Leki pomocne podczas nauki

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

• 340 / / 0

winpocetyna i piracetam oddziaływują na siebie synergicznie.
  • 2338 / 1 / 0

Ja tak to jadłem i działanie było widocznie lepsze niż przy samym piracetamie.
Do tego jeszcze miałem jakieś dodatki, ale raczej mniej znaczące.
Ostatnio zmieniony 10 września 2012 przez blablab, łącznie zmieniany 1 raz.

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Rozbita grupa handlarzy - policja szuka pokrzywdzonych

Policjanci CBŚP i szczecińscy prokuratorzy proszą o kontakt osoby pokrzywdzone przez członków rozbitej zorganizowanej grupy przestępczej. Jej członkowie zajmowali się głównie przestępczością narkotykową, ale rozliczenia finansowe prowadzili w sposób bardzo brutalny.
  • 24 / / 0

Biore Nootropil od 2 miesiecy i chyba slabnie dzialanie,
Pomyslalem wiec o takim mixie:
odstawic na 2 tyg nootropil i zaczac tak:
ALC lub L-tyrozyne w kawkach po 3g (czy to i to? co o tym myslicie)+Lecytyna -2 tyg
Potem znowu Nootropil i po miesiacy znowu powyzszy mix co o tym sadzicie?
Lepsze ALC czy L-Tyrozyna?ktore bardziej wplywa na neuroprzekazniki?Czy moze laczyc oba np po 1,5g?
Użytkownik nieaktywny
  • 83 / / 0

czy ta nowosc (ten noopept) wplywa albo w jakikolwiek sposob koliduje przy stosowaniu SAA ? (sterydow anaboliczno-adrogennych) ? (nie ,nie bralem piracetamu ,wiem ,ze sa podobne ale to jest mocniejsze stad pytam czy jedno badz drugie jakos tam ze soba sie gryza)
  • 59 / 2 / 0

Kkonsixxl, podobno dobrze jest brać je razem. Tyrozynę rano na czczo w ilości 1-3g, koniecznie popijając czymś słodkim, a ALC 4 razy dziennie po 500-800mg. ALC mogę polecić z czystym sumieniem, l-tyrozyna sama w sobie jest kiepska i w tym miksie sluzy tylk jako dopalacz ALC.

pjx

• 34 / / 0

Ja biorę memootropil 1200mg i witaminki, daje rade.
  • 64 / / 0

piracetam,noopept, alc, dmae, dlpa
  • 33 / 3 / 0

Lecytyna w podwojnej dawce niz zalecana. Po dwoch tygodniach widac efekty, na mnie dziala.
  • 60 / 1 / 0

Wapń z magnezem wpływa na mnie trochę stymulująco. I cukier. Jak się ucze intensywnie to przegryzam słodyczami. Mam znajomą, która się wspomagała Sudafedem :D
  • 167 / 1 / 0

po latach ćpania mam spore problemy z pamięcią, a wybieram się na studia, polecicie coś?:)
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata