Mdma na skręta ?

Wielocykliczne pochodne amfetaminy, m.in. MDMA, metylon i 6-APB.
Więcej informacji: Empatogeny w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Psychodeliki, Stymulanty

• 1744 / 416 / 0

Ciąg opio a MDMA. Powiedzmy że ktoś jest na ciągu opio oksykodon morfa. Przestaje brać po 28h zaczyna się już powoli skręt i wtedy delikwent przyjmuje prawdziwe MDMA. Pytanie za 100 Punktów ?? Opiatu swojemu mózgu nie dostarczylismy ale dalismy inny narkotyk który teoretycznie powinien nam zrobić dobrze ... Hmm ktoś rozważał lub może doświadczał takiego zjawiska Aha i to nie ma być metoda na leczenie skręta . ja Po prostu chce poczuć dobrze działąjące XTC :D Bo nigdy nie miałem okazji a nagle się pojawiła ;D A stosować tego z opiatami nie chce bo pewnie wgl nie poczuję albo gorzej.

--------------------

Chcę dodać że te opiaty to u mnie P.O i nigdy jakiegoś" Orgazmu w mózgu" nie czułem jak kiektorzy opisują stany po dobrych opiatach - może takowe występuję ale dopiero po zwiększeniu dawki i przejściu na I.V u mnie jest to 120 oxy p.o i 300 maji tez p.o i generalnie najlepsze ugrzania jakich kiedykolwiek uświadczyłem to te jedne z pierwszych przezyte wraz z kodą oraz kilka pierwszych razy kiedy wdrożyłem do menu oksykodon. Poza tymi odstępstawmi opiaty nie dają mi żadnego efektu Wow i są jedynie fajną podkładką do połączenia z THC i browarkami żeby móc zrobić sobie dłuugą i fajną sesję z serialami, jakimis dobrymi filmami albo zagrać w jakąs grę ( ale tutaj jest wyjątek nie może to być gra gdzie trza myślec za dużo i dawac od siebie xD ) np.

Scalono. taurinnn
  • 182 / 31 / 0

Hmmmm.... Opiaty , zależy które, również powodują uwolnienie serotoniny. Na skręcie chemia mózgu wariuje więc i jest spory ubytek serotoninki , dopaminy etc... obawiam się, że to może zadziałać albo słabo albo wręcz pogorszyć ten stan ale to tylko rozważania teoretyczne moje

O pułapkach, w które wpadają naukowcy badający psychodeliki

Matthew W. Johnson, profesor psychiatrii i nauk behawioralnych z Johns Hopkins University School of Medicine, ostrzegł przed trzema pułapkami, w jakie wpadają badacze psychodelików. Są to: pułapka błędu pomieszania pojęciowego; pułapka wprowadzania przez badaczy do ich praktyki własnych przekonań religijnych; oraz pułapka ‘psychodelicznej wyjątkowości’. Poniżej przedstawione są zalecenia Johnsona, których przestrzeganie pozwoli na ominięcie tych pułapek. Prócz zaleceń przedstawione zostają krótkie opisy sytuacji, do których się aplikują.

Emma Coronel Aispuro, żona El Chapo i narkocelebrytka, okazała się odważną, niebezpieczną kobietą

Jeszcze nie tak dawno wydawało się, że znana głównie jako narko–celebrytka i "żona swojego męża" Emma Coronel Aispuro uniknie odpowiedzialności i pozostanie sławną Divą z Sinaloa. Jednak w lutym tego roku była królowa piękności została aresztowana na Międzynarodowym Lotnisku Dulles w Waszyngtonie. Oskarżono ją o spiskowanie w celu dystrybucji co najmniej 5 kg kokainy, co najmniej 1 kg heroiny, co najmniej 500 g metamfetaminy i co najmniej 1000 kg konopi.
  • 463 / 47 / 0

Popieram up^. Nawet jeśli zadziałało by nawet w miarę "miło", to wyobraź sobie trochę kiślu bo tak wygląda mózg na skręcie, i wtedy dodać do tego zjazd z powodu jeszcze bardziej ujebanej serotoniny (która się odbudowuje jakieś 2 tygodnie). Chyba bałbym się spróbować

Plus kluczowa kwestia którą pominąłeś to ile trwa ten ciąg stary XD
  • 1744 / 416 / 0

@Elkov21 6 lat z przerwami kilkudniowymi

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim - taurinnn
Wróć do „Empatogeny wielocykliczne”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata