Medazepam - Watek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

no1

Użytkownik nieaktywny
  • 729 / 3 / 0

slabe sa ale do mixow sa dobre

• 438 / 8 / 0

ksionc pisze:
właśnie patrze na tabele na http://www.benzo.org.uk/ i rzeczywiście wg tabeli tam zamieszczonej 10mg medazepamu odpowiada 10mg diazepamu.
Nawet na to nie licz. Ja miałem z tym do czynienia w wieku 15 lat, na benzo nie miałem żadnej tolerancji i dawki rzędu 80mg w ogóle mnie nie robiły. Na twoim miejscu jakbym już miał tego używać (najlepiej w jakimś miskie) to zjadłbym całość. Nie wiem na jakiej zasadzie robią te przeliczniki, ale każdy kto miał kontakt z obydwoma substancjami potwierdzi, że 10mg medazepamu nie jest równe 10mg diazepamu.

Narkotyki w paczkomacie

...czyli kilka słów o przemycie z wykorzystaniem poczty.

Badania mózgu ujawniają w jaki sposób następuje powrót do kokainy

Naukowcy z Uniwersytetu Medycznego w Południowej Karolinie odkryli, że specyficzne neurony w jądrze półleżącym napędzają poszukiwanie narkotyku podczas uwalniania się od nałogu.

no1

Użytkownik nieaktywny
  • 729 / 3 / 0

inne dzialnie rolka mocniej wyjebie na orbite a meda bardziej rozluzni szkieletowke
Użytkownik nieaktywny
  • 19 / 2 / 0

Wpadło mi w łapy dwie fiolki tego medazepamu (Rudotel) ogólnie to lubi fiolki nie wiem czemu he. W jednej było całe dwadzieścia a w drugiej 19 tabletek, pomyślałem że zjem cztery i zobacz co będzie. Taki mały trip-raport.
Godzina 16:20
Połknięte i popite, żołądek po małej pizzy, 600 mg kody z rana i makiwary ale chyba z chujowego maku bo coś słabo.
Godzina 17:00
Czuje się jak gdyby bardziej wyluzowany ale to bardzo subtelne odczucie i zrobiłem się jakby mniej senny bo przed chwilą morzył mnie sen. Zobaczymy z chwile...
Godzina 17:20
Faktycznie luzuje i jest to słabe benzo ale fajne i łagodne więc w zapasie mam jeszcze nasen (Zolpidem) i właśnie zjadłem 10mg i idę po Okocim Mocny może nie urwie mi się film hehe a gdyby to dam znać. PZDR.
Ostatnio zmieniony 07 lipca 2009 przez GÓRAL, łącznie zmieniany 3 razy.
Użytkownik nieaktywny
  • 19 / 2 / 0

Huja co za benzo ten Medazepam!!!, zjadłem z rana cały słoiczek 20tab i huja jak po jednym klonie albo nawet nie to. Jebać je nie opłaca się ich kołować.Całe szczęście mam jeszcze klony.

• 142 / / 0

sam jesteś zawód, ja donośnie kończę przyjmować pierwszą tabletkę i czuję coś, jeszcze dwie i ufff...
edit: jest spoko
Ostatnio zmieniony 11 listopada 2009 przez Dekadentyzm, łącznie zmieniany 1 raz.
Użytkownik nieaktywny
  • 325 / / 0

Ja byłem miło zaskoczony, bo pomimo tego, że mam tolerkę na alpra, to 60 mg było dobrym dodatkiem do mj. No i ta zajebista szklana fiolka, która teraz służy mi za przybornik do niektórych dragów. :)
  • 93 / 1 / 0

Jak miewa się sprawa z przeterminowanym medazepamem (Rudotel). Termin minął w 2005 roku. Spróbować/nie spróbować, warto czy nie warto ?
  • 1744 / 7 / 0

Jak nie masz problemów z wątrobą to warto ;]
  • 93 / 1 / 0

Tak oczywiście wczoraj spróbowałem %-D. Był to mój pierwszy kontakt z benzo więc nie wiem jak to ocenić. Zadziałały lajtowo, acz bardzo miło (20mg) ;)
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 89 uczestników Wejdź na czata