Leki pomocne podczas nauki

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

Użytkownik nieaktywny
  • 1 / / 0

Poprostu, nie chce sie rozpisywac czemu i dlaczego....
Czy Znacie Jakis Dobry Srodek po Ktorym Mozna szybko i efektywnie sie uczyc ?czy wogole cokolwiek moze miec takie działanie, bo raczej po wiekszosci dragów raczej ciezko ze skupieniem a juz napewno z logicznym mysleniem.

Użytkownik nieaktywny
  • 155 / / 0

kawę sobie zrób...

Narkotyki nigdy nie miały się lepiej

Na wojnie z narkotykami bez zmian. Wygrywają narkotyki.

Konsumpcja marihuany wśród nieletnich spadła o 8% w stanach USA, w których całkowicie zalegalizowan

Raport opublikowany w czasopiśmie medycznym JAMA Pediatrics przez grupę amerykańskich naukowców potwierdza, iż pełna legalizacja obrotu marihuaną w wybranych stanach USA ma negatywny wpływ na częstotliwość konsumpcji używki przez osoby nieletnie.

• 3254 / 56 / 8

zależy, co rozumiesz pod słowem "efektywnie"...
efektem ma być zaliczenie kolokwium/otrzymanie dobrej oceny, czy nabycie dużej ilości wiedzy w miarę możliwości na długi okres?

Użytkownik nieaktywny
  • 424 / 2 / 0

Słuchaj leśnika, dobrze mówi. Kawa, jeśli juz, nic więcej. Pobudza, poprawia nieco koncentracje. Wady: chce się cięgle do kibla latać, najczęściej zachciewa sie w momencie jak już się solidnie wkręcisz w kucie.

• 1047 / 9 / 0

a co powiecie o wszelkieog typu pluszszach i herbatkach oraz preparatach ziołowych?
Ja jak sie juz ucze to na czysto, ale z ciekawosci pytam o w.w substancje.
Próbowal ktoś na sobie?
A może to tylko autosugestia?

Użytkownik nieaktywny
  • 291 / 3 / 0

Ja pluszszsz aktiv brałam w 6 klasie podstawówki hmmm nie pamiętam czy działało.
Jak nie miałam spida pamiętam że 2 lata temu piłam coś takiego jak SPEED8 (takie śmieszne w ampułce (pisało uwaga: nie do iniekcji)) Jak ja wypiłam 1 to mi tak działało do 20 mni (a pisało że 8 godzin stymuclacji) Cóż smak ochydny, cena wygórowana jak na takie coś... nie polecam

Użytkownik nieaktywny
  • 178 / 4 / 0

kiedys mialem jakies dropsy w wwersji polskiej 95,5% czystej amfetaminy w jednej pigulce to to jak wrocilem dodomu to z niemoznosci zasniecia zaczalem sie uczyc

Użytkownik nieaktywny
  • 685 / 4 / 0

Efedryna... Przynajmniej na mnie działa bardzo dobrze pod tym względem, pod warunkiem, ze bierzesz właśnie Z MYŚLĄ O NAUCE, a nie o czym innym. Trzeba sobie jasno postawić cel, to wtedy faktycznie dużo łatwiej się nauczyć czegoś po efce.

Użytkownik nieaktywny
  • 291 / 3 / 0

Stosowałam kiedyś efedrynkę, ale nie na naukę (na ćwiczenia :) ) nie byłąm w stanie się na tym uczyć, bo mnie roznosiła agecha i zero skupienia, za to ćwiczyło się pięknie :P

• 456 / 18 / 0

odnosnie speed 8 to u nas zeby zadzialalo wlasciwei to jedli po 4 chyba te ampulki osobiscie nie jadlem ale jak nie bylo fugi to testowali to. byly jeszcze jakies dtabletki musujace do kupienia w tesco i tez tego zarli duzo po 8-10 a na opakowaniu bylo ostrzerzenie zeby mnie jesc wiecej niz 2 dziennie. podobno stymulowalo i dzialalo. tez nie testowalem podejrzewam tylko ze pewnie szkodzi %-D ja sie nie ucze pod wplywem bo mi ciezko idzie chyba ze angielski na zbaku nawet nawet :-D
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata