Mak - Ekstrakcja Opium z suchych Makowin

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Posty: 35 Strona 4 z 4

 

Rejestracja: 2006
Użytkownik zbanowany
  • 477 / 2 / 0

dla zasady, obale tu ten mit, jakoby produkcja kompotu- odpalu była tania, wydajna i przyjemna. Do odpalu trzeba wiele składnikow, często drogich i kłopotliwych jak suche makowki (tzn słoma), bezet, no i konspiracyjna chata, dlatego najczęściej do tego jest kilka osób, z których każdy coś daje (załatwia) to co może. Gdzie robi się odpal, to wie cała dzielnica, np przez zapachy itp, więc i wizyty policji, rozprawy... Technologia odpalu nie jest zbyt wydajna, dlatego gdy do tego jest paru osób, to nieomal cała produkcja idzie na ich potrzeby (a tolerancję to oni mają jak cholera!). Cały odpal to cienka krystaliczna glazura na dnie garnuszka; gdyby z tej glazury zrobić kulkę, to była by to wielkość od ziarenka małego groszku, do może w rzadkich przypadkach dwie duże fasole. Przed podanie iv to się rozpuszcza w iluś tam cm wody, jak kto chce i jak kto musi... To wcale nie jest rarytas, ale jak ktoś już się zdecydował, to poświęca temu całe życie, bo gdzie w polsce ma się gwarancje, że zawsze kupi się jako taki towar? -Nigdzie! Gdyby ktoś dał gwarancje tym wszystkim cpunom, że zawsze będą mogli sobie kupić trochę dobrego towaru, to oni by wszyscy rzucili robienie odpalu i zaczęli chodzić do normalnej pracy, ale kto da taką gwarancje? Dlatego odpal nigdy nie był masowym narkotykiem, tylko dla małej grupy prawdziwych desperatów, co urodzili się cpunami i dla niego poświęcili swoje życie. Inni nawet jak wdepli w nałóg, to szybko kończyli tą przygodę, bo oni nie urodzili się z tą desperacką siłą, co każe nam to robić

 

Rejestracja: 2006
Użytkownik nieaktywny
  • 223 / 1 / 0

ale wracajac do tematu co można zrobić z tej słomy zeby było łatwe i działające. Nie chdzi mi o wyskrobanie z tej słomy 100% czysciutkiej morfinki.Chodzi mi o cokolwiek byleby coś ;)

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Cóż za próba przemytu! 333 kg kolumbijskiej kokainy w granitowych blokach

Próbę przemytu 333 kilogramów czystej kokainy o czarnorynkowej wartości 100 milionów euro wykryła w poniedziałek włoska Gwardia Finansowa w porcie La Spezia w Ligurii. Narkotyki znaleziono w kontenerze na statku, który przypłynął z Brazylii - podały media.

 

Rejestracja: 2007
Użytkownik nieaktywny
  • 486 / / 0

Zupa :-)

 

Rejestracja: 2006
Użytkownik nieaktywny
  • 223 / 1 / 0

hehe ugotowalem troche tego kurwa smakuje jakbym ugotował ołówki alebo jakies zgniłe drewno.. ale w działaniu całkiem miłe chociaz delikatne bo balem sie zeby nie przesadzic na poczatek
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0

W tym temacie dodam tylko taką uwagę że otrzymujemy suche opium z produkcji , a następnie używamy wody jako rozpuszczalnika końcowego do inekcji.
Posty: 35 Strona 4 z 4
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 619 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości