a główny atut to wpływ na słuch (4-aco-dipt może się schować), a za to hong kong (przy 100mg nie ma co liczyć na mocne oevy) owszem na słuch wpływa, lecz o wiele słabiej niż DipT, jest lżejszy dla ciała, i daje więcej frajdy z mentalnego/psychicznego punktu tripa ( +/- 150 mg )...
W każdym razie godne stestowania bo gdyby nie te wysokie dawkowanie to myśle, że więkoszość z Was wolała by te tryptaminiki niż ich 4'o-podstawione...
Ostatnio zmieniony 17 listopada 2011 przez Qlim, łącznie zmieniany 3 razy.
  • 1876 / 23 / 0
Na mnie czeka cały czas 30 mg i już tak sobie leży pół roku i nie mam kiedy spróbować . Qlimax coś pojebałeś 200 mg MiPTa? Z tego co słyszałem już 30 mg jest wystarczające . Wiem że MET/DIPT się bierze do 200 mg . No i dawkowanie w TIHKAL też jest podane dla niskich wartości ale nigdy nie wnikałem w dawkowanie tej tryptaminy więc pewnie się mylę , jeśli tak to widzę ze bez inhibitorów się nie obędzie :-D
  • 1474 / 15 / 0
Całkiem możliwe, że popierdoliłem;p Opisałem dozowanie MET'a hehe.
Ale to wina tego, że dostałem już rozpuszczonego w wódce, że tak powiem 'jedną porcje' dla poczęstunku, więc już sam kurna zgłupiałem bo to było troche ponad rok temu i to co napisałem o ilości to było w tej chwili wywnioskowane... Niestety nie mam jak już tej osoby zapytać bo może by pamiętał.
W każdym razie co do dipta to już tego jestem pewien...

Dzięki za wyprowadzenie z błędu, sam troszke poczytałem i faktycznie już coś konkretnego pojawia się przy 30-40mg i poprzez trip raporty strzelam iż test przeprowadzony na mnie był za pomocą maks 25mg bo wyczułem nadchodzący potencjał w ciut wyższych dawkach :-D
Dołuje mnie to, że nie wiem i nie moge się już tego dowiedzieć ile to wtedy było, no ale się mówi trudno, testnij Kapo któregoś razu, (albo podeślij ja testne %-D ) bo efekty były serio ciekawe, a że m.in co do tej trypty miałem plany tak niższe dawkowanie niż się tego wcześniej spodziewał jest jak najbardziej na ręke...
  • 858 / 50 / 0
Skoro to pierwsza strona tematu, niech doświadczeni użytkownicy napiszą np
10mg - nic
20mg - cośtam
30mg - łojezu ale pizda

Żeby potem nie było pytań na każdej stronie :)
  • 343 / 8 / 0
Należy ona do fajniejszych tryptamin jakie jadłem. Nikt tego nie łyka??

Jeden z Naszych vendorków miał to jakiś czas temu ściągać i ściągnął w końcu?? Mowa o tym od psychodelików only ;p
  • 451 / 13 / 0
na razie nie ma , gadał że jak będzie okazja to ściągnie to , załatwił DIPTa , może sprowadzi 5-meo-dipt , 2c-c , 2c-p .
a tak w ogóle to które DIPT czy MiPT mocniej wpływają na odczucia dźwięku i stronę mentalną ? , może ktoś porównać ?
Kontakt: cardomar15@tutanota.com
%-D
ODPOWIEDZ
Posty: 23 • Strona 1 z 3
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Szympansy biesiadują? Sfilmowano je, gdy dzieliły się owocami zawierającymi alkohol

Ludzie od dawna spożywają alkohol i od tysiącleci odgrywa on rolę we wzmacnianiu więzi społecznych. Nowe badania wskazują, że nasi najbliżsi krewni – szympansy – mogą wykorzystywać alkohol w podobnym celu. Po raz pierwszy udało się sfilmować szympansy, które dzielą się sfermentowanymi owocami, w których stwierdzono obecność alkoholu.

[img]
Ulubiona muzyka uruchamia układ opioidowy mózgu

Słuchając ulubionej muzyki odczuwamy przyjemność, niejednokrotnie wiąże się to z przeżywaniem różnych emocji. Teraz, dzięki pracy naukowców z fińskiego Uniwersytetu w Turku dowiadujemy się, w jaki sposób muzyka na nas działa. Uczeni puszczali ochotnikom ich ulubioną muzykę, badając jednocześnie ich mózgi za pomocą pozytonowej tomografii emisyjnej (PET). Okazało się, że ulubione dźwięki aktywują układ opioidowy mózgu.

[img]
Nowa nadzieja dla pacjentów ze schizofrenią. Opracowano przełomowy lek inspirowany LSD

Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Davis stworzyli nową cząsteczkę o nazwie JRT, która może zrewolucjonizować leczenie schizofrenii i innych chorób mózgu. Lek działa podobnie do LSD, ale nie wywołuje halucynacji. Dodatkowo, wykazuje silniejsze działanie niż stosowana obecnie ketamina.