MDPPP

Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

scr

Użytkownik nieaktywny
  • 1989 / 93 / 0

toshiro mifune pisze:
panowie za bardzo kombinujecie, po prostu gówno jakich mało i nie warto tego brać, nie kupować nie brać wypierdalać do sracza. tyle. toksyczne gówno które nie kopie tylko powoduje same efekty uboczne... 250-500??? przejebane dawki...
może przejebane, ale jest pierdolnięcie. niestety. tak, spróbowalem dawki 550mg naraz. przerobilem 1g w ciągu kilku godzin. tak, to bylo pojebane. nie wiem jak byłem blisko LD. nie mierzyłem sobie pulsu i ciśnienia, bo chyba by zabrakło skali. nie wiem po co to zrobiłem, bo teraz wydaje mi się to bez sensu zupełnie. powiem o tym gównie jedno, zresztą akurat znajomy mi mówił to samo co ja sam zauważyłem - mimo, że działa chujowo, to uzależnia nieźle. w sensie jest efekt, że mimo iż wiesz, że będziesz się czuć do dupy przez kilka godzin, to strasznie Cię kusi, żeby zapodać, bo coś w tym jest fajnego, zwłaszcza na samym początku kiedy jeszcze nie czujesz się źle. ;)

trzymajcie się z dala. a jak już się w coś musicie wjebać, to lepiej w coś ciekawszego ;)
Użytkownik nieaktywny
  • 406 / 1 / 0

To działa na serotoninę czy dopaminę bardziej?

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Rosyjski podwodniak zwolniony za narkotyki

Rosyjskiego oficera-podwodnika zwolniona za używanie narkotyków podczas bojowego rejsu.

scr

Użytkownik nieaktywny
  • 1989 / 93 / 0

doppelganger pisze:
To działa na serotoninę czy dopaminę bardziej?
wg mnie głównie dopamina (przy dużej dawce głosy w głowie, nudności), jeśli serotonina to w małym stopniu, acz nie wyczułem takiego działania. nie wiem też jak NA.
Użytkownik nieaktywny
  • 406 / 1 / 0

Bo tak sobie myślę, czy to nie potencjału do miksów czasem...
  • 984 / 2 / 0

doppel, pogódź się z faktem, że to gówno to miksować należy z wodą z dolnopłuku, sam wyjebałem z 5-8g do sracza, i każdy co brał, mówił że z początku fajnie, a potem ciśnienie i co raz gorzej. Jak ogarniasz dozowanie na tyle, żeby to kurestwo dorzucić na start miksa 100-200mg (czy szalony scr 500mg na raz) to może i ma potencjał do miksów.

Słuchaj, Drogi Doppelganger'ze, masz szansę być pionierem miksów z tym RC'kiem, masz szanse być (jak kiedyś komuś powiedziałem) partyzantem ze spalonego lasu, oby to nie były Twoje szare komórki, ten spalony las...

p.s.
DO SRACZA, TO (mdppp) TRUCIZNA !!! W żadnym innym wątku nie wyrażałem się tak źle o substancji.
Ostatnio zmieniony 19 czerwca 2012 przez toshiro mifune, łącznie zmieniany 1 raz.

scr

Użytkownik nieaktywny
  • 1989 / 93 / 0

dobra dobra. 500mg naraz to byłem jednego dnia w "ciagu" i nie zdawałem sobie sprawy z tego co robię ;P
tak na serio to dokładnie tak jest i mój znajomy to samo mówił co Ty, toshiro mifune - do miksów, zapodać na początku np. na koniec bifora, nawet niewiele rzędu 50-100 i już nie brać ze sobą, żeby nie zapodać później.
bo miksuje się wtedy całkiem fajnie, byle tylko nie wdepnąć w dorzucanie.
Użytkownik nieaktywny
  • 406 / 1 / 0

Przespałem się z tym i ni chuja. Dotarło do mnie, że to naprawdę nie ma sensu. Takie wpierdalanie dla samego wpierdalania.
  • 1774 / 139 / 0

Vapo jakichś 80mg porobi dobrze? Ma to dużo wspólnego z a-pvp?
Użytkownik nieaktywny
  • 574 / 27 / 0

Wow, mocna rzecz! Sniffem ilości i działanie zbliżone do A-PVP, ale waporyzacja dopiero daje kopa, wystarczy naprawdę niewiele, 5-20mg. A wapuje się bardzo przyjemnie, prawie smaczny jest wapor i delikatny.
  • 1662 / 176 / 0

Ile trzyma?
Wróć do „Alfa-pirolidynoketony”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata