Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 2 z 2
  • 16 / / 0
Spokojna, logiczna argumentacja powinna rozwiązać problem, chociaż wiadomo wszystko zależy od drugiej strony, czasem się nie da wytłumaczyć
  • 1 / / 0
Ja jaram i się nie pruje
  • 106 / 8 / 0
Masz dobrą pracę to zleć mu napisanie przed procesowej ugody pozasądowej na kwotę 5.000 zł zadośćuczynienia 5.000 zł wpłaty na pomoc psychiczną dla nieletnich. Za co? Naruszenie dóbr osobistych, prezentowanie Cię jako osoby uzależnionej stanowi znamiona czynu zabronionego w kodeksie cywilny. Prezentowanie cię jako narkomana co jest sprzeczne ze stanem faktycznym (jak opisujesz). Fakt, że twoja dziewczyna mogła stworzyć sobie obraz ciebie jako osoby uzależnionej. Sprawdź któremu towarzystwu psyhcologicznemu ta kobieta podlega i pisz dodatkowo skargę. Dziewczynie przyznaj rację, że może trochę za dużo czasu poświęcasz temu hobby. Pogadaj z nią, że trudno określić czy ktoś jest od czegoś uzależniony. Przedstaw jej wizję typowego narkomana. Wyraź obawę, nie że PRAWFDOPODOBNIE JEST MANIPIULOWANA i z tego jedynego powodu chciałbyś udać się wspólnie. (Ona odejdzie od Ciebie jak Ty przestaniesz palić - o to tej piździe psycholog chodzi, nie znam się na tym zaburzeniu ale logicznie dedukując to przestaniesz palić postrzeganie Ciebie jako odbicia pewnych cech jej ojca zacznie zanikać a ona <dobra streszczam> zwiąże się z prawdziwym Ćpunem. Life is brutal. Zapoznaj się dokładnie z jednostkami chorobowymi jakie diagnozuje się u niej. NA SPOTKANIE przyjdź z dyktafonem i dziewczyną. Stwarzaj wrażenie osoby uprzejmej, zastanawiasz się czy nie mam możliwości udziału w terapii, bo widzisz ze dla twojej Laski ta psychoterpia to ciężkie przeżycie i nie chcesz żeby przechodziła przez to sama. Dyktafon włączony ew. kamera dyskretnie. Słuchasz uważnie i ewentualnie włączasz się do rozmowy aby pociągnąc tą babę za język i zebrać jak najwięcej bezpodstawnych stwierdzeń na Twój temat. Czasem są fajne psycholożki może zyskasz i dziewczynę i loda tygodniowo gratis w ramach wizyt w poradni zdrowia psychicznego. Masz powyżej streszczenie fragmentów podręcznika dla KGB. Technikki zaadaptowane do Twojej sytuacji. NAPISZ JAK BYŁO.
"Przyszłość zaczyna się dziś, nie jutro."
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 2 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.