Leki pomocne podczas nauki

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

• 340 / / 0

winpocetyna i piracetam oddziaływują na siebie synergicznie.
  • 2338 / 2 / 0

Ja tak to jadłem i działanie było widocznie lepsze niż przy samym piracetamie.
Do tego jeszcze miałem jakieś dodatki, ale raczej mniej znaczące.
Ostatnio zmieniony 10 września 2012 przez blablab, łącznie zmieniany 1 raz.

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Śmiertelnie niebezpieczne dopalacze na Ursynowie. Policja zatrzymała sprzedawcę "Henia"

Ursynowscy kryminalni zatrzymali 29-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości syntetycznego narkotyku będącego "odpowiednikiem kokainy".
  • 24 / / 0

Biore Nootropil od 2 miesiecy i chyba slabnie dzialanie,
Pomyslalem wiec o takim mixie:
odstawic na 2 tyg nootropil i zaczac tak:
ALC lub L-tyrozyne w kawkach po 3g (czy to i to? co o tym myslicie)+Lecytyna -2 tyg
Potem znowu Nootropil i po miesiacy znowu powyzszy mix co o tym sadzicie?
Lepsze ALC czy L-Tyrozyna?ktore bardziej wplywa na neuroprzekazniki?Czy moze laczyc oba np po 1,5g?
Użytkownik nieaktywny
  • 83 / / 0

czy ta nowosc (ten noopept) wplywa albo w jakikolwiek sposob koliduje przy stosowaniu SAA ? (sterydow anaboliczno-adrogennych) ? (nie ,nie bralem piracetamu ,wiem ,ze sa podobne ale to jest mocniejsze stad pytam czy jedno badz drugie jakos tam ze soba sie gryza)
  • 59 / 2 / 0

Kkonsixxl, podobno dobrze jest brać je razem. Tyrozynę rano na czczo w ilości 1-3g, koniecznie popijając czymś słodkim, a ALC 4 razy dziennie po 500-800mg. ALC mogę polecić z czystym sumieniem, l-tyrozyna sama w sobie jest kiepska i w tym miksie sluzy tylk jako dopalacz ALC.

pjx

• 34 / / 0

Ja biorę memootropil 1200mg i witaminki, daje rade.
  • 64 / / 0

piracetam,noopept, alc, dmae, dlpa
  • 33 / 3 / 0

Lecytyna w podwojnej dawce niz zalecana. Po dwoch tygodniach widac efekty, na mnie dziala.
  • 60 / 1 / 0

Wapń z magnezem wpływa na mnie trochę stymulująco. I cukier. Jak się ucze intensywnie to przegryzam słodyczami. Mam znajomą, która się wspomagała Sudafedem :D
  • 167 / 1 / 0

po latach ćpania mam spore problemy z pamięcią, a wybieram się na studia, polecicie coś?:)
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 784 uczestników Wejdź na czata