Wielocykliczne pochodne amfetaminy, m.in. MDMA, metylon i 6-APB.
Więcej informacji: Empatogeny w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 1862 / 437 / 0
Awatar użytkownika

Mdma na skręta ?
Post
Ciąg opio a MDMA. Powiedzmy że ktoś jest na ciągu opio oksykodon morfa. Przestaje brać po 28h zaczyna się już powoli skręt i wtedy delikwent przyjmuje prawdziwe MDMA. Pytanie za 100 Punktów ?? Opiatu swojemu mózgu nie dostarczylismy ale dalismy inny narkotyk który teoretycznie powinien nam zrobić dobrze ... Hmm ktoś rozważał lub może doświadczał takiego zjawiska Aha i to nie ma być metoda na leczenie skręta . ja Po prostu chce poczuć dobrze działąjące XTC :D Bo nigdy nie miałem okazji a nagle się pojawiła ;D A stosować tego z opiatami nie chce bo pewnie wgl nie poczuję albo gorzej.

--------------------

Chcę dodać że te opiaty to u mnie P.O i nigdy jakiegoś" Orgazmu w mózgu" nie czułem jak kiektorzy opisują stany po dobrych opiatach - może takowe występuję ale dopiero po zwiększeniu dawki i przejściu na I.V u mnie jest to 120 oxy p.o i 300 maji tez p.o i generalnie najlepsze ugrzania jakich kiedykolwiek uświadczyłem to te jedne z pierwszych przezyte wraz z kodą oraz kilka pierwszych razy kiedy wdrożyłem do menu oksykodon. Poza tymi odstępstawmi opiaty nie dają mi żadnego efektu Wow i są jedynie fajną podkładką do połączenia z THC i browarkami żeby móc zrobić sobie dłuugą i fajną sesję z serialami, jakimis dobrymi filmami albo zagrać w jakąs grę ( ale tutaj jest wyjątek nie może to być gra gdzie trza myślec za dużo i dawac od siebie xD ) np.

Scalono. taurinnn
  • 182 / 31 / 0
Awatar użytkownika

Re: Mdma na skręta ?
Post
Hmmmm.... Opiaty , zależy które, również powodują uwolnienie serotoniny. Na skręcie chemia mózgu wariuje więc i jest spory ubytek serotoninki , dopaminy etc... obawiam się, że to może zadziałać albo słabo albo wręcz pogorszyć ten stan ale to tylko rozważania teoretyczne moje
  • 486 / 50 / 0
Awatar użytkownika

Re: Mdma na skręta ?
Post
Popieram up^. Nawet jeśli zadziałało by nawet w miarę "miło", to wyobraź sobie trochę kiślu bo tak wygląda mózg na skręcie, i wtedy dodać do tego zjazd z powodu jeszcze bardziej ujebanej serotoniny (która się odbudowuje jakieś 2 tygodnie). Chyba bałbym się spróbować

Plus kluczowa kwestia którą pominąłeś to ile trwa ten ciąg stary XD
  • 1862 / 437 / 0
Awatar użytkownika

Re: Mdma na skręta ?
Post
@Elkov21 6 lat z przerwami kilkudniowymi

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim - taurinnn
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.