bk-MDMA; Metylon

Moderator: Stymulanty

• 3129 / 10 / 0

Licytował się nie będę, ale zapewniam Cię, że kosztowałem MDMA z najczystszych dostępnych sortów. Po prostu na mnie M1 działał ciekawiej. Bardziej stymulująco i dopaminowo. MDMA to u mnie głównie serotoninowy leń i euforyczne spazmy. A mnie ogólnie euforia jakoś mocno nie kręci.
  • 4843 / 235 / 0

też stawiam M1 ponad MDMA, poza tym metylon genialny jest do seksu, czego raczej nie da się powiedzieć o XTC.

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

Przerzucał narkotyki do więzienia. Wpadł dzięki czujności strażników więziennych

26-latek ukrywał w swoim mieszkaniu prawie 100 gramów narkotyków. Wpadł dzięki czujności brzeskich strażników więziennych, którzy zauważyli jak przerzuca podejrzany pakunek przez mury zakładu karnego.
  • 1052 / 4 / 0

W moim mniemaniu metylon także jest ciekawszy nizli MDMA.

• 346 / 3 / 0

Mi sie tez tak wydawało, metylon fajniejszy niz MDMA (jest jeszcze jedna substancja jak dla mnie fajniejsza ale to w innym wątku juz mnie zakrzyczeli, że chyba mnie pojebalo i że sie "nie umywa", do MDMA. :) (ach mit MDMA, wieeeeecznie żywy) ;)
  • 4843 / 235 / 0

MDMA było pierwszym świetnym specyfikiem o takim profilu (poprawcie mnie jeśli się mylę) więc wszystko następne jest skazane na porównania i ocenianie...

...a metallica skończyła się na kill'em all ;-)
  • 355 / 3 / 0

metylon jest zajebisty, ale wydaje mi się że MDMA jednak daje więcej eufori i empati(miłości), ale też bardziej zamula. No ale od czego są substancje dające spida.
  • 836 / 3 / 0

MDMA przede wszystkim dziala o wiele dluzej. Ot co...
  • 1184 / 3 / 0

Wie ktoś czy metylon jest legalny w Belgii, albo Czechach?
  • 827 / 2 / 0

Mi tam metylon MDMA nie przypomina, a bardziej mefedron, 3-4 dmmc. :-)
  • 142 / 1 / 0

Dostałem sampla M11-ktoś to próbował-jakie dozowanie i forma przyjęcia ? Mało o tym w necie zaledwie pare postów na blu..
Wróć do „Katynony wielocykliczne”
Na czacie siedzi 82 uczestników Wejdź na czata