ODPOWIEDZ
Posty: 107 • Strona 11 z 11
  • 155 / 4 / 0
jesli ktos lubi lajtowe rzeczy i niema duzej tolerki to polecam... wyglad to wilgotne mokre igielki...na pierwszy raz poszedl snif na oko 130 mg.najpierw leciutki nieogar jak po 3mmc,po 5 minutach ustepuje i zostaje eufpria i empatia ale bardzo subtelna...gdy cos robimy mozna niezauwazac dzialania ale gdy usiadlem we fotelu i wlaczylem disko polo nagle ciepelko w bani,100 mysli na minute i fajnie muzyka sie wkrdca...stymulacja z tych co siedze we fotelu,wszystko jest zajebiste i muzyka fajnie wchodzi... czuc ja wyraznie ale jest subtelna.cos jak 1/10-1/15 mocy euforji po 3mmc i taki zajebisty stan trwa pol godziny...po tym czasie euforia mija i zostaje fizyczna stymulacja kofeinopodobna...dociaglem na oko 130-150 mg i ta euforia wrocila ale jak by oslabiona...po godzinie dociaglem nieco wiecej niz za drugim razem i co dziwne euforia powrocila duzo mocniejsza niz za pierwszym razem ale zeszla po dwudziestu minutach...zostala stymulacja kofeinowa...:)narazie poczekam jeszcze 30 minut i sprobuje zarzucic 200 w bombce... ogulnie substancja milutka i pluszowa w dzialaniu ale ma 3 minusy...krutko dziala,po peaku zostaje niepszyjemna stymulacja i dziala za bardzo obwodowo w stosunku do dzialania psychoaktywnego bo dwa razy poczulem parcie na serducho...nie jakos mocno ale jednak...no i te drzace lapy jak po kawie i uczucie goraca na twarzy... w dzialaniu mozna poruwnac do czegos miedzy 3mmc a etkatem bo faza na podobnym poziomie... ale subtelna bardzo... wiecej juz niekupie ale 25 zeta za to niebylo wywaleniem kasy w bloto.... towar od znanego i (nie)lubianego wendora k....nl
  • 5337 / 964 / 0
wejscie fajna, rozluznienie, empatia ,geba sie nei zamyka, jednak po przerobieniu do 18stej 0.5 g nie moglem zasnac do chyba 11 nast dnia .... (myslalem ze to speedujace cmc lub mmc bo podobne wejscie, ale opis wygladu mnie nakierowal ze tot o. mokre igiełki
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
  • 155 / 4 / 0
@ Up
Kupiles to jako dimetylon? To to jeszcze legalne?jakie roa testowales?oral czy snif bo ja tylko snifa Bo wtedy co mialem potem szedl pentedron a ten dimetylon to kolezce oddalem reszte bo niebylo sensu...jak bys okreslil moc bo wtedy co ja testowalem od sw pamieci kolekcjonera to dzialanie bylo wyrazne ale slabe poprostu a jak z twoim sortem??? Napisz cos wiecej?
  • 5337 / 964 / 0
ktorys vendor to teraz mazajrzyj do sprzedawcy , nie pamietam kiedyjadlem ;-) ,

walnalem ok 150 per nos, ze 3h trzymalo. ciepelko w srodku, lekkosc nog, nastroj poprawiony potem zaczyna schodzic straszny bol lba i dorzuta.
takie rozleniwienie ze stymulacja. innych roa nie probowalem.
subtelne bo pracowalem na tym wsrod ludzi i ogarnac moglem co na chlorowych braciachc zasami jest ciezkie.
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
  • 5337 / 964 / 0
Czy to nei lata w igiełkach przezroczystych, białawych w lekko "wilgotnawej" konsystencji. Działnie podobne do 3cmc - stopniowe wejscie, potem zjazd (oslabienie, brak apetytu,i brak snu pare godzin). Ostatnio cos takiego seba mi ogarnal , a wiadomo że on wie tyle że to kryształ i i szukam czy to nie to...
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
  • 2392 / 663 / 0
Wychodzi na to że to legalne jest. Jak przyrównacie to do Hex-Ena który jest Mega aktywny i powoduje psychozwało-psychozy :??
  • 9619 / 1897 / 2
Wchodzić i głosować
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
ODPOWIEDZ
Posty: 107 • Strona 11 z 11
Newsy
[img]
My palimy nasze rośliny, wy palicie nasze pieniądze! 13 godzin policyjnego etatu za pyłek marihuany

Wydawało Wam się, że państwo racjonalnie zarządza Waszymi podatkami? No to usiądźcie wygodnie. Komenda Powiatowa Policji w Głogowie właśnie przysłała Wolnym Konopiom kolejną odpowiedź w trybie dostępu do informacji publicznej, która czarno na białym pokazuje, jak wygląda „wojna z narkotykami” w lokalnym wydaniu za 0,06g marihuany.

[img]
Medyczna marihuana – brak dowodów, by pomagała w zaburzeniach i uzależnieniach?

Naukowcy z Australii i Wielkiej Brytanii przejrzeli kilka baz danych, poszukując w nich recenzowanych artykułów naukowych opublikowanych pomiędzy 1 stycznia 1980 roku a 13 maja 2025 roku, w których opisano wyniki badań dotyczących przede wszystkim wpływu leczenia kannabinoidami na zaburzenia psychiczne i neurorozwojowe oraz uzależnienia. W ten sposób znaleźli i przeanalizowali wyniki 54 randomizowanych badań obejmujących blisko 2500 uczestników. Wyniki metaanalizy, opublikowane właśnie w Lancet Psychiatry, są dość rozczarowujące dla entuzjastów medycznej marihuany.

[img]
Są narkotyki, których zażycie prowadzi do przestępstwa częściej, niż innych. Wyniki badania

Nowe badanie opublikowane w „Journal of Psychopharmacology” pokazuje wpływ substancji psychoaktywnych na zachowania przestępcze. Okazuje się, że zażywanie niektórych środków wiąże się z niższym ryzykiem zatrzymań, zaś inne wykazują silne związki z różnymi kategoriami przestępstw.