Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych a także o substancjach pochodzących z organizmów zwierząt.
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
  • 20 / / 0
Czy ktos wie, jak z tych roślin wydestylować/wyekstraktować/etc to, co dobre?

EDIT: juz wiem, wywalić.
Ostatnio zmieniony 20 stycznia 2007 przez Nelchael, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 20 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Nelchael »
  • 1 / / 0
strasznie ogólnikowo jest tam napisane...A wie ktoś może w jakich proprcjach trzeba to wszysto wymieszać żeby otrzymać pożądny ekstrakcik? ;-) Próbował juz ktoś kiedyś takiego ekstratu?jak mocne daje efekty i czy w ogóle opłaca sie to robic?;-)
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.