MDMA - dawkowanie

Moderator: Stymulanty

• 543 / 31 / 0

29 grudnia 2017MooDY5_2 pisze:
nie moge nigdzie znalezc odpowiedzi na pytanie zadane na samym poczatku. Czy jesli mam pigule 270mg i podzielę ja na 3 to bd jak 90 jedna porcja? mega wazne
Na twoim miejscu bym nie brał bo moze ci zrobić tak, że będziesz sie pytać, czy imię i nazwisko to dwa słowa.
  • 736 / 21 / 1

wziąłem heinekena zielonego z przedziałką. połówkę już czułem dziś cała i mnie wypierdala z wrotek, kurwa jakie to mocne.
pytanie brzmi: czy to aby na pewno XTC?
zapach pixy jest podobny to jakiegoś ketona, charakterystyczny, słodki zapach podobny do 3mmc czy innego kryształu, czuje się wystrzelony, duże gały i wyczuwalna stymulacja wraz z euforią, piłem piwo i zapaliłem trochę trawy, pixe wrzuciłem po jedzeniu około 21. :-|

Europejski Raport Narkotykowy 2019 – najważniejsze wnioski

Europejskie Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii wypuściło coroczny raport na temat trendów narkotykowych w krajach Unii Europejskiej, Norwegii i Turcji. Oto najważniejsze wnioski.

Kolejne uderzenie w handlarzy „dopalaczami”

W ramach prowadzonej sprawy policjanci CBŚP zabezpieczyli łącznie około 120 kilogramów „dopalaczy” o szacunkowej wartości nawet 3 milionów złotych.
  • 58 / 4 / 0

21 lutego 2018cbsz pisze:
wziąłem heinekena zielonego z przedziałką. połówkę już czułem dziś cała i mnie wypierdala z wrotek, kurwa jakie to mocne.
pytanie brzmi: czy to aby na pewno XTC?
zapach pixy jest podobny to jakiegoś ketona, charakterystyczny, słodki zapach podobny do 3mmc czy innego kryształu, czuje się wystrzelony, duże gały i wyczuwalna stymulacja wraz z euforią, piłem piwo i zapaliłem trochę trawy, pixe wrzuciłem po jedzeniu około 21. :-|
tak to na pewno XTC, tylko przedawkowałes, tez je brałem i sa jedne z mocniejszych na rynku , zaczynaj od polowki
  • 1 / / 0

Jak można pisać, że "to na pewno to" skoro gość nigdzie nie pisze, że to przebadał w jakimś laboratorium lub odczynnikami (co akurat też nie daje odpowiedzialności)? Ludzie, trochę rozwagi. Pixy może klepać każdy w domu młotkiem. Albo głową. :wall:

STARY, nie wiemy co to było. I jak zjadłeś, to już też się nie dowiesz. Zdrowia życzę, a na przyszłość polecam wizytę na sin.org.pl.
  • 736 / 21 / 1

zasnąłem bez problemu, czuje się dobrze.
po całej było lepiej niż po połówce.
gdzieś mam odczynnik do MDMA, przetestuje chyba.
  • 4069 / 492 / 11

Jak dla mnie, starego wyjadacza - 600 mg to już całkiem dużo. Nie żebym nie ogarniał, czy coś. Po prostu nieprzyjemne efekty fizyczne, w tym bardzo silne oevy.
  • 7 / 1 / 0

• 7 / 1 / 0

Warto, jeśli masz ochotę na przytulanie i uprawianie miłości z drugą połówką. Strasznie empatyczna piguła, duża otwartość do ludzi i znika wstyd.
  • 338 / 10 / 0

150 mg + 130 mg po 3h i jest git (M w krysztale), długi czas leciałem w ten sposób. Od jakiegoś czasu do pierwszej dawki dorzucam jeszcze 30-40 mg fety i faza jest wyraźnie wzmocniona, potrzeba dorzutki nadchodzi dopiero po 5h od pierwszej dawki.
  • 18 / / 0

Da coś dorzutka rzędu 40-50 mg po +- 100-130 mg, po 2-3 godzinach? Waga 60 kg
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata