Metkatynon - Zejście

4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Czy odczuwasz zejście po metkacie?

74%
Tak
379
26%
Nie
132

Liczba głosów: 511

Użytkownik nieaktywny
  • 459 / 1 / 0

Widzę, że zdania są podzielone, wiele osób uważa że zwała jest, (w tym ja), resztą uznaje że coś takiego nie istnieje. Jak jest w Waszym przypadku?

• 271 / 3 / 0

Jest straszna - paranoiczne mysli, stany depresyjne, kac moralny - wszystko co najgorsze

W Warszawie wszyscy biorą dopalacze. Ale często myślą, że to koks

Tu był. Tu ćpał. Tu pił. Jaś Kapela o tym, jak się bawił (i jak zgonował) po dopalaczach.

Dwóch kurierów ujętych jednego dnia. Mieli przy sobie ponad 200 kg haszyszu

Na przejściu granicznym w Terespolu 9 marca 2019 roku zatrzymano dwie osoby. U jednego z zatrzymanych zabezpieczono prawie 120 kilogramów haszyszu, u drugiego ponad 84 kilogramy narkotyków.

Użytkownik nieaktywny
  • 459 / 1 / 0

Czyli wszystko, to co u mnie...

• 1865 / 45 / 0

Nie ma zejścia, ja tak myśle że tylko dzieci z kompleksami i z problemami w szkole mają zjazd gdzyż na zwałe te kompleksy mogą sie nasilać i jest po chuju fest, kurwa zresztą jak was jebie zjazd to weźcie sie w garść i nie dajcie sie, twój mózg jest twój i żadna substancja nie może zmieniać jego samopoczucia, chyba że sie poddacie i dostaniecie wpierdol od mózgu ;]

s

• 168 / / 0

mysle ze zejscie jednak wystepuje, np. gdy zuzyjemy 4-6 paczek i nad ranem nam sie wlaczy comedown, na szczescie nie trwa on tyle co po fecie, ale da sie go zauwazyc...

kerouac "ex-wsburroughs"

Użytkownik nieaktywny
  • 333 / 2 / 0

zejście jest odczuwalne, ale nie takie jak to opisują w moim przypadku. czulem sie zmeczony, jak to po stymulantach bywa, ale w sumie zeszlo i chuj. psychicznie ok. jednak, jakby w ciagu brac to pewnie byloby duzo gorzej.

• 74 / / 0

Zejście po metkacie jest zajebiste - próbując zasnąć płynnie przechodzę z jawy do snu, z zachowaniem świadomości :)

Czasem tylko robię się drażliwy. Ale to nietrudno opanować. metkat UZDROWIENIEM NARODU!

Fav

• 15 / / 0

Ja po metkacie mam zjazd taki, że popadam w stan zamyślenia. Myślę, myślę i właściwie to nie wiem o czym.
Tak sobie dumam.

• 533 / 4 / 0

Jak wezme ok 13-15 i koło 20 zejdzie to nim pójde spać czuje się dziwnie, taka dziwna pustka, zmęczenie.
Najgorzej się jak wstane rano. Chujowe samopoczucie, zajebisty kac moralny, praktycznie nie jestem w stanie zrobić nic konstruktywnego, bo co mi przyjdzie do głowy po paru sekundach automatycznie staje się "niewazne, nie chce mi się, to bzdura".

Jak pierdolne kodeinki to zejścia nie ma :):)

• 577 / 1 / 0

p4g4y0zzz(X) pisze:
Nie ma zejścia, ja tak myśle że tylko dzieci z kompleksami i z problemami w szkole mają zjazd gdzyż na zwałe te kompleksy mogą sie nasilać i jest po chuju fest, kurwa zresztą jak was jebie zjazd to weźcie sie w garść i nie dajcie sie, twój mózg jest twój i żadna substancja nie może zmieniać jego samopoczucia, chyba że sie poddacie i dostaniecie wpierdol od mózgu ;]
Pierdolisz straszne farmazony kolego ]żadna substancja nie może zmieniać jego samopoczucia[/i] to po chuj ćpasz, i to jeszcze w najgorszy z możliwych sposobów czyli IV? :huh:
ArkejD pisze:
(...)Chujowe samopoczucie, zajebisty kac moralny, praktycznie nie jestem w stanie zrobić nic konstruktywnego, bo co mi przyjdzie do głowy po paru sekundach automatycznie staje się "niewazne, nie chce mi się, to bzdura".

Jak pierdolne kodeinki to zejścia nie ma ]
Dokładnie. Szczególnie, że na fazie pewne rzeczy nabierają znazenia a na zjeździe odwrotnie i jeszcze się źle czuję, że myślałem tak intensywnie nad takimi nieważnymi rzeczami :-/

Na zjazd z kota dobry jest deks i koda, ale kodę lepiej brać z kotem na raz a deksa potem jak już zjazd wejdzi :-)

Acha, i jeśli chcecie poczuć prawdziwy zjazd z kota weźcie go z LSD :diabolic:
Wróć do „Metkatynon”
Na czacie siedzi 29 uczestników Wejdź na czata