Loveflipping

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 1451 / 11 / 0

meskalina i MDMA

Próbował ktoś takiego miksu? meskalina zapewne z kaktusów... Standardowo wrzucamy? Niech się kaktusy rozkręcą a potem z 150mg MDMA?

Mieszał ktoś z MDMA z DMT? Ten filipping ma swoją nazwę?
  • 3000 / 417 / 0

Mam zamiar zrobić filpa eskalina + MDMA już jak wiosna przyjdzie, 50mg eskaliny + 150mg MDMA może na peaku jak będzie słabo/średnio, lub zaraz po.

O DMT+MDMA nie słyszałem, ale wyobrażam sobie ten mix O_O. Jak mi kiedyś zwykły rcflip dał takie cevy że łoo.

Ayahuaska w leczeniu uzależnień

Dr Jacques Mabit jest założycielem i kierownikiem Takiwasi, centrum rehabilitacji uzależnionych od narkotyków i badań nad tradycyjną medycyną, znajdującego się w Tarapoto w prowincji San Martin w Peru. Jest także profesorem nadzwyczajnym, odpowiedzialnym za studia nad medycyną tradycyjną na Universidad Cientifica del Sur w Limie, Peru oraz został wyróżniony tytułem honorowego członka Peruwiańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego. W 1996 roku wybrano go członkiem Ashoka Foundation. W niniejszym artykule opisuje terapeutyczny potencjał ayahuaski w zwalczaniu uzależnień.

Narkotyki i inne używki zwiększają podatność na COVID-19

Na COVID-19 częściej i poważniej chorują osoby uzależnione, m.in. od opioidów czy tytoniu - wynika z analiz danych milionów pacjentów z 360 szpitali w całych USA.
  • 3000 / 417 / 0

@edit

No jednak nie zrobiłem, bo eske połączyłem z kodeiną =]
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1481 uczestników Wejdź na czata