Gargamel pisze:Kakihara, musisz brac benzo typowo nasenne przed snem? Jesli tak to imo masz przejebane. To chyba gorsze uzaleznienie niz normalne szamanie benzo, niz tak ze nie zasniesz jak nie wezmiesz.
noctofer fajne benzo na sen i fajnie rozluznia i jest chilloutowo zanim sie zasnie ,polecam,te inne estazolam czy nitrazepam to do noctoferu niebo a ziemia
Edit: Qrwa, to jest lek nasenny, wziąłem 10mg i wypiłem 2 browary i ani nie ziewnąłem. Gdzie po 4mg estazolamu i 5 nitrazepamu, zasnąłem z piwem w ręku. Stwierdzam, że to takie trochę lepsze klony, z lorazepamem nie wiele ma wspólnego. Za to myślenie mam typowo klonowe, no może większy chill...
Nie dziwota, że nie jesteś śpiący, benzo są znane z tego, że przy wyższych dawkach włącza się wręcz umysłowa stymulacja i stan "nieogaru". Pochwal się coś żeś odjebał.
Potem zataczałem się,oglądałem TV ,zapomniałem o kilku rzeczach i dojadłem 3mg lormeta Po czym poszedłem spać
scalono post z 2015 mar 09, 22:51
Lormetazepam zadziałał dobrze tylko za 1 czy 2 razem diazepam to samo, a potem juz przestał działać :old: . O kant huja można je sobie rozbić
Powód: j/w
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/a/a0e704d3-7e45-4d70-9328-0a0b6a415f7a/fanax-fanex.png?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250514%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250514T072602Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=2574d8b6fb3580d18a378fcd06266bf5b3dff18a5ddb7d78f01f66c831cac8b9)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/cognitivemarijuana.jpg)
Długotrwałe używanie marihuany może mieć wpływ na zdolności poznawcze
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mmnaswiecie.png)
Mówili: "Narkotyków to ja nie chcę". Dopóki ból stawał się nie do zniesienia
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/sw_police_force.jpg)
Tona kokainy przechwycona. Gangsterzy wpadli, bo kupili łódź za gotówkę
Z łodzi u wybrzeży Australii skonfiskowano ponad tonę kokainy wartej niemal pół miliarda dolarów amerykańskich. Policja zatrzymała pięć osób.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/alkoupadek.jpg)
Alkohol a rak: Każdy łyk może zwiększać ryzyko nowotworów
Alkohol jest jednym z najczęstszych czynników ryzyka rozwoju raka, odpowiedzialnym za około 100 tys. przypadków rocznie w USA. Naukowcy odkrywają coraz więcej mechanizmów, przez które alkohol uszkadza komórki i przyczynia się do powstawania guzów. Choć spożycie alkoholu jest powszechne, niewielu z nas zdaje sobie sprawę z powiązania między alkoholem a rakiem.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/przezroczyste-opakowanie-na-marihuane-kanada-420x280.jpg)
Kanada wprowadza przezroczyste opakowania na marihuanę
W marcu 2025 roku Health Canada, czyli kanadyjski odpowiednik Głównego Inspektoratu Sanitarnego, ogłosił nowy pakiet zmian dla producentów konopi. Najważniejsza? Zgoda na przezroczyste okienka w opakowaniach suszu. Od teraz konsument może zobaczyć zioło jeszcze przed zakupem. To pierwsza taka zmiana od czasu legalizacji marihuany w Kanadzie. Ale to nie wszystko.