MAL; Metyloalliloeskalina

Homocykliczne substancje psychoaktywne, oddziałujące agonistycznie na układ serotoninowy w mózgu.
Więcej informacji: Fenyloetyloaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 1877 / 15 / 0

No moim zdaniem sie mylisz :P
Co do proskaliny to mogę sie zgodzić , do 3C-P innych homologów juz nie , dla mnie 3C-P jest najbardziej zblizone meskalinie ze wszystkich takich rzeczy jakie probowalem , i stawiam go również wyżej niż MAL którego chcąc nie chcąc spróbówalem , niestety s&s kiepsko sie ułożył , a był to jedyny termin kiedy mogłem spróbować tej substancji , następny nadarzył by się za parę miesięcy i w sumie to moglem poczekać .Bo s&s totalnie nie nadawał się do tego co substancja miała do zaoferowania , czułem się tylko niekomfortowo i znużony choć wiem ze gdybym to w ładny słoneczny dzionek zarzucił , wziął rower i pojechał w plener było by całkowicie inaczej.Nie będe opisywac tutaj działania bo te wszystkie analogi / homologi meskaliny mają w sobie dużo podobienstw i Ci co próbowali wiedzą że ich specyfika jest bardzo podobna,. Sama substancję w moim rankingu umieściłbym gdzieś pomiędzy 3C-P a Eskaliną , moim zdaniem ma potencjał ale jak mówie w lepszym s&s. Może kiedyś powtórze zabawę z wyzsza dawką ale nie prędko .
Troszkę cięzsza fizycznie od innych analogów/homologów ale bez tragedii.Nie walcie tego w domu ani w klubach bo sie po prostu zanudzicie ;-)) No i brać za dnia jak wszystkie meskalo podobne substancje . Btw czas działania przy tej dawce zamknął się w okolicach 12 h
  • 344 / 4 / 0

"Przy tej dawce" tzn? :-D

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Naukowcy odkryli gen zwiększający ryzyko uzależnień

Niewielka mutacja genu COMT w połączeniu z negatywnymi doświadczeniami z okresu dzieciństwa może zwiększać prawdopodobieństwo uzależnienia od alkoholu i narkotyków – twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Oklahomy (USA).
  • 1877 / 15 / 0

Sie pominęło :)
Dawka 40 mg.
  • 344 / 4 / 0

To jeszcze chyba powinna mieć potencjał do rozwinięcia za pomocą dawkowania ;]

No i s'n's też rzecz jasna, więc myśle, że sam jeszcze poczekam troche testowaniem...
  • 413 / 6 / 0

opak pisze:
No moim zdaniem sie mylisz :P
Wydaje mi się, że po prostu na każdego to inaczej podziałało. Było mi źle i smutno, myślałem, że wydarzy się coś więcej po 3C-P, ale niestety. Mając kilka przygód z kwasiorem i grzybami, człowiek wymaga od rc czegoś więcej niż ruszającego się ręcznika w łazience. Może to wina moja, nie wiem, nie wnikam ;)
Dzisiaj zapodam te 40mg MAL, to opiszę, 12godzin działania, które tu opak sugeruje, wydaje się być nieprawdopodobne, no ale się zobaczy.
pozdros
  • 130 / / 0

trąpka zapodał i już więcej nie napisał niezbyt zachęcające :cheesy: próbował ktoś już to?
  • 2 / / 0

Trąpka ostatnio by na forum 15 wrz 2014, o 23:28

Więc po prostu zapomniał o temacie :D
  • 413 / 6 / 0

lipa071 pisze:
trąpka zapodał i już więcej nie napisał niezbyt zachęcające :cheesy: próbował ktoś już to?
Siema no jestem powiem Wam tak - nie wiem czy waga ciała ma znaczenie (w moim wypadku jest duża), ale wypite w wodzie nie podziałało nic... no może coś tam lekko było czuć no i nie zasnąłem do rana (choć próbowałem).
Niestety wybaczcie, ale słaby ze mnie tester
  • 116 / 3 / 0

Moim zdaniem zdecydowanie MAL ma bliżej do meskaliny, tylko żeby Ci do głowy nie przyszło tego wciągać. Nic bardziej mi nie przeorało śluzówki
  • 29 / / 0

Dlaczego tak mało o tym opinii? Być może będę miał dostęp niedługo, ale to jeszcze zależy jak będzie z s&s. W ogóle to się nadaje na pierwszy raz z fenyloetyloaminą?
Wróć do „Fenyloetyloaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata