chodziło mi o to, że mamy
3-MMC - 4-MMC (oba jedne z lepszych)
3-MEC - 4-MEC (4-MEC przy duzych ilosciach potrafil robic jak mef, 3-mec z opinii nie dziala praktycznie nic)
Ktos napisał wcześniej, że sort piekielny działa trochę, ale na serotoninę. Co akurat u nich siedzi, to można zgadywać, ale na pewno nie 3mec xD
Było to jakies 2 miechy temu. Jak najbardziej mi sie podobało.
A Wam jak się podoba?
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
Poza gorzkim posmakiem i biegunka żadnych efektów.
sklepy
Emsi
Działanie: Od razu po podaniu zaczyna się robić przyjemnie ciepło, serce przyspiesza i parę sekund po podania wchodzi ostry oczopląs, percepcyjne dźwięki i muzyka zaczynają brzmieć zupełnie inaczej, wszystko się intensyfikuje. Przyjemny i mocny oczopląs i zmiana w ośrodku równowagi sugeruje natychmiast się położyć bo będzie mocno.
Po 30 sekundach załącza się typowo serotoninowe działanie euforyczne bardzo podobne do 4-BMC i metylonu. Mimowolnie człowiek się zaczyna przeciągać i wić po łóżku, czuć przyjemność z każdego ruszonego mięśnia. Libido również na plus.
Czas działania - 30 minut główne efekty, po czym zaczyna dosyć szybko taperować w dół. Nie pobudza fizycznie tak bardzo co jest niewątpliwie plusem i można się delektować z działania serotoninowego.
Z legalnych ketonów profilem działania IMO przebija wszystkie 3-CMC i 4-CMC podane tą drogą administracji :-) .
Moze zle zapodalem, bo wszystko sniffem poszlo
Czulem straszne palenie w gardle. Popijalem woda , sokiem , cola nic nie pomagalo : D
O dziwo z zaśnięciem nie miałem żadnego problemu, a to przecież keton, wypiłem jedno piwko i zasnąłem jak dziecko.
Następnego dnia nie moglem się powstrzymać i zjadłem resztę i działanie takie samo jak wcześniej gdzieś, ale osłabione o połowę. Nie jest to typowy mefedronowo-podobny keton jak 3/4-CMC do sniffowania co pół godziny, raczej coś w stylu chillowego metylonu jak już wyżej kolega napisał. Działa krótko, duża chęć na dorzutki, ale patrząc na oferty vendorów jest dosyć tani. Jak ktoś poszukuje serotoninowej fazy to jak najbardziej polecam.
Wszystko na wielki plus, fajnie bo w tej fazie euforia trwa cały czas, a nie tak jak w przypadku innych euforyków (wchodzi i schodzi i ponownie wchodzi itp).
Tak mnie wymęczył ten 'peak' że chyba już nie proszę się o dorzutkę, a trwało to dobre 2h.
Wiadomo do klasyków nie podleci, ale jest blisko, przypomniało mi się stare 5-MAPB, ten zez, gorączka, upocony jak świnia, błoga muzyka, oczy 5zł, szczękościsk...
Snifował nie snifowałem - z opisów postawiłem na p.o. i do był idealny strzał.
w końcu skończyłem pisać tego posta, miazga ~
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/3/356700ec-daeb-44e1-851c-3199ef59633d/353676901_854548852793800_8327934429186065226_n.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250607%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250607T112702Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=71095f5f5275ff47900266ee80875d4411a13927111d75f9f8de4900379c4095)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jurekpatryk.jpg)
Ćpali po 96 godzin, żeby cokolwiek poczuć. Fragment mocnego reportażu Patryka Jurka
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mmnaswiecie.png)
Mówili: "Narkotyków to ja nie chcę". Dopóki ból stawał się nie do zniesienia
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marsz-wyzwolenia-konopi-w-warszawie-28-05-2022-r-.jpg)
Zróbmy przykrość „gangom ze Wschodu” i zalegalizujmy marihuanę (na dobry początek)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/kierowcyhiszpanscy.jpg)
Hiszpania: obowiązkowe testy na alkohol i narkotyki dla kierowców zawodowych?
Hiszpańska scena polityczna podzieliła się wokół nowej propozycji Partii Ludowej (Partido Popular), która chce wprowadzenia obowiązkowych corocznych testów na obecność alkoholu i narkotyków dla kierowców zawodowych. Projekt ustawy zmieniający hiszpańskie prawo o ruchu drogowym, zgłoszony kilka tygodni temu, trafił już pod obrady Kongresu Deputowanych, wywołując ostry spór między rządem a opozycją.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/met_police_nityzyna.png)
Londyn: Ostrzeżenie przed supermocnym narkotykiem. Może być 500 razy silniejszy niż heroina
Londyńskie kluby nocne ostrzegają swoich bywalców przed niebezpiecznymi niebieskimi i zielonymi tabletkami sprzedawanymi jako ecstasy po tym, jak dwie osoby zmarły w zeszłym miesiącu po zażyciu tej substancji. Groźny syntetyczny opioid jest niezwykle silny i może być śmiertelny.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/latajacy-holender-1.jpg)
1 na 50 przewoźników był karany za narkotyki – nietypowe badanie z Holandii
Holenderski urząd statystyczny CBS (Centraal Bureau voor de Statistiek) opublikował wyniki nietypowego badania, mogącego wskazywać na powiązania między branża narkotykową a innymi, legalnymi sektorami gospodarki. Skupiono się przy tym na właścicielach firm oraz prezesach, a na szczycie rankingu pojawili się między innymi przewoźnicy.