3-MeOMC; 3-MOMC; izometedron

Dział poświęcony pozostałym substancjom, które nie znalazły miejsca w powyższych kategoriach – dział służyć ma łatwości nawigacji.

Moderator: Stymulanty

• 396 / 28 / 0

Sygnał nadany do V-ów :)
  • 268 / 8 / 0

3-MeOMC nie zostało zbanowane na pewno. Ale nigdzie tego nie widzę bo większość vendorów się pochowała, a nawet przed 1 lipca izo był dostępny tylko u kilku, chyba 2.

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

Warszawski dziennikarz trafił do aresztu. Powód: narkotyki

Marcin D., dziennikarz związany z kilkoma redakcjami, były rzecznik partii Wolność Janusza Korwin- Mikke, został w piątek zatrzymany w Warszawie przez funkcjonariuszy policyjnego Zespołu Poszukiwań Celowych – ustalił tygodnik „Do Rzeczy”.
  • 1841 / 175 / 0

U więcej niż 2 ;). Mało ludzi to brało bo on był słabszy od trójki i droższy, więc się nie opylało. Teraz to coś najprawdopodobniej przejmie schedę czyememce.
Użytkownik zbanowany
  • 829 / 31 / 0

przeciez to gowno ledwo co dziala
  • 1774 / 137 / 0

Dużo trzeba tego zajebać żeby coś poczuć?
  • 268 / 8 / 0

@Pure GBL Działa, działa tylko zależy od sortu (albo fantazji vendora, co Ci sprzeda zamiast izometedronu ;) ) Dobre 3-MeOMC działaniem przypomina słabą fete. Chujowe sorty podobno wręcz usypiają.

@Dersu Uzala
izometedron jest dosyć lajtowy więc trzeba tak ze dwa razy więcej sniffem niż np 3mmc, 4 mmc albo fety. Oralnie nie próbowałem.
  • 595 / 62 / 0

potwierdzam, co sort to loteria... jeden potrafi wystrzelić niemalże jak dobra 3jka, inny działa jak piwo lub w ogóle... albo - organizm w zalezności od "nastroju" sobie uaktywnia ta substancję jak chce - tak na prawdę nie do końca wiemy co to jest i jaki ma wpływ na nasz organizm - podchodziłbym do tej substancji ostrożnie

poważniej zainteresował bym sie nowością 4-MMeOC - widzę tu duży potencjał do badań
  • 1841 / 175 / 0

Myślałem że to kwestia mojego popierdolonego organizmu (np. etizolam mnie schizuję), na ale skoro potwierdzasz, to wychodzi na to, że - "organizm w zalezności uaktywnia ta substancję jak chce". Szkoda bo za pierwszym razem działało identycznie jak trójka. :<

scr

Użytkownik nieaktywny
  • 1989 / 93 / 0

Ja miałem jeden sort. Pierwsza dawka zadziałała konkretnie przez nie pamiętam - godzinę może nawet. Dorzutki - nieogar z chujowym speedem przez 20 minut i koniec. Zapodałem po przerwie i to samo - 20 minut średniej fazy i koniec.
  • 59 / 1 / 0

dziwne ja miałem sorcik od pojedynczego
5g poszło w nockę
ale działało bardzo podobnie do 3mmc tylko dawki były zdecydowanie większe
generalnie tu większość jest przećpana chyba :D
Wróć do „Katynon, metedron i inne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata