MDPHP

Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 687 / 42 / 0

15 kwietnia 2017StrangeloveDr pisze:
To ja się popsułem, bo opierdoliłem w chuj HEXa i jeszcze dzień po 25-30 mg MDPHP i chuj. Nie mam nic z kardio! Widocznie wyleczyłem nerwicę (benzo w zapasie zawsze uspokaja, nawet jak go się nie użyje ;p).
Ehehe, człowiek po jakimś czasie dowiaduje się, jakie głupoty wypisywał kiedyś.
Dostałem od pechowych 3 g tego cuda, zamiast NEPa (perturbacje przy zamówieniu). O ile HEX nadal nie powoduje specjalnie kardioschiz, to po MD-PHP teraz masakra. Albo kwestia sortu, albo nie wiem czego - 15 mg (sniff) już wywołało natrętne nawalanie serca, może p.o. jest lepiej - nie wiem. Do tego doszła ta podwyższona temperatura, o której ktoś pisał. Myślałem, że dostałem ZS, no ale gdzie tutaj serotonina w tym związku ...

Za mocne jednak, albo dawki złe. Ale działanie nie dla mnie.
  • 426 / 11 / 0

A pisałem, że był okres, że mąkę pod nazwą MDPHP sprzedawali? :D
A ludzie po 100-200 mg wciągali nosem i ledwo czuli. :)

Przecież to niemal brat bliźniak MDPV, więc jak ma nie działać przy 15 mg.

Dla hardkorów: najlepiej działa palone. (Jak stara pefałka oczywiście).
Kardio znacznie mniejsze, ale powoduje specyficzne płytkie, szczytowe oddychanie.

W każdym razie gratuluje Strange! Znalazłeś legitny sort.
Normalnie bym zapytał gdzie i zamówił, ale zawsze jak zamawiałem MD** to kilka dni później i tak 95% wora leciało do kibla. Ciężko to kontrolować. Substancje dla ludzi z bardzo silną wolą.
I na pewno ja też pisałem o wzroście temperatury - też stary i bardzo wyraźny efekt pefałki.

Największa siła serii MD*** (oczywiście legitnego sortu) to zastosowanie jako stim funkcjonalny. Kiedyś na mikrosniffach pefałki po 2-3 mg 2x dziennie (nie codziennie oczywiście) w ciągu 2 miesięcy zrobiłem w firmie awans, którzy inni robią w 2-3 lata. Ale też strasznie ryją banię te dragi. Zresztą historii o tym jak pefałka zniszczyła ludziom życie jest w necie masa.
Dobrze, że to PHP ma szybciej wchodzące i większe kardio-sajdy, bo byśmy mieli powtórkę naspidowanych osiedlowych dresików jak za czasów pefałki.

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

NIK krytycznie o działaniach samorządów. Prowadzą kiepską profilaktykę uzależnień

Najwyższa Izba Kontroli krytycznie ocenia działania władz samorządowych w walce z uzależnieniem od alkoholu czy narkotyków. Zamiast programów o sprawdzonej skuteczności, finansowane są głównie pogadanki, konkursy, wycieczki czy festyny.
  • 138 / 7 / 0

Gdzie moge jeszcze dostac ten odczynnik bo jeszcze nie ogarnialem darkmarketow i boke die ze cos spieprze. Moglby mi ktos pomoc
Użytkownik nieaktywny
  • 1364 / 163 / 0

Pisz na priva do mnie to ci napisze.

[mention]wsrh15[/mention], napisałem ci na priva gdzie jest jeszcze MDPHP..
  • 3 / / 0

Pojawiło się coś o nazwie mdphp2201. Nazwa sortu czy coś innego?
  • 324 / 12 / 0

Mdphp w kolorze ceglastym? Legit czy syf do mycia rur?
  • 671 / 39 / 0

Ten brązowy to freebase i najlepsze roa do tego to vapo bo ciężko rozpuszcza się w wodzie. Na mnie działał zajebiście lepiej niż w krysztale. Sniff też tak średnio przy tym sorcie. Jaraj to w żarówie ziom!
  • 59 / 1 / 0

27 grudnia 2018Sinner_ pisze:
Ten brązowy to freebase i najlepsze roa do tego to vapo bo ciężko rozpuszcza się w wodzie. Na mnie działał zajebiście lepiej niż w krysztale. Sniff też tak średnio przy tym sorcie. Jaraj to w żarówie ziom!
Mam sort i vapo to porażka gryzący dym nie da sie bu ha złapać moze byc kwestia tego ze wyruszyłem ? Bez powietrza znowu sie kleji
  • 324 / 12 / 0

Dzięki za cenną odpowiedz. Badania per nos zakończyły się fiaskiem. 0 działania. Oprócz bolesnego nosa i posmaku guffna. Oral bedzie identico??
Wapo to raczej nie dla mnie. Czy MDPHP freebase da rade przerobić na sól czy to niemozliwe w warunkach nie laboratorjnych?
  • 671 / 39 / 0

Raczej oral za wiele nie zmieni. Freebase to w zasadzie tylko do vapo. Jak ja sobie przypominam to u mnie ładnie się topilo, nie tak jak alfa pihp, nie dawało tyle dymu i w smaku też gorsze, ale w działaniu mocniejsze i mniejsze parcie na dopalanie. 3g meczylismy chyba z tydzień z czego 1/4 poszła do kibla xd Jak to przerobić na sól to Ci nie pomogę.
Wróć do „Alfa-pirolidynoketony”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata