MDPPP

Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 157 / 1 / 0

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
1-(1,3-benzodioksol-5-ylo)-2-pirolidynylopropanon
Strona na angielskiej Wikipedii

Według sprzedawcy dawkowanie MDPPP oscyluje pomiędzy 20, a 50mg. Tak jeśli chodzi o zamienniki MDPV. Ktoś to testował, bo ja się skusze dopiero po 10tym na testy ;p.

dodano wiki i strukturę - surveilled

scr

Użytkownik nieaktywny
  • 1989 / 95 / 0

dlaczego napisaliście, że MDPPP to MDPVC? zapytałem się vendora i mam trochę inne informacje odnośnie składu MDPVC.

Co wiemy (i czego nie wiemy) o "paraliżu drewnolubnych"?

W ostatnich latach odnotowano, że niektóre gatunki grzybów psylocybinowych występujące na całym świecie mogą dawać dziwny i przerażający efekt uboczny zwany „paraliżem drewnolubnych” [wood-lovers paralysis, WLP]. Jest to krótkotrwały okres osłabienia lub sztywności mięśni, tudzież utraty pełni funkcji motorycznych, pojawiający się kilka godzin po przyjęciu dawki grzybów.

Ten mężczyzna został alkoholikiem podczas domowej izolacji. Dlaczego?

Przed izolacją Chris McLone nie mógł się doczekać udanego roku. Pod koniec czterdziestki czuł się dobrze i zdrowo, cieszył się życiem i udaną karierą jako kierownik sprzedaży. Dlaczego popadł w alkoholizm?

PcP

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 2814 / 9 / 0

Możesz przedstawić w takim przypadku dane na temat składu MDPVC? W takim przypadku ten na ten chwile "błąd" zostanie poprawiony
Użytkownik zbanowany
  • 2399 / 64 / 0

MDPVC to wytwór przećpanego mózgu sprzedawcy... :nuts:

PcP

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 2814 / 9 / 0

Usunięto informacje na temat MDPVC.
Użytkownik zbanowany
  • 2399 / 64 / 0

Wpadło mi w łapska troche tego , zarzuciłem dzisiaj około 30mg (sniff) coś tam poklepało ale tak samo jak pMPPP , a-PvP (duza dawka) szału nima . Jebie grzybami %-D , spływ niezbyt przyjemny i troche po nosie jedzie...
Ile czasu to działało to nie wiem ,bo przysneło mi sie na troche :blush: , stymulacja delikatna , poprawa samopoczucia widoczna ale też bez rewelacji , aaa i jeszcze kurewnie zimno mi po tym było :-/
Resztę stestuje za jakiś czas , jak mi tolerka opadnie... ^_^

scr

Użytkownik nieaktywny
  • 1989 / 95 / 0

a jak wygląda? proszek? kryształ? jednolita całość?
Użytkownik zbanowany
  • 2399 / 64 / 0

Lekko beżowy I pudrowaty proch z grudkami , później wrzuce zdjęcie. :-D
  • 19 / / 0

Dość dawno dostałem gratis 0,5g tego czegoś i jest zdecydowanie mocniejsze od MPPP w moim odczuciu, mniej więcej tak na poziomie a-ppp no może trochę lepiej choć już nie pamiętam za bardzo %-D

scr

Użytkownik nieaktywny
  • 1989 / 95 / 0

Modyfikowany Bigos pisze:
Lekko beżowy I pudrowaty proch z grudkami , później wrzuce zdjęcie. :-D
o, to chyba wszystkie substancje z tej grupy tak wyglądają ;) - proszek z grudkami.

a jak rozpuszczalność w wodzie?
Wróć do „Alfa-pirolidynoketony”
Na czacie siedzi 1438 uczestników Wejdź na czata