4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 821 • Strona 81 z 83
  • 337 / 67 / 0
@hyber123 est dla ciebie nadzieja, wklejam badanie.
BPC 157 i uszkodzenia mózgu
W naszym ostatnim badaniu stwierdziliśmy, że BPC 157 ma bezpośredni efekt terapeutyczny u szczurów po udarze (tj. przeciwdziała urazom spowodowanym niedokrwieniem/reperfuzją hipokampa). W szczególności BPC 157 podano po obustronnym zaciśnięciu tętnic szyjnych wspólnych przez 20 minut, a następnie reperfuzji (Vukojevic i wsp., 2020). U szczurów poddanych niedokrwieniu BPC 157 podawano podczas reperfuzji; przeciwdziałał zarówno wczesnemu, jak i opóźnionemu uszkodzeniu nerwów (tj. 24 i 72 godziny po reperfuzji). Ponadto BPC 157 promował pełną regenerację funkcjonalną; związek ten złagodził spadki w kilku zadaniach behawioralnych: labiryncie wodnym Morrisa, pochylonym chodzeniu po belce i testach bocznego pchania (Vukojevic i in., 2020). Zbadaliśmy również zmiany ekspresji informacyjnego RNA (mRNA) w mózgu 1 i 24 godziny po urazie, aby określić potencjalny mechanizm działania BPC 157. Leczenie BPC 157 doprowadziło do podwyższenia poziomuEgr1, Akt1, Kras, Src, Foxo, Srf, Vegfr2, Nos3 i Nos1 oraz obniżenie poziomu Nos2 i Nfkb w porównaniu z nieleczonymi szczurami ( Mapk1 nie był aktywowany) (Vukojevic i wsp., 2020). Wyraźna regulacja w górę Egr1 i Vegfr2 sugeruje, że BPC 157 ma właściwości unaczynienia i ten mechanizm prawdopodobnie leży u podstaw jego zdolności do modulowania uszkodzenia niedokrwienno-reprofuzyjnego. Najciekawszym odkryciem jest silna regulacja w górę Nos3 , niewielka regulacja w górę Nos1 i supresja Nos2w porównaniu ze zwierzętami kontrolnymi. Efekty te mogą potencjalnie stanowić nowe rozwiązanie terapeutyczne w przypadku udaru, wywierając specyficzny korzystny wpływ na OUN (tj. na reperfuzję, łagodzenie uszkodzenia neuronów, a tym samym regenerację bez zaburzeń pamięci, ruchu i koordynacji oraz ekspresji poszczególnych geny w hipokampie) (Vukojevic i wsp., 2020).

Potwierdzając nasze ustalenia, BPC 157 przeciwdziała również różnym encefalopatiom, które pojawiają się po ekspozycji na różne czynniki lub szkodliwe procedury, niezależnie od dotkniętego obszaru mózgu: urazowe uszkodzenie mózgu (Tudor i wsp., 2010), selektywne i nieselektywne niesteroidowe leki przeciwzapalne leki (NLPZ; tj. cyklooksygenazy mózgowe są preferencyjnym celem hamowania paracetamolu; Sikiric i wsp., 2013; Lojo i wsp., 2016; Drmic i wsp., 2017), masywna resekcja jelita, patologia podobna do stwardnienia rozsianego wywołana kuprizonem , przedawkowanie insuliny lub przedawkowanie magnezu (Sikiric i wsp., 2013; Medvidovic-Grubisic i wsp., 2017). BPC 157 może być również stosowany do łagodzenia współistniejących drgawek spowodowanych encefalopatią wywołaną przez NLPZ (Sikiric i wsp. 2013) (Tabela dodatkowa 1). Schematy leczenia BPC 157 wyraźnie łagodzą uszkodzenia mózgu wywołane urazowym uszkodzeniem mózgu (spadek ciężaru); u myszy obserwuje się poprawę wczesnych wyników leczenia i minimalną odroczoną śmiertelność w ciągu 24-godzinnego okresu po urazie (Tudor et al., 2010). Ostatecznie terapia BPC 157 wywołuje widoczną poprawę: krwotok podpajęczynówkowy i dokomorowy, rany szarpane mózgu, rany krwotoczne i następujący po nich obrzęk mózgu stają się mniej intensywne (Tudor et al., 2010). Ponadto leczenie BPC 157 promowało powrót do zdrowia po ciężkim osłabieniu mięśni, które pojawia się wraz ze zmianami w mózgu (Sikiric i in., 2013; Medvidovic-Grubisic i in., 2017).
A i ten w tabsach tak nie zadziala, podaje sie iniekcyjnie w brzuch jak insuline pod fald.
Uwaga! Użytkownik HardCracks nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 18 / 11 / 0
BPC 157, podobnie, jak cerebrolizyna, to mit, można spróbować, przerabiałam to, poszło 7 fiolek od Bayera.
  • 6 / / 0
Bardzo zjebałem ? roztwór był żółtawy. Dopiero po wypiciu zauważyłem ze z drugiej strony strzykawki lekko po filtrze pociekło
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 3271 / 629 / 9
Ta ta taa taaaaki też można walić.
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
  • 4461 / 662 / 0
O jak tam hyber 123. Zawsze Ci kibicowalem
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
  • 606 / 125 / 0
jakoś leci, wracam do żywych. Zacząłem wychodzić do centrum, jeździć komunikacją miejską. Nie unikam znajomych. Jeszcze nie jest tak jakbym chciał. ale czuje że zmierza to w dobrym kierunku.
  • 18 / 11 / 0
No i tak trzymać! Spróbuj tego co Ci wysłałam. Odżyjesz!
Oczywiście wprowadzenie powtarzasz co 3 miesiące, tylko leczenie podstawowe , ciągniesz non stop.
Wielu ludziom pomogło, chyba wejdzie to w procedurę leczenia EE, z tego co mi wiadomo. Problemem nie jest tak deficyt dopaminy, jak niedobór noradrenaliny.
I tu jest pies pogrzebany.
Poszukaj tańszych odpowiedników leków!!!

Trzymaj się i czekam na PW od Ciebie, odnośnie rezultatów.
  • 3054 / 457 / 1
13 sierpnia 2022Mieciu666 pisze:
Bardzo zjebałem ? roztwór był żółtawy. Dopiero po wypiciu zauważyłem ze z drugiej strony strzykawki lekko po filtrze pociekło
O ile nie dożylnie to all gut
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

"Rutyna to rzecz zgubna "
  • 1594 / 263 / 0
19 sierpnia 2022hyber123 pisze:
jakoś leci, wracam do żywych. Zacząłem wychodzić do centrum, jeździć komunikacją miejską. Nie unikam znajomych. Jeszcze nie jest tak jakbym chciał. ale czuje że zmierza to w dobrym kierunku.
Z czystej ciekawości, czy zdarzyło Ci się kota zażyć po tamtej sytuacji jak zachorowałeś? W ogóle jakieś używki obecnie stosujesz czy jesteś trzeźwy? Mam nadzieję, że z postępami jest dobrze pozdrawiam
  • 76 / 15 / 0
Bardzo grozi mi manganizm na starość przy waleniu w miare dobrego kocura z przepisów jona raz na ~miesiąc?
Oczywiście nie dożylnie, preferuje per rectum bo nie czuć tego ohydnego smaku, i wchodzi w 5 minut a nie godzine. Czasem zdarzy się wypić ale to rzadkość.
Przyznaje, że solo nie jest to do końca mój typ, przyjemna substancja i tyle, ale w mixie z kodą mmm.
Jeśli ryzyko manganizmu i tak jest(duże) to będę się bawił w oczyszczanie dcm'em i tak dalej ale jeśli ryzyko jest małe to nie będę się tak bawił bo pewnie straty nie są małe, a i tak kot z jednej paki z przepłuczką działa na mnie tak se xd
Świat się zmienia, słońce zachodzi a wódka się kończy.
ODPOWIEDZ
Posty: 821 • Strona 81 z 83
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.