Roślinne inhibitory MAO

Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

• 3095 / 1038 / 0

Cytryniec chiński nalewka z zen szenia syberyjskiego nalewka+ gou teng nalewka + kakao + olejek cynamonowy.
Ja tak stosuje sila dzialania wzrasta.
Diety nie piszę bo to podstawa minerały witaminy i aminokwasy , bilans tłuszczu , bialek i cukru naturalnego.
Dopiero wtedy i jak wysypiasz sie wszystko inaczej dziala od 7 dnia lub 14 poczujesz różnicę, niektore adaptogeny jak bacopa działaja po wielu miesiącach.
  • 241 / 2 / 0

Ja bardzo duża różnicę w działaniu roślin zauważyłem po przejściu na weganizm. Zioła etnobotaniczne i lecznicze nie sprawialy na mnie większego wrażenia, po odkwaszeniu organizmu w jakimś tam stopniu i odrzuceniu jedzenia pochodzenia zwierzęcego czuję lepszy wpływ roślin na mój organizm

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Chcieli przed policjantami ukryć się z marihuaną pod kołdrą

Dzielnicowi skierowani do awantury zatrzymali dwóch młodzieńców z konopiami indyjskimi. Wystraszeni 18- i 19-latek próbowali się ukryć razem z częściowo pociętym krzakiem na łóżku pod kołdrą.
Wróć do „Inne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata