Więcej informacji: Metadon w Narkopedii [H]yperreala
Musze wiec zejsc sama w warunkach domowych. Czy bedzie dobrze jesli bede schodzic o 5 ml co dwa dni ? I do jakiej dawki zejsc zeby moc przejsc na bupre ? Mam w domu tez do dyspozycji oxydolor 80 mg i na poczatku czerwca pojde tez po recepte od lekarza na MST 200 i clonazepam 2 mg. Pisze o tym bo ktos wyzej pisał ze podobno dobrze jest chodzic z metadonu przy pomocy morfiny lub oxy .
01 września 2024BarbiXD pisze: Przy przejściu z innego opioidu na metadon, a następnie zerowaniu, jak długo można brać metadon, by wyzerować bezboleśnie i jednocześnie nie rozwinąć zależności fizycznej na metadon?
"Narkotyki to syf i mega biznes czaisz? ktoś żyje z Ciebie i Twoich ziomali"
Proszę o odpowiedź.
skrzynkaprzodownik@protonmail.com
with regards, przodownik
Dzięki!
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/f/fc98d31f-b38c-4ce2-9756-19d8423a611a/moze-uzalezniac.png?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20251020%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20251020T113402Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=515f3bce259f84735e5c2c5355bf7a6ee1d0a216a117bcb6ed9b1e0c8aade3ba)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/poldrugs.jpg)
Marihuana najczęściej używaną substancją psychoaktywną w Polsce po alkoholu, kofeinie i nikotynie
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/eudrugs-markets-key-insights_0.jpg)
Narkotykowy krajobraz Europy. Nowy trendy na czarnym rynku
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/zrzut-ekranu-2025-01-15-o-12.17.13.png)
Badanie: Brak dowodów na resztkowe efekty marihuany w prowadzeniu pojazdów
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/bol-plecow-ekstrakt.png)
Ekstrakt z konopi wykazuje wyższą skuteczność niż opioidy u pacjentów z przewlekłym bólem pleców
Ekstrakty z konopi pochodzenia roślinnego zapewniają lepszą ulgę w bólu oraz inne klinicznie istotne korzyści w porównaniu z opioidami u pacjentów cierpiących na przewlekły ból dolnej części pleców – wynika z danych z badania klinicznego opublikowanego w czasopiśmie Pain and Therapy.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/ksionckrystian.jpg)
Ks. Krystian na celowniku służb. Była już pigułka gwałtu, koka dla ubogich i śmierć znajomego
Nowe informacje w sprawie księdza Krystiana K. z Sosnowca oskarżonego o posiadanie narkotyków i nieumyślne spowodowanie śmierci 21-latka. W minioną niedzielę (12 października) duchowny został wylegitymowany przez patrol policji w Katowicach. Miał przy sobie podejrzaną substancję. Śledczy badają, czy nie jest ona zakazana. Jakub Jagoda, zastępca prokuratura rejonowego Katowice Północ, poinformował "Fakt" o okolicznościach sprawy księdza Krystiana.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/fear-and-loathing-in-las-vegas-car.jpg)
USA: Co czwarty kierowca, który zginął w wypadku, był pod wpływem marihuany
Nowe badanie przeprowadzone w stanie Ohio pokazuje, że ponad 40 proc. kierowców, którzy zginęli w wypadkach drogowych, miało we krwi THC – substancję psychoaktywną zawartą w marihuanie. Średnie stężenie było wielokrotnie wyższe niż poziom uznawany za bezpieczny.