Legalne RC najbardziej przypominajace DMT

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 666 / / 0

moze troszke zbocze z tematu chociaz moze nie az tak bardzo. no a jak to jest przy paleniu dmt? to ma wogole czas zeby sie zamieniac PO/OH/HO? no bo przykladowo wypita aya dziala wg mnie inaczej niz palone 3base. palone wchodzi szybko i dziala krotko wiec czy to ma czas sie w "cos" zmieniac?

ale zwracam honor kapo i chsn :-) nadrobilem zaleglosc z tymi podobienstwami dmt do acodmt ale moje odczucia sa zupelnie rozne, no ale chyba mam do tego prawo ;-) nie mniej jednak stary "grzybiarz" i wyjadacz kolorkow maja racje %-D heh

• 1877 / 15 / 0

Chodzi o to ze gdzies natknalem sie na badania ze 4-PO-DMT/4-HO-DMT przechodza defosforyzacje do DMT . Ale z jakegos powodu to DMT nie działa tak jak normalne DMT tylko własnie nie pamietam czemu tak było , musialbym znow pogooglowac i przypomniec sobie :D

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Radni Kopenhagi domagają się marihuanowego programu pilotażowego!

Radni stolicy Danii oświadczyli, że próbna legalizacja sprzedaży marihuany na terenie miasta, które słynne jest z przymykania oka na dilowanie używką, byłaby dobrym rozwiązaniem problemu.

• 447 / 6 / 0

dowolna tryptamina w BARDZO dużej ilości przypomina dmt - czy to grzyby, czy ho-met
jednak dpt jest wskazywane jako najbardziej podobna, zwłaszcza z maoi i domięśniowo - jedynie znalezione raporty w internecie często wspominają o "demoniczności" doświadczenia, widzenie siatki powiązań i knowań w odróżnieniu od "duchowości" dmt

Użytkownik nieaktywny
  • 2497 / 21 / 0

potwierdzam, 100mg DPT i.m. + 3-4g ruty oralnie dalo trip o intensywnoscie DMT, niestety to nie ja bylem obiektem dzialania substancji, wiec nie potrafie opisac specyfikacji.

• 153 / / 0

Wszystko fajnie tylko trzeba mieć serce cyborga, żeby wytrzymać takie końskie dawki tryptamin, albo stosować jakieś blockery.
No może nie na wszystkich, ale po 35mg 4-aco-dmt pikawa wali jak oszalała, łoż ja pierdziele.
A wizualnie to chyba najlepiej sporą ilość z dxm pomieszać, najbardziej przypominało mi to filmik z dmt (porownania faktycznego niestety nie mam).

Użytkownik nieaktywny
  • 2497 / 21 / 0

No, faktycznie, po dpt z inhibitorem serce zachowwalo sie bardzo niepokojaco, sadze, ze jest realna szansa, zeby tego nie przezyc.

• 666 / / 0

chyba pierwszy raz swietlisty mowi ze cos moze byc niebezpieczne :-D ciagle o tym dpt wiec spytam: co jest przynajmniej teoretycznie bardziej niebezpieczne 45mg dpt iv z 3g ruty czy 100mg im z 2g ruty? chodzi mi o to ze po iv wyzej wymienionego combo czulem takie dziwne drgawki i to nawet przy nizszych dawkach. serce tez bilo szybciej ale ogolny komfort w normie. wiec?

Użytkownik nieaktywny
  • 2497 / 21 / 0

te "drgawki" i wibracje to efekt charakterystyczny dla DPT i sadze, ze to odczucie tylko psychiczne.
co do tgo, ktore jest bardziej niebezpieczne, to sadze, ze to drugie, ale bedzie tez mocniejsze, ale nie wiem na pewno, bo nie bralem w tych kombinacji.

EDIT: Nie zauwazylem, ze pierwsze jest i.v. w takim razie nie wiem, bo nie wiem, jak sie zachowuje serce po i.v( w sensie na poczatku, jak dostaje kopa, bo potem pewnie jest tak samo). W przypadku i.m. efekty wchodza stopniowo, wiec wydaje mi sie, ze jest bezieczniej.
Ostatnio zmieniony 04 maja 2010 przez świetliste macki kosmicznej jaźni, łącznie zmieniany 1 raz.

• 1877 / 15 / 0

Obie te 2 rzeczy mogą byc w tym połaczeniu niebezpieczne , beta - karboliny same w sobie podnosza cisnienie do tego dpt samo w sobie powoduje przyspieszone bicie serca , ja po samym DPT juz czułem ze serce zaczyna na szybszych obrotach nadawac :D
Tak jak juz pisalem tu o przypadku smiertelnym po zazyciu Ayahuasci , chłopak zszedł na zawał serca :)
Oczywiscie nieodpowiednia dieta tez spowoduje ze cisnienie bedzie duzo wyzsze.

• 1239 / 19 / 0

Akurat na Ajałasce brałem garść czekolady od Szajmena, zaraz po wypiciu swej porcji i jakoś skoku ciśnienia nie przyuważyłem, niemniej dieta ostra przed ceremonią, było "wielkie zalecenie stosowania się do tej procedury".

DPT- racja, podnosi ciśnienie w chuj, dobra podróż, ale trzeba przyjebać fest materiału, najlepiej z mao, by już nie czuć ciała, choć jak sobie przypomnę chwilowe powroty na bełcisza to biorą ciary, efekty fizyczne niezbyt przyjemne. Po Aya spaw leci sobie elegancko - część rytuału wręcz ;]

Jakby nie patrzeć, wczorajszy candyflipping - mega pierwsze miejsce wśród doznań - chyba już na zawsze, zostało przetestować miks mdma z meskaliną i grzybami, być może odnajdę ten Sangreal :heart:
sorry za offtopa, spaliłem lolka i mnie wzielo na pisanie :-)
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata