Meskalina

Homocykliczne substancje psychoaktywne, oddziałujące agonistycznie na układ serotoninowy w mózgu.
Więcej informacji: Fenyloetyloaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 192 Strona 20 z 20
Rejestracja: 2008
  • 167 / 8 / 0

bungo pisze:
Halo. Pytanie o trwałość. Czy to specyfik podatny ? Jest opcja ale towar na magazynie leżał ponad 1000 nocy. Samara, srebro, na dnie komnaty. Ktoś leżakował dłużej ? ;-)
Odpowiem sobie w takim razie. Alu, samara, pudełko, silikon absorbujący wilgoć. Zjedzone 200 mg bo pierwszy raz z meską i długa przerwa od psychodelików. przyjmowane oralnie, zapijane rumankiem z imbirem.

Trzymało 9 h ( po tylu dało radę zasnąć z pomocą 1 piwa i odrobiny kany) . Body load 2 h, peak +2h do 4h, poźniej już coraz łagodniej. Wejście łagodne, pobudzone, z motywami liści i poszycia tropikalnego. Na peaku znakomite samopoczucie. Zero oev, pojedyncze cevy. Znacznie pobudzona wyobraźnia, polepszone myślenie i dostrzeganie związków między ideami. Brak siły, żeby podnieść głowę. Fizjologicznie nieprzyjemne odczucia brzucha, odczuwanie głodu i uczucie ze niczego nie da rady przełknąć na raz. Parcie na pęcherz - 7 razy w wc. Totalnie zaburzona termoregulacja - w momencie ubierania swetra juz się robiło ciepło aby przy odłożeniu swetra stwierdzic ze jednak trzeba go ubrać. Kontakt z innymi podróznikami niezaburzony, doskonałe odnajdywanie się we wspólnym komentowaniu rzeczywistości. Najgrubszy moment - świadomość, że to wszystko to tylko energia zamknięta w ciele. Brak doznań religijnych, choć chwilowe błyski światła zwiastujące najczęściej kontakt z bóstwem się pojawiały. Brak śmiechawy, pojawia się dopiero po dopaleniu co nieco.

Wnioski:
1)najprawdopodobniej prawidłowe przechowywanie nie powoduje dużych strat jakościowych materiału. ( 4 lata)
2) 200 mg daje już przedsmak tego co oferuje meskalina, peak dłuższy o 2 godziny od grzybowego wskazuje, iż to dobra substancja na wprawki przed 12 godzinnymi zabawami z lizergamidami.
3) ... ale to za mało jeśli ma się za sobą już obydwie powyższe substancje szałwię i dmt. Ostatni klejnot w psychodelicznej koronie musi jednak być. W osobistym rankingu za grzybami, przed kwasem.

Stay 'delic. Indians ! ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=OX7IbaAGzxk
Rejestracja: 2016
  • 198 / 5 / 0

Wystepuje w opuncji figowej zrodlo w watku dodalem obok hordeniny ,tyraminy nie wiadomo jeszcze czy duzo ale jest.

29 krajów. 49 modeli dekryminalizacji narkotyków. Jedno praktyczne narzędzie internetowe

Nowe narzędzie internetowe uruchomione w tym miesiącu pokazuje, że 49 krajów i jurysdykcji na całym świecie przyjęło pewną formę dekryminalizacji za używanie i posiadanie narkotyków na własny użytek. Eksperci twierdzą, że liczba jurysdykcji zwracających się w kierunku tej opcji polityki prawdopodobnie wzrośnie w nadchodzących latach.

Blisko 200 porcji dopalaczy nie trafi na rynek

Dwie osoby aresztowane na trzy miesiące, zabezpieczonych kilka tysięcy złotych i 170 porcji dopalaczy – to bilans dwudniowych działań policjantów z Wydziału Kryminalnego konińskiej policji.
Posty: 192 Strona 20 z 20
Wróć do „Fenyloetyloaminy”
Na czacie siedzi 797 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości