MAL; Metyloalliloeskalina

Homocykliczne substancje psychoaktywne, oddziałujące agonistycznie na układ serotoninowy w mózgu.
Więcej informacji: Fenyloetyloaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 290 / 2 / 0

Bo to ciężka substancja zarówno mentalnie, jak i fizycznie. Naprawdę trzeba zadbać o s&s, a ludzie generalnie wolą lżejsze psychodeliki.

Osobiście testuję w tej chwili dawkę progową pod kątem bodyloadu, ale jak to dawka progowa - nic ciekawego nam nie powie, a na pełną próbę pewnie jeszcze długo poczekam. Tak czy tak, moje wrażenia z testu uczuleniowo-progowego: jest specyficzna lepkość dłoni, efektów wizualnych brak, mentalnie przyjemnie, dobrze się słucha muzyki, wazo nie stwierdziłem. W sumie możnaby MALa w takiej dawce używać jako lekkiego stymulanta (do ~10 mg), bo całkiem fajnie otrzeźwia, ale to trochę o profanację zakrawa. ;)
Użytkownik nieaktywny
  • 367 / 9 / 0

mala kupowałeś na gramy czy od wendora który podaje typ soli ?

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Międzynarodowa akcja służb. Poszukują barona, który „jest w tej samej lidze co El Chapo

Baron narkotykowy Tse Chi Lop jest obecnie jednym z najbardziej poszukiwanych przestępców na świecie. Operacji nadano kryptonim Kungur.
  • 290 / 2 / 0

Na gramy, 1 sobie wziąłem do zbadania, ale pewnie jeszcze poczeka ze względu na charakter. ;)
  • 309 / 16 / 0

Testował ostatnio ktokolwiek tę fenylkę? Mam gram od typa z lasu i w ten piątek lub sobotę będzie testowana. Jak z jakością? Z fenylek tylko 2C-P testowałem i empatogeny , po tej nie spodziewam się super fajerwerków, ale nie chcę by został niedosyt :) Tolerka prawie zerowa, dwa tygodnie temu DPT ok 80mg sniff, a dzień przed jeszcze pakę deksa wrzucę by coś tam w serotoninie pogrzebać. Raczej myślę o górnej granicy czyli 60 mg?
  • 1359 / 44 / 0

Czekam na relację, jakoś wkrótce sam bym chętnie zamówił razem z 3C-P (które podobno jest najlepsze jeśli chodzi o meskalino-podobne rzeczy).
  • 2719 / 325 / 0

Mam 50mg, czeka sobie.

Również czekam na relacje z np. 60mg solo.
  • 309 / 16 / 0

Hmm, jutro test 60 solo. Jadę w góry. Mam nadzieję, że 52 km marszu i MAL nie zniszczą mi pikawy. deksa dziś sobie odpuszczę, wraz z resztką palenia będzie chyba jutro świetnym dodatkiem na nocne zejście substancji. Coś postaram się naskrobać w wikend. Shulgin pisze, że do godziny już się ładuje na 2+, ktoś to potwierdzi? Nie chcę w samochodzie czuć się niekomfortowo (nie prowadzę!), więc muszę dobrać godzinę wrzucenia tego związku.
  • 2719 / 325 / 0

Nooo, to powodzenia i miłego tripu kolego, czekam na ten report od Ciebie.

Z ładowaniem nic nie wiem, ale może daj sobie (oblicz) trochę zapasu, w razie wiesz...

Różnie może zadziałać i różnie załadować, przy niemalże każdej substancji, przez wiele czynników - fizycznych/psychicznych/atmosferycznych.
  • 1428 / 66 / 0

vlkodlak pisze:
52 km marszu i MAL nie zniszczą
Zniszcza, odpusc ten marsz, albo ogranicz.
  • 2719 / 325 / 0

vlkodlak pisze:
Hmm, jutro test 60 solo. Jadę w góry.
I jak i jak ? Czekam na wiekszy opis.
Wróć do „Fenyloetyloaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata